Şimdi Ara

Turkcell Net Paketleri ve Kullanım Önceliği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
21.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krkmz1666

MH CEZAYI itelemişler o kadar laubali olurlarsa :) 40 yıllık dostum gibi konuşuyorlar çağrı süresini uzun tutarlarsa

https://www.btk.gov.tr/duyurular/cagri-merkezi-hizmet-kalitesi-hedef-degerlerini-saglayamayan-turkcell-in-uyarilmasi
    Ben memnunum her sorunlarımı en fazla 2 günde çözüyorlar konuşmaları profesyonel en azından turk telekomda böyle mh leri görmedim ilk okul mezunlarını koyuyorlar önümüze

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: burak550

Ben memnunum her sorunlarımı en fazla 2 günde çözüyorlar konuşmaları profesyonel en azından turk telekomda böyle mh leri görmedim ilk okul mezunlarını koyuyorlar önümüze

Alıntıları Göster
    Bakkala girdiginde bile daha iyi bi muamele görüyosun valla

TT mu? AMAN AMAN...

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Bakkala girdiginde bile daha iyi bi muamele görüyosun valla

TT mu? AMAN AMAN...

Alıntıları Göster
    1 sabah kalktım baktım hattım yok fatura borcu vs yok hattım tt sistemlerinde gözükmüyor 19 gün sonra açıldı 100 den fazla mh kayıt oluşturdu tt bana 1 tlye paket verse almam...

• quote:

Orijinalden alıntı: burak550

1 sabah kalktım baktım hattım yok fatura borcu vs yok hattım tt sistemlerinde gözükmüyor 19 gün sonra açıldı 100 den fazla mh kayıt oluşturdu tt bana 1 tlye paket verse almam...

Alıntıları Göster
    TT pişmanliktır..

45 TL gelmesi gereken faturam...

Tenezzül edip mh aramam bile, tamamen andavallar ordusu.

Gerçi onlarda haklı. Bu kadar paraya bu kadar muamele

Turkcell Net Paketleri ve Kullanım Önceliği

Arada bi taktım, evde bağlantısı biraz iyi diye film indirmede kullandım. Hiçbirşeyi aşmış olamam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 30 Temmuz 2018; 19:47:44 >

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    müşteriyi kazanırken diğer taraftan cezayı yiyorlar işte bilmeyen birine kız den gelse 5 dakika muhabbet etse karşıdaki kişi aşık olur o derece
  • Şuan giden paket yaani olması gerekirken 4gb olandan gidiyor. Aslında bunu müşteri seçmelidir.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Kapsama alanı konusunda çok komik bir durum var.

Ben Ortaköy'de oturuyorum. Altaypı eski olduğu için yaz döneminde klimaların çok kullanılması sebebiyle elektrik kesintileri oluyor.

Elektrik arızası için 186'yı aradığımda Türk Telekom ve Vodafone Anadolu yakasına bakan elektrik şirketinin müşteri Hizmetlerine bağlanıyor.

Benim istediğim Avrupa Yakasına bakan elektrik şirketine bağlanabilen sadece Turkcell.
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    İlçede 110 u aradığımızda Telekom’da merkez çıkıyor

Türkcell de ilçe çıkıyor

• Turkcell Net Paketleri ve Kullanım Önceliği

Aynı durum bende de var her zaman ki Türkcell saçmalığı alıştık artık

Böyle şeyler sadece Türkcell de olur

• burak550 B kullanıcısına yanıt
    20 dak anlattım anlamadı

yani 1gb kazandım 7 ağustos son

bide süpriz nokta 10 ağustos son

süpriz noktadan yedi yani 1 gb yalan oldu

Bide sizi seviyoruz iyi ki varsınız diyor 😀 kapatırken

Destek ten yazacağın bakalım ne cevap verecekler

• asabi kullanıcısına yanıt
    10 AĞUSTOSTAki bitecek eko 3gb paketin hediyeleri gelen hediyelerden kullanım fırsatım olmadı ki :)haydi gel 1 gb var ondan az kullandım sadece 10 ağustosta bitecek

yani indirmeden 1gb kullanımından ayrı 1 gb geldi .kullanımdaki 1gb gümbürtüye gitti dediğiniz gibi sürpriz nokta öncelikli oldu sürpriz noktadan önce indirmeden gelen 1gb düşüyordu

geçen hafta salla kazandan dakika geldi .

temsilciye yazdım bakalım ne sonuç çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

10 AĞUSTOSTAki bitecek eko 3gb paketin hediyeleri gelen hediyelerden kullanım fırsatım olmadı ki :)haydi gel 1 gb var ondan az kullandım sadece 10 ağustosta bitecek

yani indirmeden 1gb kullanımından ayrı 1 gb geldi .kullanımdaki 1gb gümbürtüye gitti dediğiniz gibi sürpriz nokta öncelikli oldu sürpriz noktadan önce indirmeden gelen 1gb düşüyordu

geçen hafta salla kazandan dakika geldi .

temsilciye yazdım bakalım ne sonuç çıkacak
    Mantıken hangi paket erken bitecekse ordan yemesi lazım ama sürpriz nokta ile salla kazan hediyeleri öncelikli oluyor ben daha önce bunun kritiğini yaptım sistem önceliklendirmesine müdahale edemiyoruz diyorlar. Sürpriz nokta 1 gb hediyenizden 100 mb kalmış bittiği zaman yaani 1 gb hediyesine geçerdi saat bazında süresi dolmadan zorlayıp bitirseydiniz 1 gb'ı turkcell'e yar etmeseydiniz keşke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• asabi kullanıcısına yanıt
    bugün aradılar hediye olduğu için öncelik hediyeye veriliyor dedim 1gb boşuna gitti .
    hatta net var olmasa memnuniyet adına yüklerlerdi belki 1 GB interneti
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Hocam iphone kullanıyorsun heralde Öner'i şeklinde ayirmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paket önceliği belirleme konusunda tcell kullandığım son 2 senedir herhangi bir abes durum olmamıştı , ilk defa bugün başıma geldi :/

4 eylül de sonlanacak 1 gb lık hediye paket de 725 mb öylece dururken , 7 eylül de sonlanacak salla kazan 1gb pakete atladı ve bitirtti... neyse bu bittikten sonra geçer herhalde derken hoppala 9 eylül de bitecek salla kazan 2 gb hediyeden yemeye başladı

Buradan şunu anlayabiliriz , Turkcell de hediye internetin başında Salla Kazan varsa salla kazan olmayan paket isterse 1 saat sonra bitecek olsun üstüne soğuk su içiyorsunuz.

• Provisioner kullanıcısına yanıt
    böyle şeyler Türkcell'de olur
    doğal bir durum
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    asabi kullanıcısına yanıt
    Peki bu na ne demeli bu gün bitecek paketim pazar günü tim kapalı diye paket yükledim 9 eylül deki dururken ekim deki paketten yemeye başladı

Kullanırken bi bakayım dedim yine sistem saçmalar diye yanılmamışım

Bi mükemmellik daha kullanamadan gitti 3 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krkmz1666 -- 12 Eylül 2018; 15:52:53 >
  • bende de oldu aynı durum

• mail yoluyla şikayette bulundum arandım tekrar gelen maile sorunum çözülmedi yazdım tekrar aradılar bu önceliği değiştiremiyoruz ama hattınıza 15 TL yükledik lazım olursa 1 gb internet satın alırsınız dediler

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    bana onu bile yapmadılar bende tekrar döndüm şikayete hemde btk ya şikayet yazdım bakalım ne sonuç çıkacak

benim ki paket bide haydi gel den gelen internete öncelik veriyorlarmış

türkcell'in saçmalığından başka birşey değil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.