Şimdi Ara

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
33
Favori
56.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fırsat 5gb iyi gibi duruyor. 5gb paket +2+1 şeklinde 8 oluyor 1sene boyunca 2gb facebook ve twittera ayrı paketi var, 750dkda her yöne arama. Eğer 2 kampanya kesin birleştiriliyorsa geçilir.
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Hocam bu Lifecell ilk çıktığında normal aramalarda 6-7 saniyelik "Bip'ten arayın, dakikanız gitmesin" gibisinden bir anons varmış. Siz normal arama yaptığınızda da bu anons çıkıyor mu yoksa direkt olarak bağlanıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

quote:

Orijinalden alıntı: cakmaradyolog

Selam demişsiniz ya Turkcell’de uygun fiyat olmayın a numarayı Vodafona taşıdım, oeaya tahüt verdiniz mi tarife seçerken eğer vermişseniz 1 ay sonra sadece cayma bedeli olarak fatura indirim cezası mı geliyor, yoksa ayrıca bi masraf daha çıkarıyorlar mı, bide 3 ay bi operatörde bekleme şartı falan hatırlıyorum öyle bişey varmı 🙄

Taahhüt vermemiştim faturasız aldım. 3 ay olayını birkaç kişiye sordum yok öyle bir şey dediler, emin olmak için Vodafone'a yazdım yanıt gelince size de haber veririm. Olmaması lazım ama.

Hocam 3 ay olayi şöyle:turkcell yeni kampanyalardan yararlandirmak için diğer operatorde 30 gun kal gel yeni kampanyalardan yararlanabilirsin diyor turkcell için 1 ay geçerli ancak vodafone turk telekom 3 ay istiyor şöyle yani şu an diyelim türk telekomdasın turkcelle geçtin türk telekomun yeni kampanyalarindan yararlanmak için turkcellde 90 gün geçirip geri dönünce yeni kampanyalardan yararlanabiliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Fırsat paketinde 750 dakika her yöne yazıyor acaba o normal arama mı yoksa bip mi

en guzel olay bu zaten 750 dk normal arama benim anladim

lifecell normal arama sadece bunda var 750 dk

digerlerinde ya yok yada 100 dk vermisler

• Hocam ayın 21 vodafone taahhütüm bitiyor. Eğer dediğiniz gibiyse bende geçerim. Takipteyim o halde

• Lifecell 5 gb fırsat 34 tl
    750 dakika sadece burda var

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-firsat-5gb

12 boyunca 2 gb hediye diğer lifecell paketlerinde var bunda Yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    2 GB İnternet bunda olmadığını nasıl anladınız peki nerede yazıyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

quote:

Selam demişsiniz ya Turkcell’de uygun fiyat olmayın a numarayı Vodafona taşıdım, oeaya tahüt verdiniz mi tarife seçerken eğer vermişseniz 1 ay sonra sadece cayma bedeli olarak fatura indirim cezası mı geliyor, yoksa ayrıca bi masraf daha çıkarıyorlar mı, bide 3 ay bi operatörde bekleme şartı falan hatırlıyorum öyle bişey varmı 🙄

Taahhüt vermemiştim faturasız aldım. 3 ay olayını birkaç kişiye sordum yok öyle bir şey dediler, emin olmak için Vodafone'a yazdım yanıt gelince size de haber veririm. Olmaması lazım ama.

Hocam 3 ay olayi şöyle:turkcell yeni kampanyalardan yararlandirmak için diğer operatorde 30 gun kal gel yeni kampanyalardan yararlanabilirsin diyor turkcell için 1 ay geçerli ancak vodafone turk telekom 3 ay istiyor şöyle yani şu an diyelim türk telekomdasın turkcelle geçtin türk telekomun yeni kampanyalarindan yararlanmak için turkcellde 90 gün geçirip geri dönünce yeni kampanyalardan yararlanabiliyorsun

Anladım ama ben Vodafone geçerken bana faturalı satmaya çalıştı. İstemiyorum ben erken ayrılırım belki dediğimde 90 gün içinde Vodafone'dan ayrılırsanız ceza ödersiniz dedi. Ciddiye almadım kandırmaya çalışıyor diye, ama sonra şüphe de etmedim değil. Vodafone'dan asıl bilgiyi alacağım. :)

• Müşteri hizmetlerini aradım. Lifecell Fırsat (Faturalı 5GB 34 TL) tarifesine 12 ay boyunca 2 gb eklenmiyor. İçine dahil edilmiş zaten. Sadece haydi gel kampayasından 1 gb eklediğinizde totalde 6 gb kullanabiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kru3gerBey -- 9 Şubat 2018; 12:23:35 >
  • Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    O ilk çıkan paketlerde benim yazdığım paket şubat basında çıktı o paketlerde 2 gb internet Yok
    Lıfecell süper ekstra pro paketlerinde var

Şubat basında çıkan lifecell fırsat 5 gb 34 tl
    Lifecell plus 3 gb 30 tl
    Lifecell plus 5gb 39 tl
    Bunlarda Yok 2 gb hediye

Hangilerinde var onu söyleseniz :D
  • Yazdım dostum lifecell süper ekstra pro olan paketlerde var

İlk çıkan paketlerde dakika sadece 100 dakika bip üzerinden 1000 dakika o paketleye herkes geçebilir

İçinde 750 dakika olan lifecell 5 gb 34 olan paketle sadece numara taşıma ile geçenler kullanabilir

• https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/lifecell/lifecell-2gb-hediye-kampanyasi?source=CMS#sss

Kimler yararlanabilir?

Kampanyadan 25.09.2017-28.02.2018 arasında Lifecell paketlerini alan müşterilerimiz faydalanabilir.

Burada hangi paket olduğu ayrımını doğru düzgün yapmamışlar.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/lifecell-hediye-500-dk?place=campaigns_category#sss

Nasıl kayıt olabilirim?

Kampanya tarihleri arasında satınalacağınız Lifecell Pro, Süper, Extra, Plus paketleri ile kampanyaya otomatik olarak kayıt yapmış olacaksınız

Aynı şekilde bunda da. Sitede bazı şeyler çok karıştırılmış maalesef.

• Shaq Diesel S kullanıcısına yanıt
    Lifecell pro süper ekstra ilk çıkan lifecell paketleri bunlarda normal dakika sadece 100 idi kampanya yaptılar 31 Mart’a kadar 100 dakika bitince 500 dakika verdiler

Yeni çıkan numara taşıma ile alınabilen lifecell 5 gb 34 tl ye ise direk 750 dakika eklediler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

quote:

Anladım ama ben Vodafone geçerken bana faturalı satmaya çalıştı. İstemiyorum ben erken ayrılırım belki dediğimde 90 gün içinde Vodafone'dan ayrılırsanız ceza ödersiniz dedi. Ciddiye almadım kandırmaya çalışıyor diye, ama sonra şüphe de etmedim değil. Vodafone'dan asıl bilgiyi alacağım. :)

Faturalida ceza ödersiniz faturasizda ise isterse hat acildiktan 2 gun sonra git yeniden numara tasi bir sorun olmaz çok numara tasidim ondan biliyorum

Dediğiniz gibi olması muhtemel görünüyor. Peki siz Lifecell kullanıyor musunuz? Lifecell ilk çıktığında normal aramalarda 6-7 dakikalık bir "Bip'ten arayın, dakika harcamayın" anonsu olduğu, o bitmeden karşı tarafı bağlamadığı söyleniyordu. Şimdi 500 dakika en az varken bu anons çok saçma olur, hem de vakit kaybettirir. Eğer siz kullanıyorsanız böyle bir durumla karşılaştınız mı?
  • Shaq Diesel S kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum 5 gündür ole bir şey duymadım direk arama yapıyorum

Teşekkürler hocam, ben de deniyorum o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şerbetçi

Hocam lifecell liyken aynı zamanda gnctrkcll li de olabiliyor muyuz? İkisi ayrı tarifeler değil mi?

Hocam lifecelli iken gncli de olunuyor.Gnc tarife değil bir kulüp tarife paket falan değil genclik kulubü dernek gibi düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

Hocam bu Lifecell ilk çıktığında normal aramalarda 6-7 saniyelik "Bip'ten arayın, dakikanız gitmesin" gibisinden bir anons varmış. Siz normal arama yaptığınızda da bu anons çıkıyor mu yoksa direkt olarak bağlanıyor musunuz?

hayır böyle bir uyarı tonu yok hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.