Şimdi Ara

Turkcell - Migros Ramazan Kampanyası! 75 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
746
Cevap
0
Favori
28.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mevcut vodafon faturasız hattı yine faturasız (ön ödemeli )hata taşımayı kabul ediyorlar mı

yoksa durum Ramazan geldi diye değiştimi? fatralı trcelle mi çalışıyorlar ?
  • Avea faturasızı turkcell faturasıza çevirdiler.
  • Benim iş şaka gibi oldu. Eksişehir espark migrosta kurulu standa giderek başvuru yaptım sözleşmeleri imzaladım ancak simkart kalmadığını yarın vereceğini söyledi neyse ertesi gün gittim görevli fenalaşmış acile kaldırılmış. Bugün yine gittim ameliyat olmuş 10 gün rapor almış. Migrostakiler hiç bir şey bilmiyorlar. Şimdi ben ne yapacağım fikri olan var mı?
  • bu kampanyaya üzerime ait olan 2 hattım ile katılsam ikisindende 75 er lira verirler mi? 75 er lirayı tek bir alışverişte 150 lira olarak kullanabilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

bu kampanyaya üzerime ait olan 2 hattım ile katılsam ikisindende 75 er lira verirler mi? 75 er lirayı tek bir alışverişte 150 lira olarak kullanabilirmiyiz?

İşte o durum muamma arkadaşım...Mantıken olmaması gerekiyor ama yinede bu işin adı belli kampanya belli olmaz yani ipin ucu başı...denemek lazım...Mantıken olmamasının sebebinide şöyle söylim çünkü çek money kartlara tanımlanıyor ve bir alışverişinizde en fazla 1 kart kullanabiliyorsunuz...
  • quote:

bu kampanyaya üzerime ait olan 2 hattım ile katılsam ikisindende 75 er lira verirler mi? 75 er lirayı tek bir alışverişte 150 lira olarak kullanabilirmiyiz?

ikisine de 75er lira verirler ancak 2 alışverişte kullanabilirsin.bir alışverişte birleştirerek kullanamazsın.
  • Bu arada 3 gün önce kart numarasını 2830a atıp kaydı alınıp ancak henüz benim gibi bedavaları yüklenmeyen arkadaşlar var mı?yoksa sadece bana mı yüklenmedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

Bu arada 3 gün önce kart numarasını 2830a atıp kaydı alınıp ancak henüz benim gibi bedavaları yüklenmeyen arkadaşlar var mı?yoksa sadece bana mı yüklenmedi?

biraz önce tanımlanmış olması lazım
  • ben perşembe sms atmıştım 2830 a daha bugün yüklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

Bu arada 3 gün önce kart numarasını 2830a atıp kaydı alınıp ancak henüz benim gibi bedavaları yüklenmeyen arkadaşlar var mı?yoksa sadece bana mı yüklenmedi?

biraz önce tanımlanmış olması lazım

evet 2 tane daha yüklendi,alışverişlerini bile yaptım :)
  • Sanalmarket.com.tr üzerinden siperiş verdikten sonra şöyle bir hata alıyorum.

Uyarı!
    Para kullanımı gerçekleştirilemedi, lütfen tekrar deneyin ya da kullanmadan devam ederek başka ödeme seçenekleri kullanın.

Bu sorunu nasıl çözebilirim.
  • Bana msj gelmedi ama aradım sordum, kartıma tanımlanmış 75 lira.. çarş günü mesaj göndermiştim..
  • dün akköprü migrosta harcadım 75 lirayı mesaj falan gelmedi bana da. 2830 a mesaj attıktan 2 gün sonra mh yi aradım 75 liranız yüklenmiş dediler.
  • quote:

quote:

ikisine de 75er lira verirler ancak 2 alışverişte kullanabilirsin.bir alışverişte birleştirerek kullanamazsın.

peki 2 defa yararlanmak için ayrı ayrı mı club money kart gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 2 Ağustos 2011; 1:40:29 >
  • quote:

quote:

quote:

peki 2 defa yararlanmak için ayrı ayrı mı club money kart gerekli

evet.
  • 75 tl üzerisi ücreti ödüyoruz değil mi arkadaşlar. İndirim düşmez filan, yarın akköprüye alışverişe gideceğim rezil olmayalım.

Halla halla sanalmarket.com.tr üzerinden hesabım kımında 75 lira görünüyordu ama şimdi yok olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palabıyık -- 2 Ağustos 2011; 3:57:47 >
  • Bir kişi kaç tane hat ile kampanyaya katılabiliyor?
    Diyelimki 5 tane hat var üzerine taşıma yapsa 5*75 alabiliyormu ?
    Deneyen var mı
  • 4+4 hatla katildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: azraim

4+4 hatla katildim

Faturali olarak hangi tarifeye tasidiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azraim

4+4 hatla katildim

sonuc nedir peki.ve money visasa katılım olayı nasıl oluyor min numarasını falanmı yazıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.