Şimdi Ara

Turkcell - Migros Ramazan Kampanyası! 75 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
0
Favori
28.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

fazla söze gerek yok.

Turkcell - Migros Ramazan Kampanyası! 75 TL

en son thy kampanyasında böyle bir liste hatırlıyorum

evet doğrudur.

• Kaç gün içinde 75 tl yükleniyor?
  • @bungee20;
    Ayrıntılı cevabınız için teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahane06

10 aylık kampanyamıza hoşgeldin diyor ama 3 ay olduğuna emin misiniz

Arkadaşlar yeni hat alımlarında yada devir işleminden sonra 3 ay bekleme süresi var taşıma yapamıyorsunuz
    Hattınız eski bir hat ise taşıma yapabilirsiniz. Bir ara 1 ay sınır koyacaklardı ama ne oldu bilmiyorum sanırım sınırsız taşıma hakkı var.
  • Ben bugün Kayseri'de Turkcell standı olan tek 5M Migros'taydım. Turkcell standında adı Ender(yada Evren tam hatırlayamadım şimdi) olan bir görevli vardı. Görevli kampanyanın devam ettiğini ancak kendisinin elinde Sim kart kalmadığı için veremeyeceğini, sözleşmeyi hemen yapabileceğini ancak Sim kart almak için 3-4 gün sonra şehir merkezine uzak olan 5M migrosa tekrar gitmemden başka çarem olmadığını söyledi. Biraz canım sıkıldı ama biraz serzenişten sonra tamam dedim. İki hattımın ve iki Money kartımın olduğunu söyleyerek Avea olan hatlarımı Turkcell'e geçirmesini söyledim. Bu sefer bir kişiye sadece bir işlem yapabileceğini, daha fazla yapmasının yasak olduğunu söyledi. İtiraz ettim ve başka şehirlerde 3-4 tane hattını geçirenlerin olduğunu söyledim. İtirazlarım sonucunda kampanya şartlarını beraberce okuduk, kampanya şartlarında 1 hatta ya da bir money karta birden fazla indirim yapılamayacağı var. Ama iki hattı ve iki money kartı olan tek kişinin faydalanamayacağına dair bir ibare yok! Bunun üzerine işlemi yapacağını, ancak büyük ihtimalle birinin onaylanmayacağını söyleyerek bir sözleşmeye iki numaramı da yazdı. Ben de iki ayrı hattım için iki ayrı sözleşme yapması gerektiğini hatırlattım. Bu sefer de elinde fazla sözleşme de, sözleşme zarfı da kalmadığını söyledi. Kendisinin bir şekilde halledeceğini de(fazla uzun açıkladı tatmin olmadım) söyledi. Tam sinir harbi yani. Neden bağlı olduğu Turkcell merkezinden sim kart, sözleşme ve diğer materyalleri almadığını sorduğumda ise kendisinin İstanbul merkezli Kampanya Elektroniğin personeli olduğunu bu yüzden Kayseri'deki Turkcell noktalarından materyal temini yapamadığını söyledi.

Ben hayatımda bu kadar saçma salak bir kampanya uygulaması görmedim. Turkcell Kayseri'deki Migros'a İstanbul merkezli kampanya elektroniğin elemanını gönderiyor, elemanın kampanyadan bilgisi yok, elinde sim kart yok, sözleşme yok, zarf vs. yok! Orada stantta öylece boş boş oturuyor. Bu ne saçma salak uygulama! Sinirlerim bozuldu

• Haber veren arkadaşa teşekkürler.Ben de bugün boşta duran avea hattımı turkcell kontorluya geçirdim.Chesecake kampanyası da tanımlanmış cheescake i de aldım iyi oldu
  • 2 hattım için 150 tl alışveriş yaptıktan sonra migrostan çıkıp karşıdaki avea bayisine gittim ve hatları aveaya taşıdım.
    böylece 1 haftalık trkcell maceram bitmiş oldu.
    bu olaya trcell e yıllarca ödediğim fahiş faturaların bir diyeti gözüyle bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 29 Temmuz 2011; 20:39:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

2 hattım için 150 tl alışveriş yaptıktan sonra migrostan çıkıp karşıdaki avea bayisine gittim ve hatları aveaya taşıdım.
    bu olaya trcell e yıllarca ödediğim fahiş faturaların bir diyeti gözüyle bakıyorum.

peki, 75 tl lik alışveriş yaptıgınız sırada GDİ'ye de katıldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

her türlü indirimi yaptıktan sonra 75 tl yi düşüyor, hatta 50tl/125 dk bedava mesajı bile çıkıyor fişte..
  • quote:

quote:

her türlü indirimi yaptıktan sonra 75 tl yi düşüyor, hatta 50tl/125 dk bedava mesajı bile çıkıyor fişte..

turkcell'e taşıdıktan kaç gün sonra geldi 75 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

quote:

quote:

turkcell'e taşıdıktan kaç gün sonra geldi 75 tl.

hat açıldıktan sonra kayıt mesajı atıyorsunuz zaten
    hat taşıma işlemi ortalama 4 gün sürüyor kayıt mesajından 2 gün sonrada 75 tl yükleniyor.

eğer moneyclubkart numaranızla kanguruma kayıt olduysanız hesabım sekmesinde yüklenip yüklenmediği görülebilir.

• quote:

2 hattım için 150 tl alışveriş yaptıktan sonra migrostan çıkıp karşıdaki avea bayisine gittim ve hatları aveaya taşıdım.

Hocam tek money kartına 1den cok hat için puan geliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mknsm

tabiki hayır.
    gidip kasadan bi money kart daha alıp 2.hattınızı ona tanıtacaksınız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mknsm

tabiki hayır.
    gidip kasadan bi money kart daha alıp 2.hattınızı ona tanıtacaksınız.

ben bugun cevahirdeki turkcell görevlisine sordum,ynormalde yok ama sana ayarlarız falan dedi. kim varsa getir dedi.çok tatmin olmadım.evde maney visa haric money card da var en ıyısı ona tanımlatmak.askerlik oncesı bırde mıgrosla ugrasmak ıstemem
  • Bu kampanya ile vodafone'den turkcell'e geçtim.Başıma gelmeyen kalmadı. web sitesinde yazdığına göre "75 tl indirim kazandınız mesajından sonra indirim kazanıyorsunuz diye mesaj geldiğini yazmışlar.ben de buna güvenerek gittim money club kartım ile alışveriş yaptım. 13 tl'lik ödememi yapacak iken kasiyer bana money mobile indiriminiz var. dedi ve fişi bana verdi.Bende her halde tek seferde de değil de 75 tl olana kadar indirim var sandım. neyse gittim müşteri hizmelerine bana 75 tl indirim kazandınız diye mesaj gelmedi dedim. ben bilmeden money mobile kampanyasından faydalandım. işte bu tek seferde mi yoksa 75 tl oluncaya kadar indirim mi olacak diye sorduğumda yok trk bir seferde olduğunu öğrenince ben ürünleri iade edip ben 75 tl'lik indirimden faydalanim dedim. ama bana yok indirimi alamazsınız olmaz dediler.
    her neyse ben müşteri hizmetlerini aradım. ve dedim ki işte ben migrostan t.cell'e geçerek money mobilelı oldum. dedim işte ben web sitenizde yer alan bu kampanya koşullarında 75 tl indirim kazandınız. diye mesaj gelmedi ben alışveriş yaptım indirm var diyip fişi bana verdiklerini dedim. siz ürünleri iade edin 75 tl'lik indiriminizi mağaza yöneticisi yüklesin dediler ve kayıt açtık dedi. fakat danışmadakiler bana inanmadı. bir de oradan konuşturdular. telefondaki kişiye bana böyle dediler fakat işte burada böyle bir şey yapmadılar dedim. telefonu yetkiliye verdim. o da duydu . yetkili m.hizmetleri yetkilisini aradı ve konuştuklarından anladığım kadarıyla böyle bir şey olamaz dedi. ve yapmadı. bir de ben konuşmak istedim ve bana aynı cevabı verdiler;siz iade edin m. yön. yapacaktır işleminizi dendi. ve iade aldılar sondurumu bekliyorum.
    4 gün oldu. sabaha arıyacam.

Kısaca :
    money mobile den mesaj gelmiyor danışmadan sorun. indiriminiz geldiyse

• quote:

Orijinalden alıntı: 6582

Bu kampanya ile vodafone'den turkcell'e geçtim.Başıma gelmeyen kalmadı. web sitesinde yazdığına göre "75 tl indirim kazandınız mesajından sonra indirim kazanıyorsunuz diye mesaj geldiğini yazmışlar.ben de buna güvenerek gittim money club kartım ile alışveriş yaptım. 13 tl'lik ödememi yapacak iken kasiyer bana money mobile indiriminiz var. dedi ve fişi bana verdi.Bende her halde tek seferde de değil de 75 tl olana kadar indirim var sandım. neyse gittim müşteri hizmelerine bana 75 tl indirim kazandınız diye mesaj gelmedi dedim. ben bilmeden money mobile kampanyasından faydalandım. işte bu tek seferde mi yoksa 75 tl oluncaya kadar indirim mi olacak diye sorduğumda yok trk bir seferde olduğunu öğrenince ben ürünleri iade edip ben 75 tl'lik indirimden faydalanim dedim. ama bana yok indirimi alamazsınız olmaz dediler.
    her neyse ben müşteri hizmetlerini aradım. ve dedim ki işte ben migrostan t.cell'e geçerek money mobilelı oldum. dedim işte ben web sitenizde yer alan bu kampanya koşullarında 75 tl indirim kazandınız. diye mesaj gelmedi ben alışveriş yaptım indirm var diyip fişi bana verdiklerini dedim. siz ürünleri iade edin 75 tl'lik indiriminizi mağaza yöneticisi yüklesin dediler ve kayıt açtık dedi. fakat danışmadakiler bana inanmadı. bir de oradan konuşturdular. telefondaki kişiye bana böyle dediler fakat işte burada böyle bir şey yapmadılar dedim. telefonu yetkiliye verdim. o da duydu . yetkili m.hizmetleri yetkilisini aradı ve konuştuklarından anladığım kadarıyla böyle bir şey olamaz dedi. ve yapmadı. bir de ben konuşmak istedim ve bana aynı cevabı verdiler;siz iade edin m. yön. yapacaktır işleminizi dendi. ve iade aldılar sondurumu bekliyorum.
    4 gün oldu. sabaha arıyacam.

Kısaca :
    money mobile den mesaj gelmiyor danışmadan sorun. indiriminiz geldiyse

geçmiş olsun
    vazgeçmeyin gerekirse m. genel müdürlüğe şikayet edip 75 tl hakkınızı alın

bu indirimin kiosklarda gözükmemesi çok saçma zaten bu migrosun sistemi felaket bişi

• quote:

1 hafta sonra hattı nasıl geri taşıdınız ?
    hatlar arası değişim süresi 1 ay diye biliyordum ama :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: eqx

quote:

1 hafta sonra hattı nasıl geri taşıdınız ?
    hatlar arası değişim süresi 1 ay diye biliyordum ama :S

Taşıma telebinde bulunmuş, onaylanıp onaylanmadığı daha belli değil demek.
  • Birşey soracağım, bu money kartın kredi kartı olmayan; eski Migros Club kart gibi bir hali de mi var? birisi kasadan yeni Money Card alıp ona tanımlayın gibi bir yorum yazmış da, eğer varsa çok hoş olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Birşey soracağım, bu money kartın kredi kartı olmayan; eski Migros Club kart gibi bir hali de mi var? birisi kasadan yeni Money Card alıp ona tanımlayın gibi bir yorum yazmış da, eğer varsa çok hoş olacak.

Evet, var.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.