Şimdi Ara

Turkcell - Migros Ramazan Kampanyası! 75 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
0
Favori
28.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bungee20

quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Birşey soracağım, bu money kartın kredi kartı olmayan; eski Migros Club kart gibi bir hali de mi var? birisi kasadan yeni Money Card alıp ona tanımlayın gibi bir yorum yazmış da, eğer varsa çok hoş olacak.

Evet, var.
    Müthiş o zaman, ben de Garanti'den kart başvurusu vs. diye çok düşünüyordum. Süper haber!

Detaylı anlattığın, taşıma süresi ile bilgi satırında beni güldürdüğün ve bu güzel haberi de verdiğin için teşekkürler bungee20, eyvallaaah =)

• KONYA'dan deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eqx

quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

2 hattım için 150 tl alışveriş yaptıktan sonra migrostan çıkıp karşıdaki avea bayisine gittim ve hatları aveaya taşıdım.
    böylece 1 haftalık trkcell maceram bitmiş oldu.
    bu olaya trcell e yıllarca ödediğim fahiş faturaların bir diyeti gözüyle bakıyorum.

1 hafta sonra hattı nasıl geri taşıdınız ?
    hatlar arası değişim süresi 1 ay diye biliyordum ama :S

Geri taşımak için bekleme müddeti yoktur. Yani aveadan turkcelle geçtiniz diyelim, hat açıldıgı gün, yani hemen, aynı gün geri aveaya taşıyabilirsiniz hattınızı

• Ben KONYA MERAM 2M magazasında türkcell'e taşıdım ama hat falan vermediler, hattımızı türkcell bayilerinden mi alacağız?
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi octopusokan -- 31 Temmuz 2011; 14:48:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: octopusokan

quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Ben KONYA MERAM 2M magazasında türkcell'e taşıdım ama hat falan vermediler, hattımızı türkcell bayilerinden mi alacağız?

Hat vermeyecekler zaten. Başvuru yaptıktan 4 son sonra hattınız Turkcell'e otomatiktan değişecek. Yani mevcut hattınızı kullanmaya devam edeceksiniz.

numara tasıdıkdan sonra yeni hat vermek zorundalar her oparatorun kullandıgı sim kart sistemleri ayrı
  • Numarasını taşıyıp kampanyadan faydalanan arkadaşlar SİMKART nereden alınıyor bilgilendirirseler makbule geçer!

İMEİ numarası istiyordu doldurulan forumda şart mı acaba?
  • quote:

Numarasını taşıyıp kampanyadan faydalanan arkadaşlar SİMKART nereden alınıyor bilgilendirirseler makbule geçer!

Cuma günü taşıma başvurusunda bulundum Migros mağzasından, sim kartı verdiler, IMEI numarası filan da istemediler.
  • Onceden 1 gunde onay mesaji gelirdi,simdi 2 gun oldu gelmedi.hafta sonu girdi araya belki ondandir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tikak

quote:

Numarasını taşıyıp kampanyadan faydalanan arkadaşlar SİMKART nereden alınıyor bilgilendirirseler makbule geçer!

Cuma günü taşıma başvurusunda bulundum Migros mağzasından, sim kartı verdiler, IMEI numarası filan da istemediler.

Şimdi 12tl yedek simkart ücreti istemesinler, benim simkartı ne demeye vermediler acaba(;
  • quote:

quote:

quote:

Şimdi 12tl yedek simkart ücreti istemesinler, benim simkartı ne demeye vermediler acaba(;

birçok noktada simkart olmadığı için şu sıralar sadece başvuru evraklarını dolduruyorlar ama simkart olmadığı için sisteme giriş yapmıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

quote:

quote:

quote:

birçok noktada simkart olmadığı için şu sıralar sadece başvuru evraklarını dolduruyorlar ama simkart olmadığı için sisteme giriş yapmıyorlar.

Sisteme giriş yapılmaması hattın açılış sürecini uzatıyor mu peki?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sisteme giriş yapılmaması hattın açılış sürecini uzatıyor mu peki?

sisteme girdikten 4 gün sonra açılır hat. Yoksa öyle bekler

• hat taşıma 4 gün değil 6 gün sürer,

belgelerinizi alınca sim kart olmadığı için işlem yapmıyorlar demek,yanlıştır. cünkü yapamazlar, sim kart seri nosu girmeden hattınız taşınamaz...
  • İzmir'de hangi migroslarda hat taşıma işlemi yapabiliriz?
    Ayrıca diyelim ki simkart 1-2 hafta gelmedi, bu durumda indirimin yanıp gitme ihtimali var mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

hat taşıma 4 gün değil 6 gün sürer,

belgelerinizi alınca sim kart olmadığı için işlem yapmıyorlar demek,yanlıştır. cünkü yapamazlar, sim kart seri nosu girmeden hattınız taşınamaz...

Hat taşımada üst sınır 6 gündür. Ama genelde 3-4 günde hat açılır
  • quote:

sim kart seri nosu girmeden hattınız taşınamaz...

Doldurduğu formun bir kopyası da bende var ve dediğiniz SİMKART SERİ NO kısmı boş yani doldurulmamış, ben tam olarak ne yaptıklarını anlamadım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 31 Temmuz 2011; 16:05:59 >
  • quote:

hat taşıma 4 gün değil 6 gün sürer,

şu kampanya için 10 tane hat taşıdım. hepsi de 4 günde taşındı. sizin hatlar 6 günde taşınıyorsa sizin hatlarda bir problem vardır. yasal sürenin maksimum 6 gün olduğunu herkes biliyor zaten.

ayrıca "belgelerinizi alınca sim kart olmadığı için işlem yapmıyorlar demek,yanlıştır" demişsiniz. evet öyle dedim, yapmıyorlar demenin nesi yanlış, yapmıyorlar, yapamıyorlar, yapmazlar, yapamazlar...
  • şuanda migrosa gitsem hat taşısam kampanyaya dahil olurum değil mi
  • quote:

ayrıca "belgelerinizi alınca sim kart olmadığı için işlem yapmıyorlar demek,yanlıştır" demişsiniz. evet öyle dedim, yapmıyorlar demenin nesi yanlış, yapmıyorlar, yapamıyorlar, yapmazlar, yapamazlar...

sizin anlayışınız epey değişik o halde...

yapmıyorlar ile, yapamıyorlar aynı şey ise boşverin... zaten anlamadıysanız ikisi arasındaki farkı zaten yorumsuz...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.