Şimdi Ara

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
33
Favori
56.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır hocam, tek çekincem buydu. Birkaç güne aktifleşecek, deneyelim bakalım.
  • Evet 2 GB için hiç şart yazmıyor şu paket yada bu paket diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2 gb veriyormu 34 lük pakete teyit alabilen varmı eğer veriyorsa fiyat iyi
  • angraf kullanıcısına yanıt
    Vermiyor hocam arayıp sordum. O verdiği 2gb otomatik eklenip, 5 gb oluyormuş zaten

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    O zaman bi işe yaramaz bu kampanya

sağolasın
  • Sadece haydi gel’den 1 gb ekleyebiliyoruz hocam. Biraz daha bakınıcam büyük ihtimalle ben geçecegim gibi uygun bi şey yok

• Haydi gelden 1 gb 12 ay 6 ay da tavsiyeden 1 gb toplamda 6 ay 7 gb internet 750 dakika konuşma 2 gb Facebook Twitter da geçerli internet 34 tl ye çok çok çok iyi fiyat valla

Ben ayın 5 inde geçtiğim için haydi gelden yararlanamıyorum

Şu an için en ucuz tarife bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiye ocak ayı sonuna kadar geçerli değil miydi?

Uzadı dostum 31 mart

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/turkcellliler-tavsiye-ediyor-1gb-kampanyasi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Haydi gel ile tavsiye birleşiyorsa çok iyi hocam

• turkcell kampanya whatsapp grubu kuruldu pm den yazarsanız numaranızı lınk atayım.
  • yalnız, bip üzerinden arama yapmak için internet lazım ve internetin kötü çektiği yerlerde sıkıntı olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneme amaçlı tt geçtim evimde kötü çekiyor turkcelle geri döneceğim acava lifecell fırsat tarifesine geçmek istiyorum tecrübeli arkadaşlar faturalı kullanmak belamıdır yorumlarınız nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Deneme amaçlı tt geçtim evimde kötü çekiyor turkcelle geri döneceğim acava lifecell fırsat tarifesine geçmek istiyorum tecrübeli arkadaşlar faturalı kullanmak belamıdır yorumlarınız nedir

Eğer telefon sizin kontrolünüzdeyse ve bilinçli kullanıcıysanız bir sıkıntı olmaz ama unutmayın taahhüt yapıyorsunuz ve 1 sene içinde hangi kampanyalar çıkar bilinmez. Belki de başka kampanya olacak 20 liraya düşecek ama siz değiştiremeyeceksiniz taahhüt verdiğiniz için, tek sıkıntısı bu.
  • türkcell pek fiyat düşürmez iyi fiyat bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: angraf

arkadaşlar 2 gb veriyormu 34 lük pakete teyit alabilen varmı eğer veriyorsa fiyat iyi

otomatik dediğiniz yeni gelenlere verdiği 2 gb mı? onla beraber 5 gb

• Haydi gel’den 12 ay 1 gb, Tavsiye’den 6 ay 1 gb ve son olarak internet sitesinden numara taşıdığımızda 8 gb hediye veriyormuş bilen var mı tam olarak hepsi birleşirse harika

• lifecelli zaten düşünüyordum şu +12 ay 1 gb iside gelmisken biran once bugun geçişi yapayım yoksa fazla ragbet görürse +5tl daha koyar uzerine belli olmaz o yüzden Lifecell Avantaj a gececem birde boyle bir tarife faturasiz yaniii

• Vodafone faturasız esnek 8 gb tarifesi

4 gb gece olmak üzere toplam 8 gb

750 dk konuşma

Haftada bir çark çevirip hediye

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.