Şimdi Ara

TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK (1101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.429
Cevap
691
Favori
1.220.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
205 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bölgesel olarak çekim gücünde sorun yok ise "bence" operatör fark etmez. Normal kulanıcıların hepsinin yaptığı iş; konuşma/2 sosyal medya gezinme/bankada bir iş olursa/mail geldi mi vs.

____

ek:Bende bu güne kadar -ki neredeyse 30 yıldır cep telefonum var- Turkcell/Vodafone/Turkcell/TTMobil olarak ilerledim. Vodofonda 3-6 aylık pkaetleri kullanmıştım, bir sıkıntı yaşamadım. Vodofondan Turkcell'e yıllık paket için geçmiştim sebebi buydu, şimdi de TTMobil, ne sorun olacak

Turkcell GB'ı bu kadar kırpıp 9Ay gibi bir saçma lığı sunmaysaydı, makul GB/12Ay devam etseydi gerek duymazdım taşımaya. Ama 12Aydan 9'a indirmesi ve saçma bir zam yapması, bence yüzsüzlük göstergesi.

Örneğin: 10+10 180TL paket vardı, millet diğer paketlere göre mantıklı bulup talep yükselince hemen zam 230TL??

Tamam artık bu telefon konuşma ve internet bir ihtiyaç meselesine dönüştü ama bunu kullanıcıyo sömürme işine dönüştürürsen o "gerçekten ayıp".

Haa! Türkiye'de gangi mecrada/alanda, son dönemde hortlayan ve kalıtsal hale gelen "ahlak yoksunluğu" sömürüyü getirmedi?? O da Ülkemizin kanayan yarası artık!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 17 Mart 2024; 11:39:29 >

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Haklısınız bence de bölgede çekim gücü iyiyse operatör fark etmez. Turkcell'in hep en iyi olduğu ama diğer operatörlerin hiç çekmediği söylenir genelde. Bu, 5-6 yıl öncesine kadar doğruydu. 5-6 yıl önce Türk Telekom ve Vodafone çok iyi değildi çekim yönünden ama şimdi ben üç operatör arasında çekim yönünden hiçbir fark göremiyorum. Turkcell'in yaptığı biraz da göz boyamak aslında. Biz ilk operatörüz en iyisiyiz bu yüzden tarifelerimiz pahalı demeye getiriyorlar. Ne kadar iyi olursan ol fahiş fiyat sunarsan müşteri diğer operatöre geçer. Bu durumda hangisi en uygun fiyatlı tarife teklif ederse ona geçerim. Mantıklı olan da budur zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • phoenix3434 kullanıcısına yanıt

Şehir merkezleri ve ilçelerde sorun olacağını sanmam, belki köyler dağ başları...

O yönden sıkıntısı olnada zaten bölgesinde en iyi olanı "mecburen" kullanmak zorunda.

Artık bu telefon işlerinde kalite falan hikaye oldu, bu gün markette peynir reyonunun önünde dakikalarca dikilip fiyatları inceler hale geldiysek ve market market dolaşıp 10-30TL ucuzunu arıyan bir topluma dönüştüysek; Turkcell süpermiş Vodofon bi tık az çekmiş, son düşünülecek işler...

* Umurunda olmayan kesim konu dışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 17 Mart 2024; 11:47:47 >
  • Aşağıdaki meşhur kamu tarifesi numara taşıma ile geçişe açık mı arkadaşlar? Forumu dolaştım net bir bilgi göremedim.

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt
    TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK

Sadece bu tarifelerde olanlar geçebilir eski kamu müşterilerine ait bi tarife herkes kullanamıyor.

Siz hiç Seyehat etmiyor musunuz yılda bir günlük bile cinnet yetiyor operatörden soğumaya. Bi an bankada bir işiniz vardır halledemezsiniz. Acil bir durum söz konusudur haber veremezsiniz. Bunlar belki yılda bir gün olur ama o cinnet her operatöre yeter 😁

• Mevcut abone için şuan en ucuz tarife hangisi? Internet 1gb bile olsa yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • code61 C kullanıcısına yanıt

Bazıları kullanılabiliyor demiş bazıları olmuyor deyince kafam karışmıştı. Neyse biz VF'den devam. Teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuzyirmi -- 17 Mart 2024; 13:22:31 >
  • code61 C kullanıcısına yanıt
    Elbette ki seyahat ediyorum, sıkıntı olacağınıda sanmam, o kadar da öldürememek gerek, belki olur belki hiç olmaz.

Belki! olur diye bir yerede bağımlı olmak ve keselenmek benlik değil.

O kadar acil işi/durumu olan yada olursa ne yaparım diye tedirgin olan, Turkcell’den ayrılmasın. Onunda sözünü veriyor ise, Turkcell.

Zaten sonuca giden yol; tercihler/ihtiyaçlar/seçim meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 17 Mart 2024; 13:51:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Turkcellin savunucusu değilim ben kendi tecrübemden edindiklerime göre düşüncelerimi paylaştım. Elbetteki herkesin kendi tercihi.

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt
    Ben başvurmak istediğimde o paketlerden birini kullanmadığım için ret aldım.

• Turkcell in yıllık paketi bitti mi arkadaşlar? Şu an Türk Telekom yıllık paketteyim. Bitmek üzere. Taşıma yapasim var Turkcell e. Var mı cazip bişey

• Taahhütün bitmesine 35 gün var; Mega+ 10 gb internet 1000 dk 250 sms aylık 210 TL teklifi geldi.

Mevcut fiyatlara bakınca mantıklı geliyor. Geçilir mi?

• Jumaruu kullanıcısına yanıt

Evet Turkcell yıllık paketi bitirdi. Benimkinin süresi dolana kadar umarım yeniden açarlar diye bekliyorum

• muscako M kullanıcısına yanıt
    TURKCELL PAKETLER GÜNCEL KAMPANYALAR  FIRSATLAR 7 gün / 24 Saat SORU-CEVAP,YARDIM,TAVSİYE,TAKTİK
  • zamir84 kullanıcısına yanıt

Linç yemeden kaldır görüntüyü bence.

Türkcell dalga geçmiş milletle.

• ogunduz06 kullanıcısına yanıt

Ben geçtim 55 günüm vardı

• zamir84 kullanıcısına yanıt

9 ay değil de yıllık olsa alınırdı. Wifi kurtarıyor neti

• Platinum uygulamasında haftanın hediyesini görebilen var mı platinumlu olup. Normal kullanıcılar göremiyor sanırım.

• Buna geçebilmenin bir yolu yok mudur?

Hattım normal bireysel hat, ne yapıp buna geçebiliriz acaba.

• 
Sayfa: önceki 10991100110111021103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.