Şimdi Ara

Turkcell Net Paketleri ve Kullanım Önceliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
21.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiyenin en kaliteli şebekesine bakın heleee...

Verdikleri günlük 1gb hediyeyi kullanmak için bütün internet paketlerinizi bitirmeniz gerekiyor ki sıra günlük pakete gelsin.
    Ben böyle saçma şey görmedim.

sorduğumuzda da "bunu sistem ayarlıyor" yanıtını alıyoruz.

Amatörsün Turkcell yada paraya doydun.

• Bende öyle birşey olmuyor kaç kere hediye verdiyse önce hediyeyi kullandı dedikleri gibi sistem ayarlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de hep son gelen GB kullanılıyor. Bedavaları kullanmaktan tarifemde ki GB 'lara sıra gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hiddennas

Bende de hep son gelen GB kullanılıyor. Bedavaları kullanmaktan tarifemde ki GB 'lara sıra gelmiyor.

Bendede aynı şekil
  • Paketin hediye olması değil başlangıç ve bitiş tarihi, aynı zamanda tanımlanırkenki o pakete özgü varsa özel kullanım sırası önemli...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynı hep önce kullanmaması gerekenleri kullanıyor.Araştırırken konuya denk geldim.

• Bence bunu en iyi ayarlayan türkcell. Vodafone tamamen berbat bu konuda. Aveada hediye gelmediği için bunu ölçemedim bile.

• Böyle bir şey yok turkcellin sistemi harika önce günlük hediyeler sonra haftalık hediye aylık hediye daha sonra tarife

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    harika değil geçen hafta sistemi çuvallattım övmeyin şu kadar TürkcelL i

SÜpriz nokta haftalık 1 gb ile 2gb kullanım önceliği karıştı .

1 gb 22 temmuz bitiş 2gb 23 temmuz idi önce 2 gb düşmeye başladı

günlük saatlik paket gelince saatlikten düştü
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Çuvallama değil şebekedeki önceliklendirmeyi düzgün ayarlamıyorlar. Böyle denk geldiğimde arayıp şikayette bulunuyorum mutlaka. Görevli baştan normal gibi davransa da kayıt bıraktırıyorum mutlaka. Bayadır denk gelmedim ama yine oluyor demek bazı paketlerde.

• sis651 kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yok nasılsa bitiriyorum :) en azından 1 gün oynadı çuvallaması pardon önceliklendirmesi

onlar geri dönene kadar paket bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

harika değil geçen hafta sistemi çuvallattım övmeyin şu kadar TürkcelL i

SÜpriz nokta haftalık 1 gb ile 2gb kullanım önceliği karıştı .

1 gb 22 temmuz bitiş 2gb 23 temmuz idi önce 2 gb düşmeye başladı

günlük saatlik paket gelince saatlikten düştü
    Hocam övme değil turkcell babamın malı değil ama ttdeyken bir gece ansızın hattım gitti 19 gün sürdü gelmesi demek istediğim kayıt işi turkcellde çabuk düzeliyor mh daha profosyonel

İşlerine nasıl gelirse öyle düzeltiyorlar sallıyorlar son gününe kadar hiç biri mükemmel değil bu arada

• quote:

İşlerine nasıl gelirse öyle düzeltiyorlar sallıyorlar son gününe kadar hiç biri mükemmel değil bu arada
    Tabiki mükemmel değil ama turkcell sorun çözmede 5 gömlek üstün diğerlerine göre çünkü mh leri daha iyi çalışıyor tt deyken mh sorunu anlatmaya çalışmak bile eziyetti vodafone nu hiç söylemiyorum zaten

Türkcell hala kapsama sorununu çözemiyor benim evimde

Sahada onca yer ver 2 operatörde çekiyor Türkcell yerinde de inceledi ama kapsamıyor çözüm nerede bizim binadan ekmek yiyor işine geliyor istasyon kurdu

Telekom’a bi alo dedim 4g geldi 😀 hız konusunda var

• Bende hâlâ sorun yok. (Sürpriz nokta vs. sırayla gidiyor hep)

Herseyiyle açıkara en iyi operatördür..Turkcellin kıymetini bilelim.

Nokta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 25 Temmuz 2018; 19:14:26 >
  • quote:

Türkcell hala kapsama sorununu çözemiyor benim evimde

Sahada onca yer ver 2 operatörde çekiyor Türkcell yerinde de inceledi ama kapsamıyor çözüm nerede bizim binadan ekmek yiyor işine geliyor istasyon kurdu

Telekom’a bi alo dedim 4g geldi 😀 hız konusunda var
    Hocam söyle karadeniz tarafına gelin bi siz kırsalda halen 3g çekmeyen yerler var tt de 3gyi bırakalım şebeke sorunu var tt de aynı bölgelerde band 3 band 7 veren turkcell var 4g de evet belki kapalı mekanlardaki kapsama sorunu olduğu doğru bugün turkcell yetkilileri dün açtığım kayıta istinaden geldiler amasya araştırma hastanesinin acil bölümünde turkcell şebekesi yok tt 3 g full çekiyor bakalım ne olacak

İlgileniyorlar zaten kısmet yolumuz düşer ise

ama hiçbir zaman olamazlar mükemmel

• Müşteri hizmetlerin de dile getirin bunu. Ne kadar çok kişi söylerse o kadar kafalarına kakarız

MH CEZAYI itelemişler o kadar laubali olurlarsa :) 40 yıllık dostum gibi konuşuyorlar çağrı süresini uzun tutarlarsa

https://www.btk.gov.tr/duyurular/cagri-merkezi-hizmet-kalitesi-hedef-degerlerini-saglayamayan-turkcell-in-uyarilmasi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.