Şimdi Ara

Turkcell - Migros Ramazan Kampanyası! 75 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
0
Favori
28.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

[ e haliyle....
    bim lerden birinden 7 lira yükleyiverin....
    75 tl alıverişten sonra 50tl lik beleş konuşma da kazanılıyor.

Bunu bilmiyordum. Bu 50TL'lik beleş konuşma için ne yapmak gerekiyor, ya da birşey yapmak gerekiyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazy

quote:

[ e haliyle....

Bunu bilmiyordum. Bu 50TL'lik beleş konuşma için ne yapmak gerekiyor, ya da birşey yapmak gerekiyor mu acaba?

Alışveriş fişinde bir kod olacak o kodu gerekli numaraya göndererek tcell içi 50TL'lik 1 haftalık görüşmeden faydalanabiliyorsun hocam.
  • benım hattım hala taşınmadı 5 gün olmasına rağmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: poyrazy

quote:

[ e haliyle....

Alışveriş fişinde bir kod olacak o kodu gerekli numaraya göndererek tcell içi 50TL'lik 1 haftalık görüşmeden faydalanabiliyorsun hocam.

Teşekkür ederim bilgilendirme için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyrazy -- 4 Ağustos 2011; 16:14:44 >

• 10000 kişilik kontenjan doldu mu?
  • evet doldu mu acaba kontenjan
    şimdi uğraşırız geçeriz
    geçtiğimizle kalırız
    bunu öğrenmenin bi yolu var mı acaba !
  • Sonunda mesaj geldi, yüklendi. Sanal markette de görülebiliyor, şimdi
  • 2 hattım ile git-gel yapmıştım. biraz önce onlara da yüklendi indirim.
  • hala bitmediyse yarın bende migrosa gidip katılıcam migrostaki elektronik indirimi devam ediyormu?
  • bende yarın faturalı hattımı taşıyacağım.ancak faturalı en ucuz her yöne seçeneği hangisi arkadaşlar.ben 120dk anca kullanıyorum.yani en düşük tarife işimi görür.150dk+100 turkcell 19tl yeni gelenler için bir tarife gördüm ancak daha ucuz birşey varmıdır?birde malum 1 ay içinde yine diğer operatöre kaçmak istiyecez pahalı olduğu için.şartsız taahhütsüz olması lazım bunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

bende yarın faturalı hattımı taşıyacağım.ancak faturalı en ucuz her yöne seçeneği hangisi arkadaşlar.ben 120dk anca kullanıyorum.yani en düşük tarife işimi görür.150dk+100 turkcell 19tl yeni gelenler için bir tarife gördüm ancak daha ucuz birşey varmıdır?birde malum 1 ay içinde yine diğer operatöre kaçmak istiyecez pahalı olduğu için.şartsız taahhütsüz olması lazım bunun.

19 tlden daha düşük paket yok diye biliyorum
  • başıma gelen olaya bakın hattı c.tesi bursa zafer plaza migrosda taşıdım hat salı günü açıldı money card numarayı yazdım yolladım bugün itibariyle migros M.H. aradım özür dileriz hattınızı kayıt yapan arkadaş ramazan kampanyası olarak hattınızı taşımamışen yakın mağazamıza giderek durumu anlattın dedi bende siz ne iş yapıyorsunuz M.H. değilmisiniz burdan durumunuza elleme şansımız yok en yakın mağazamıza gidin dedi bende neye taşıdım ozaman hattı sistemde turkcell bedava alışveriş dakikası kampanyasında görünüyor hattınız hemen bir hışımla mağazayı aradım durumu anlattım burdan öyle bir sistem yokki ramazan fırsattı falan filan yazmıyor kampanya tarzında taşıdım hattınızı benim yapacağım birşey yok cevabı aldım ee ne olcak şimdi dedim siz money kart nonuzu taşıdığımız numarayı verin ben bi görüşeyim size dönerim cevabı artık dönermi dönmesse ramazandan sonra döndürücem migrosu ben

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

başıma gelen olaya bakın hattı c.tesi bursa zafer plaza migrosda taşıdım hat salı günü açıldı money card numarayı yazdım yolladım bugün itibariyle migros M.H. aradım özür dileriz hattınızı kayıt yapan arkadaş ramazan kampanyası olarak hattınızı taşımamışen yakın mağazamıza giderek durumu anlattın dedi bende siz ne iş yapıyorsunuz M.H. değilmisiniz burdan durumunuza elleme şansımız yok en yakın mağazamıza gidin dedi bende neye taşıdım ozaman hattı sistemde turkcell bedava alışveriş dakikası kampanyasında görünüyor hattınız hemen bir hışımla mağazayı aradım durumu anlattım burdan öyle bir sistem yokki ramazan fırsattı falan filan yazmıyor kampanya tarzında taşıdım hattınızı benim yapacağım birşey yok cevabı aldım ee ne olcak şimdi dedim siz money kart nonuzu taşıdığımız numarayı verin ben bi görüşeyim size dönerim cevabı artık dönermi dönmesse ramazandan sonra döndürücem migrosu ben

ben de bugün mesaj attım ve cevap mesajı olarak ... nolu kartınız ile 50 tl alışverişe günlük 100 sms kampanyamızdan hemen faydalanmak için fişinizdeki şifreyi 7477 e gönderin mesajı geldi. ne yani? şimdi ben de mi aynı durumdayım acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

başıma gelen olaya bakın hattı c.tesi bursa zafer plaza migrosda taşıdım hat salı günü açıldı money card numarayı yazdım yolladım bugün itibariyle migros M.H. aradım özür dileriz hattınızı kayıt yapan arkadaş ramazan kampanyası olarak hattınızı taşımamışen yakın mağazamıza giderek durumu anlattın dedi bende siz ne iş yapıyorsunuz M.H. değilmisiniz burdan durumunuza elleme şansımız yok en yakın mağazamıza gidin dedi bende neye taşıdım ozaman hattı sistemde turkcell bedava alışveriş dakikası kampanyasında görünüyor hattınız hemen bir hışımla mağazayı aradım durumu anlattım burdan öyle bir sistem yokki ramazan fırsattı falan filan yazmıyor kampanya tarzında taşıdım hattınızı benim yapacağım birşey yok cevabı aldım ee ne olcak şimdi dedim siz money kart nonuzu taşıdığımız numarayı verin ben bi görüşeyim size dönerim cevabı artık dönermi dönmesse ramazandan sonra döndürücem migrosu ben

Ben de Turkcell'in sitesinde Zafer Plaza Mşgros var diye oraya gidecektim, ama sonra As Merkezin yanındaki Migrosa gittim. Hattım Çarşamba günü açıldı, aynı gün mesajı yoladım, bugün de puanların yüklendiğine dair mesaj geldi. Şimdi yine gidip bir hat taşicam.

• @serkanim

ben öyle bir taşıma kampanyası olduğunu zannetmiyorm dstm, niye diyecek olursan bu tcell'ci ark.ların önlerinden notebooklarda ufak bir programcık var ve anlık olarak tcell merkez sistemleriyle konuşabilen bir sistemi var sanırım, o program vasıtasıyla geçişleri sağlıyorlar. O program haricindede geçişi nasıl yapacaklar pek emin değilim ama aklıma bir yol geliyor o da şudur: şayet taşımacı ark. taşımayı notebooktan yaptım zannedipte ok vermediyse yada arada herhangi bir bağlantı sorunu felan olduysa muhtemelen geçiş ramazan kampanyası adı altında gerçekleştirilememiş ve geçiş belgeleri tcell'e bu şekilde ulaştıysa o kampanya adı altında bir işlem yapılmadan direk taşıma gerçekleştirilmiş olabilir tcell tarafından...tahminim bu şekildedir...
  • arkadaşlar ben birisinden 5 adet vodafone veya avea hattı devri alacam kontörlü olarak. Bunu hemen Turkcell'e taşıyabilirmiyim. EĞer taşırsam bunu migrosta taşısam hepsi benim adıma taşıyıp 75 lira kazanabilirmiyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

arkadaşlar ben birisinden 5 adet vodafone veya avea hattı devri alacam kontörlü olarak. Bunu hemen Turkcell'e taşıyabilirmiyim. EĞer taşırsam bunu migrosta taşısam hepsi benim adıma taşıyıp 75 lira kazanabilirmiyim...

Devirde de 3 ay bekleme koşulu var maalesef :(
  • Bu Money kartların hepsini kendi adımıza kayıt ettirsek sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

2 hattım ile git-gel yapmıştım. biraz önce onlara da yüklendi indirim.

benim boşta 2 hattım var biri avea biri vodafone yarın migrostan taşıma işlemi yapsam money card isteyecek ondan da iki adet var ama biri benim üzerime kayıtlı diğeri eşimin üzerine telefon hatları benim üzerime kayıtlı, benim sorum 2 hattım için 75*2=150 kazanmak için yeni bir money card almam gerekiyormu yoksa eşimin üzerine kayıtlı money cardı kullanabilirmiyim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 5 Ağustos 2011; 23:45:57 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.