Şimdi Ara

Turkcell - Migros Ramazan Kampanyası! 75 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
0
Favori
28.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsi faturasiz, eve elektronik esya falan aldim bayagi, money yerine fazladan bir club kart aldim ne olur ne olmaz diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof. Dr. MEZARCI -- 2 Ağustos 2011; 11:06:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azraim

hepsi faturasiz, eve elektronik esya falan aldim bayagi, money yerine fazladan bir club kart aldim ne olur ne olmaz diye

tek bir kişi adına 8 tane faturasız hat mı taşıyıp katıldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

quote:

Orijinalden alıntı: azraim

hepsi faturasiz, eve elektronik esya falan aldim bayagi, money yerine fazladan bir club kart aldim ne olur ne olmaz diye

tek bir kişi adına 8 tane faturasız hat mı taşıyıp katıldınız?

iki ayri kisi o yuzden 4+4 yazdim
  • önce vodadaydım.bu iş için trcell e geçtim.1 hafta kaldım aveaya başvurdum.yarın avealı oluyorum.
    25 liraya her yöne 800 dk tarifesine geçtim.
    taahhüt yok.6 ay sonra zam yok.
    bence süper....
  • Turkcell'e numarayı taşıdıktan sonra hat açılıyor ve biz sms gönderiyoruz ya, bu sms ücreti 50 kuruş sanırsam. Ancak hat açıldığında 0 TL ile açılıyor diye biliyorum. Yani illa TL mi yüklemek lazım mesajı gönderebilmemiz için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Turkcell'e numarayı taşıdıktan sonra hat açılıyor ve biz sms gönderiyoruz ya, bu sms ücreti 50 kuruş sanırsam. Ancak hat açıldığında 0 TL ile açılıyor diye biliyorum. Yani illa TL mi yüklemek lazım mesajı gönderebilmemiz için?

e haliyle....
    bim lerden birinden 7 lira yükleyiverin....
    75 tl alıverişten sonra 50tl lik beleş konuşma da kazanılıyor.
  • quote:

Turkcell'e numarayı taşıdıktan sonra hat açılıyor ve biz sms gönderiyoruz ya, bu sms ücreti 50 kuruş sanırsam. Ancak hat açıldığında 0 TL ile açılıyor diye biliyorum. Yani illa TL mi yüklemek lazım mesajı gönderebilmemiz için?

tl yüklemenize gerek yok. eksi 8 tl ye kadar yolu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

tl yüklemenize gerek yok. eksi 8 tl ye kadar yolu var.

İlk açılışta avans da 0 TL değil mi yani 8 TL yerine ??
  • benim taşıdığım hatlar eksi 8e kadar düşüyor. Faturalı hatlarıda genç tarife yaptım. Toplam 15 oluyor. 17 veya 20 ye tamamlamaya çalışacağım
  • quote:

gerek yok eksi bakiye olarak mesajı gönderebılırsın ben oyle gonderdım bugun
  • Arkadaşlar mesajı gönderdikten ne kadar sonra money kartlara hediye 75 TL yükleniyor acaba? Kangurum'da falan görülebiliyor denmiş ama sürekli bakıyorum hiçbirşey yok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazy

Arkadaşlar mesajı gönderdikten ne kadar sonra money kartlara hediye 75 TL yükleniyor acaba? Kangurum'da falan görülebiliyor denmiş ama sürekli bakıyorum hiçbirşey yok!

4 günü buluyor bazen
  • • Kampanyadan halihazırda Turkcell abonesi olanlar faydalanamaz. diye bir kural yazmışlar .

Vodafone ve avea olan hatlarımı taşıyabilirim ama Turkcell hattım da var. Şimdi ben faydalanamayacak mıyım?
  • Diğer hatlarınla indirim alırsın, zaten mevcut tcell hattınla alamazsın anlamında o..
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Diğer hatlarınla indirim alırsın, zaten mevcut tcell hattınla alamazsın anlamında o..

peki benim adıma 5 adet hat var değişik operatörlerde diğper operatörlerdeki hattı turkcell'e taşırssam 3 adet hattı 3 * 75 liramı kazanacağım
  • Merhaba arkadaşlar. Bugun 2830 a kayıt mesajı gönderdim mesajım iletildi fakat money mobile hoşgeldiniz tarzı bir mesaj gelmedi bana. yinede 2-4 iş gunu sonra club kartıma 75 tl tanımlanır mı_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

quote:

Diğer hatlarınla indirim alırsın, zaten mevcut tcell hattınla alamazsın anlamında o..

peki benim adıma 5 adet hat var değişik operatörlerde diğper operatörlerdeki hattı turkcell'e taşırssam 3 adet hattı 3 * 75 liramı kazanacağım

Evet.. yalnız farklı money club kartları bulman lazım anladıgım kadarıyla..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

quote:

Evet.. yalnız farklı money club kartları bulman lazım anladıgım kadarıyla..

+1 liraya alırız 10 tane ne olacak

İnşallah öledir..

• quote:

Orijinalden alıntı: manyax

quote:

Orijinalden alıntı: 6582

Bu kampanya ile vodafone'den turkcell'e geçtim.Başıma gelmeyen kalmadı. web sitesinde yazdığına göre "75 tl indirim kazandınız mesajından sonra indirim kazanıyorsunuz diye mesaj geldiğini yazmışlar.ben de buna güvenerek gittim money club kartım ile alışveriş yaptım. 13 tl'lik ödememi yapacak iken kasiyer bana money mobile indiriminiz var. dedi ve fişi bana verdi.Bende her halde tek seferde de değil de 75 tl olana kadar indirim var sandım. neyse gittim müşteri hizmelerine bana 75 tl indirim kazandınız diye mesaj gelmedi dedim. ben bilmeden money mobile kampanyasından faydalandım. işte bu tek seferde mi yoksa 75 tl oluncaya kadar indirim mi olacak diye sorduğumda yok trk bir seferde olduğunu öğrenince ben ürünleri iade edip ben 75 tl'lik indirimden faydalanim dedim. ama bana yok indirimi alamazsınız olmaz dediler.
    her neyse ben müşteri hizmetlerini aradım. ve dedim ki işte ben migrostan t.cell'e geçerek money mobilelı oldum. dedim işte ben web sitenizde yer alan bu kampanya koşullarında 75 tl indirim kazandınız. diye mesaj gelmedi ben alışveriş yaptım indirm var diyip fişi bana verdiklerini dedim. siz ürünleri iade edin 75 tl'lik indiriminizi mağaza yöneticisi yüklesin dediler ve kayıt açtık dedi. fakat danışmadakiler bana inanmadı. bir de oradan konuşturdular. telefondaki kişiye bana böyle dediler fakat işte burada böyle bir şey yapmadılar dedim. telefonu yetkiliye verdim. o da duydu . yetkili m.hizmetleri yetkilisini aradı ve konuştuklarından anladığım kadarıyla böyle bir şey olamaz dedi. ve yapmadı. bir de ben konuşmak istedim ve bana aynı cevabı verdiler;siz iade edin m. yön. yapacaktır işleminizi dendi. ve iade aldılar sondurumu bekliyorum.
    4 gün oldu. sabaha arıyacam.

Kısaca :
    money mobile den mesaj gelmiyor danışmadan sorun. indiriminiz geldiyse

geçmiş olsun
    vazgeçmeyin gerekirse m. genel müdürlüğe şikayet edip 75 tl hakkınızı alın

bu indirimin kiosklarda gözükmemesi çok saçma zaten bu migrosun sistemi felaket bişi

çok şükür sonunda 75 tl 'yi yüklediler.

• bende kaydı yaptm ama 75 liralık çek falan tanımlandı diye mesaj gelmedi ne yapmalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.