Şimdi Ara

Turkcell Net Paketleri ve Kullanım Önceliği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
21.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benimki çok sorun değildi öylesine uğraştım ama sizin gibi bazılarında sorun daha büyük aylık paket yerine 3 aylık paketten eksiliyor gibi durumlar oluyor, bunun algoritmasını yapmak çok zor olmamalı turkcell kalibresinde bir şirket için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    4 dörtlük şirket ya hani o kadar herşeye el atmaya çalışıyor ama ufacık bir şeyi ayarlayamıyor

coğu kişi farkında bile değildir böle böle götürüyorlar
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    valla bu turkcell bonkör mü yoksa dediğin gibi milleti düdüklemeye mi çalışıyor anlamadım, daha 1 kuruş harcamadım geçtiğimden beri vodafonedan çok internetim var 7 8 tane daire var kalan kullanımlarımda ama paketler de acayip pahalı 1gb haftalık 15 TL ne demek

Turkcell Net Paketleri ve Kullanım Önceliği

orasını bilemem ama burada bi yanlışlık olduğu açık ve net sistem öyle ayarlıyor ayağına yatıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

valla bu turkcell bonkör mü yoksa dediğin gibi milleti düdüklemeye mi çalışıyor anlamadım, daha 1 kuruş harcamadım geçtiğimden beri vodafonedan çok internetim var 7 8 tane daire var kalan kullanımlarımda ama paketler de acayip pahalı 1gb haftalık 15 TL ne demek

400mb paketinizden 1200 mb kalmıştır mı

• 6 aydır tl yüklememişim hattım kapandı geçen paket yüklemek zorunda kaldım o derece tl yüklemiyoruz

• evet neden bilmiyorum bir maçın hediyesi 3 kere geldi, bi maçınki de 2 kere geldi Gol 300 paketinden 600MB kaldı da diyor

• şimdi de dergilikten gelen hediye harcanıyor sürpriz nokta 5 gb dururken

öncelikleri öğreniyoruz böyle böyle, hattınızda sürpriz nokta varsa dergilik indirmeyin mesela, ya da goller cepteden internetiniz bitmeden sürpriz noktaya gitmeyin

önce dergilik sonra sürpriz nokta sonra goller cepte harcanıyor, bip'in grup kurunca verdiği interneti bilmiyorum kaçıncı öncelikte

• Turkcell Net Paketleri ve Kullanım Önceliği

Hep aynı sorun bi paket önceliğini ayarlayamayı beceremiyor Bu operatör

• bu beceriksizlikleri yüzünden şu an salla kazan yapmıyorum şu andaki hediyelerin üstüne çıkacak diye

Perşembe’ye kadar vaktin var bitir salla boşa gitmesin GB

Önceden hediye paket önceliğine müdahale edemiyoruz diyordu şimdi 2 Side aynı paket en son gelenden düşüyor kalitesini belli ediyor paket önceliğini ayarlamayı beceremeyerek

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    hediyeler yarın bitiyor, yarın sallayacağım. ayarlayamadıkları için bunları biz düşünmek zorunda kalıyoruz, neyse böyle bol hediye vermeye devam etsin de biz ayarlarız artık

• bip grup kurma < sürpriz nokta (haftalık) < gol (düşük mb) < gol (yüksek mb)

• salla kazandan gelen haftalık internet sürpriz noktadan gelen haftalık internetten önce düşüyor bu bilgi de burada kalsın

gördüğünüz gibi 5gblık paket diğerinden 5 gün önce bitecek ama salla kazandan gelen internet harcanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 1 Kasım 2018; 16:14:10 >

Bide ben bakayım dedim uygulama çöktü 😃

bugün salladım net verdi bi hafta net bi hafta konuşma veriyor

süpriz nokta arada kaynamasın bitireyim. Bari

• sürpriz noktayı bitirmen için önce salla kazandan geleni bitirmen gerekecek ne yazık ki

Dün son günüydü mecbur salladım arada kaynamasın diye 😃 5 dak işi var bitiririm

• Goller cepte, süpriz nokta, salla kazan ve tarifedeki internet paketleri arasındaki sıralama nasıl oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Goller cepte, süpriz nokta, salla kazan ve tarifedeki internet paketleri arasındaki sıralama nasıl oluyor?
    Önceliklendirme salla kazan sürpriz nokta gollercepte tarifedeki net paketi şeklinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

bip grup kurma < sürpriz nokta (haftalık) < gol (düşük mb) < gol (yüksek mb)
    bip grup kurma < salla kazan (haftalık) < sürpriz nokta (haftalık) < gol (düşük mb) < gol (yüksek mb)

sanırım böyle şu anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 3 Kasım 2018; 19:5:15 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.