Şimdi Ara

Turkcell - Migros Ramazan Kampanyası! 75 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
746
Cevap
0
Favori
28.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

2 hattım ile git-gel yapmıştım. biraz önce onlara da yüklendi indirim.

benim boşta 2 hattım var biri avea biri vodafone yarın migrostan taşıma işlemi yapsam money card isteyecek ondan da iki adet var ama biri benim üzerime kayıtlı diğeri eşimin üzerine telefon hatları benim üzerime kayıtlı, benim sorum 2 hattım için 75*2=150 kazanmak için yeni bir money card almam gerekiyormu yoksa eşimin üzerine kayıtlı money cardı kullanabilirmiyim....

Sorun olmaz kullanabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

quote:

benim boşta 2 hattım var biri avea biri vodafone yarın migrostan taşıma işlemi yapsam money card isteyecek ondan da iki adet var ama biri benim üzerime kayıtlı diğeri eşimin üzerine telefon hatları benim üzerime kayıtlı, benim sorum 2 hattım için 75*2=150 kazanmak için yeni bir money card almam gerekiyormu yoksa eşimin üzerine kayıtlı money cardı kullanabilirmiyim....

Telefon numaraları aynı olunca ek kart özelliği kazanıyor diye biliyorum kartlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

quote:

150 tl bana mutfak masrafı için ilaç gibi gelecek

• @tikak @serkanim

ben bugün iftara 45dk kala gittim Zafer Plaza Migros'a, yetkili yoktu, mağaza yetkili 5dk önce çıktılar dedi. Sabah 10'da tekrar gideceğim, stand varmış aslında da..

Sizin sorundan da bir bahsedeceğim bakalım ne diyecekler, AS Merkez'in ordakine mi gitsem; içime kurt düşürdünüz..
  • ya hep şunu merak ediyorum adıma 5 adet hat olsa dahi tekrar tekrar git gel yaparak alışveriş hakkı kazanırmıyım. Veya gitgel yapmasam bile 5*75 alışveriş hakkı kazanırmıyım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

ya hep şunu merak ediyorum adıma 5 adet hat olsa dahi tekrar tekrar git gel yaparak alışveriş hakkı kazanırmıyım. Veya gitgel yapmasam bile 5*75 alışveriş hakkı kazanırmıyım..

benim anladığım kadarıyla hepsini bir arada yapamazsın, çünkü money card'a 1 adet 75 yüklenecek, bende 2 adet hattımı 75 tl.lik kampanyadan faydalanmak için taşıyacağım 2*75 2 karta tek tek yüklenecek kafamda ayrı günlerde harcamayı düşünüyorum.
  • quote:

quote:

ya hep şunu merak ediyorum adıma 5 adet hat olsa dahi tekrar tekrar git gel yaparak alışveriş hakkı kazanırmıyım. Veya gitgel yapmasam bile 5*75 alışveriş hakkı kazanırmıyım..

benim anladığım kadarıyla hepsini bir arada yapamazsın, çünkü money card'a 1 adet 75 yüklenecek, bende 2 adet hattımı 75 tl.lik kampanyadan faydalanmak için taşıyacağım 2*75 2 karta tek tek yüklenecek kafamda ayrı günlerde harcamayı düşünüyorum.

hacı o zaman 5 tane money club kartı alırız ne varki bunda...öyle değil mi... sonuçta 1 lira kart

• quote:

quote:

quote:

hacı o zaman 5 tane money club kartı alırız ne varki bunda...öyle değil mi... sonuçta 1 lira kart

aynen 5 adet money club kart al onları web sitesinden kendi üzerine kaydet
    ayrıca sen köşeyi döndün bir hattan hem 15 tl hemde 75 tl değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

@tikak @serkanim

ben bugün iftara 45dk kala gittim Zafer Plaza Migros'a, yetkili yoktu, mağaza yetkili 5dk önce çıktılar dedi. Sabah 10'da tekrar gideceğim, stand varmış aslında da..

Sizin sorundan da bir bahsedeceğim bakalım ne diyecekler, AS Merkez'in ordakine mi gitsem; içime kurt düşürdünüz..

Hocam hiç bekleme AS Merkezin oradakine git, stand kuruk değil, kasa görevlileri hat taşıma işlemini yapıyor. Yani görevli bulamama gibi bir sorunun olmicak. Benim ilk taşımamda taşima talebinden puanın yüklenmesine kadar geçen süre tam 1 hafta sürdü. Dün bir talepte deha bulundum, ama sim kartı daha sonra verceklermiş. Hemen vermediler bu defa.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aynen hacı devammm ama korkum var 1000 kişilik sınır dolmuştur diye..Birde standdaki eleman tanıdık olursa varya o zman yaşadım beee

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aynen hacı devammm ama korkum var 1000 kişilik sınır dolmuştur diye..Birde standdaki eleman tanıdık olursa varya o zman yaşadım beee

Kampanyadan en fazla 10.000 kişi faydalanabilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 6 Ağustos 2011; 10:44:16 >

• biraz once migrostaki gorevliye sordum 10000 kisi dolmamis. onlara mesaj geliyormus zaten. gidince doldumu diye sorun dolmadiysa basvuru aliyorlar
  • bu kampanya faturalı hatlar için avantajlı değil.en ucuz 3ay kontratlı 22Tl 150heryöne +100dk türkcell var.19tl den girenler 12 ay kontrat yapmış oluyor dikkat.yani 3ay kalabilecekler geçsin.faturasızlarda bu tip koşul yokmuş.29tl lik faturalı hat en avantajlısı ama onda 12 ay kontrat varmış 3 ay yokmuş.
    burdada herkes faturasız hatlı anlaşılan 1haftada ondan ona geçtik diye yazıyorlar.
    Faturalılar dikkat.ona göre geçin.
  • internette kullandığım faturasız vodafone hattımı taşımayı düşünüyorum .sabit ücreti olmadan kampanyadan yararlanıp döneceğim.çoğu kişi bu şekilde yapmış ancak ilk kayıt olurken hangi tarifeyi seçiyorsunuz.mesaj atmak için min.yükleme ne yaptınız.sonra çıkarken ağır faturayla karşılaşmayalım.taahüt filan olmayan tarife saniye nasıl mesela.
    bide yeni 1.1 tl Telsiz ücreti çıkarmışlar faturasızlara yeni. onu 1hafta da kalsak çıkarken alacaklar heralde değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

75 TL'nin yüklenmesi için taşınmanın gerçekleşmesinden sonra mı atmak gerekiyor mesajı yoksa taşıma başvurusu yaptıktan sonra da atsak oluyor mu?

Ayrıca İstanbul avrupa yakasında nerden taşırım hattımı (hangi migros, tansaştan). Eve yakın bir migros var ama en küçüklerinden, orda stand olacağını zannetmiyorum.

Edit: Mağaza listesini buldum:http://www.turkcell.com.tr/Documents/popup/migros_stand.html

TANSAŞLARIN OLDUĞU BİR LİSTE YOK MU ACABA

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

internette kullandığım faturasız vodafone hattımı taşımayı düşünüyorum .sabit ücreti olmadan kampanyadan yararlanıp döneceğim.çoğu kişi bu şekilde yapmış ancak ilk kayıt olurken hangi tarifeyi seçiyorsunuz.mesaj atmak için min.yükleme ne yaptınız.sonra çıkarken ağır faturayla karşılaşmayalım.taahüt filan olmayan tarife saniye nasıl mesela.
    bide yeni 1.1 tl Telsiz ücreti çıkarmışlar faturasızlara yeni. onu 1hafta da kalsak çıkarken alacaklar heralde değilmi?

1- bende cepnet hattımı, hazırkarta taşıdım (başvurdum).
    2-hazırkarta geçtiğim için sabit ücret diye birşey olmaz.
    3-tarifenin bir önemi yok, dedigin gibi 75 tl yi aldıktan sonra hattı yine vodafona taşicam
    4-hattı açtıgında TL yüklemeden mesaj atabiliyorsun.
    5-ağır fatura diye birşey olmaz, hazırkarta geçiyoruz sonuçta.
    6-"tarife saniye" sormuşsun, sen hazırkarta mı geçeceksin yoksa faturalıya mı? hazırkarta ise tarifeyi takma, geç gitsin.
    7-1.1 TL yi 1 hafta içinde almazlar, sanırım ay sonunda alıyorlar.

• Geçtiğimiz hafta Pazar günü başvurdum perşembe günü taşındı aynı gün mesaj attım henüz yüklendi mesajı gelmedi. Haftasonu olmasından dolayı mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Geçtiğimiz hafta Pazar günü başvurdum perşembe günü taşındı aynı gün mesaj attım henüz yüklendi mesajı gelmedi. Haftasonu olmasından dolayı mıdır acaba?

aynı durumdayım.
  • bana mesaj gelmedi migtros müşteri hizmetlerini aradım onlar görüyor karta yüklenip yüklenemdiğini.. nitekim bana yüklenmiş 2.günde bugün alışverişimi sorunsuz yaptım eryaman migrosta.. boştu da migros epey rahat oldu herşey..
  • faturalı hatlarım var.birde cepnet için faturasız vardı.2si için ayrı sormuştum.
    o zaman düşündüğüm gibi faturasız dertsiz oluyor.faturalı da min. 3 ay kalacaz artık 22Tlye..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.