Şimdi Ara

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
33
Favori
56.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

quote:

Orijinalden alıntı: tryunar

Hocam bende Vodafone um şuan da .

Bu paket faturasız da geçerli mi geçiş yapsam olur mu bana da 8gb 30 lira ve vergi verir miyim ?

Sağolun

Olmaz. Ama 5 GB olur paketiniz. Vergi ödemezsiniz. Bir de yeni gelenlere tavsiye ile 6 ay 1 GB ek paket kazanırsınız, 6 ay 6GB 6 ay 5GB kullanırsınız 30 liraya.

Hocam tavsiyeden 2 gb geliyor yanlis olmasin 1 gb tavsiyeyle geldiniz diye 1 gb da birine tavsiye kodu verirsiniz o kullanir 2 gb olur gnc 30 tl yuklemeye de 1 gb geliyor toplam 8 gb olur

Birine kod vermek zor ama. Kesin bir şey yok onda. GNÇ de herkes olamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Şimdi Özellikle aradim sordum. Fırsat 5 gb,34 TL kampanyası lifecell 2gb hediyesini almiyormus. Sadece haydigel 1 GB alıyor 12 ay boyunca. Referans falan filan tabi onlar ayrı.

Hocam 2 GB faturalı, 1 GB faturasız için sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tryunar

Hocam bende Vodafone um şuan da .

Bu paket faturasız da geçerli mi geçiş yapsam olur mu bana da 8gb 30 lira ve vergi verir miyim ?

Sağolun

Olmaz. Ama 5 GB olur paketiniz. Vergi ödemezsiniz. Bir de yeni gelenlere tavsiye ile 6 ay 1 GB ek paket kazanırsınız, 6 ay 6GB 6 ay 5GB kullanırsınız 30 liraya.

Hocam tavsiyeden 2 gb geliyor yanlis olmasin 1 gb tavsiyeyle geldiniz diye 1 gb da birine tavsiye kodu verirsiniz o kullanir 2 gb olur gnc 30 tl yuklemeye de 1 gb geliyor toplam 8 gb olur

Birine kod vermek zor ama. Kesin bir şey yok onda. GNÇ de herkes olamıyor.

Tamam gnc de haklisin ancak kod işi zor değil ya grupta paylaşim yeri var ben orada paylastim yarim saat surmedi biri kullandi 1 gb geldi ondan da 2 aydir tavsiyeden 2 gb kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir66

quote:

Orijinalden alıntı: faruk

BiPte geçerli 1 gb, twitterda geçerli 1 gb, telefonu elinize almadığınızda geçerli 2gb, marsla venüs hizaya gelince geçerli 6 gb internetten mi bahsediyorsunuz?

Hediye dedikleriniz ya çok kısa süreli, ya da saçma sapan yerlerde geçiyor. Vodafone esnekte 29 liraya kemiksiz 8 gb var zaten. Hediyeleri cabası.

savundugun sirketi yillarca kullandim sen o 8gb nin 4 unu gececen gunduz neti bitince aksamimi bekleyecegim yeni gellene

Eko 3 gb tarife 25 tl ye

1gb 12 ay boyunca hosgeldin neti

1gb 6 ay boyunca tavsiye

Her ay bipten grup kurup ilk msji atinca 1gb

Ayrica bipten 5gun boyunca hergun 10 sms at 1gb

Ayrica yanii den her ay 10 gunde toplam 20 arama yap 1gb

Ayrica turkcele yeni gecenlere paketini 2 ye katlama ayrica her ay dergilik indir 1gb hediye

Ayrica her hafta SALLA KAZANdan gb dk hediyeleri HEMDE VEDAFONDA Kİ GİBİ GUNLUK DEGİLL genelde haftalik geliyor gb hediyeleri

Aklimdakiler bu kadar istersen dusunup yaziyim gene birde hesap yapsana kac gb net olmus

Bipten 5 gun boyunca 10 sms esimin telefonuna attim. Hediye 1gb gelmedi. Neyi yanlis yaptim yardim edebilir misiniz? Esimin hatti vodafone bip onda yok dolaysiyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutluoner -- 11 Şubat 2018; 20:30:35 >

• espial kullanıcısına yanıt
    Bu paket için freezone gerekmiyor diye biliyorum. Öyleyse bile 26dan küçük birinin TCsi yetiyor. Kuzenlerden biri, arkadaşlardan kardeşi vs bulup kullanıcı kaydettirince olur. Hat sahibi olarak görünmesi gerekmiyor.

• Haydi gel kampanyası için extra dan bir şey yapmamıza gerek var mı ki ? Ben ocak ta taşıdım turkcell e hattımı. 1 gb referanstan geliyor. Fakat referans verdiğim numaradan henüz 1gb gelmedi. Acaba referans verdiğim hattında her ay belli bir tl yüklemesi mi gerekiyor ?

• kutluoner K kullanıcısına yanıt
    karşı taraf da bip olacak mesajlar okunacak,

bip grup kuracaksın önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S24ULTRA -- 11 Şubat 2018; 23:59:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ririii kullanıcısına yanıt
    6 gb netli paket zaten faturasızda 27 tl hocam :) , faturalısını 25 e kullanıyorum 6 gb 1000 dk 1000 sms.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReqinLeif

6 gb netli paket zaten faturasızda 27 tl hocam :) , faturalısını 25 e kullanıyorum 6 gb 1000 dk 1000 sms.

Vodafone mi bu hangi paket söyle bizde geçelim :)

• Önceden bi sürü kampanyalar oluyoda en uygun fiyatlar türk telekomdaydı falan. Şimdi hiç olmuyor türk telekom vodafoneden daha pahalı mesela şuan. Yakalasam düzgün bi kampanya direk numarayı taşıycam.

• ririii kullanıcısına yanıt
    Faturalı esnek aile maxi galiba ismi , normalde 45 lira yazıyor ama taahhüt verip 12 aylık 25 e kullanıyorum

• Lifecell Avantaj (Faturasız 4GB 30 TL) paketinde SMS olduğundan emin miyiz? Sitede yazmıyor ama ilk mesajda olduğu belirtilmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Lifecell Avantaj (Faturasız 4GB 30 TL) paketinde SMS olduğundan emin miyiz? Sitede yazmıyor ama ilk mesajda olduğu belirtilmiş

Var hocam 100 sms veriyor kendim kullaniyorum 2 aydir

• MCErgun kullanıcısına yanıt
    Evet sitede yazmıyor ve faturasız olduğu için de kampanya uygun gibi.. Taahhüt olmuyor değil mi faturasız olduğu için

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Taahhüt olmuyor değil mi ve hediye olarak kaç GB verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Taahhüt olmuyor değil mi ve hediye olarak kaç GB verdi

Hocam ben faturasiz kullaniyorum ocak ayinda gecmistim o yüzden haydi gel den yararlanamiyorum sadece tavsiyelerden yararlaniyorum tavsiyeden 2 gb geliyor gnctrkcll den 30 tl yklemeye 1 gb geliyor ilk ay komple paketi 2 ye katlamisti salla kazandan bu ayda mesaj geldi 3 ay boyunca paketindeki internet 2 e katlancak diye 4 gb i 2 ye katladi 4+4+2+1 toplam 11 gb oldu 3 ay boyunca :)

• Ayda 10 gb civarı internet kullanımım var, bunun yanında konusma paketine de ihtiyacım var. Turkcell’e yeni geçecekler için bana paket önerebilir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

Lifecell Avantaj (Faturasız 4GB 30 TL) paketinde SMS olduğundan emin miyiz? Sitede yazmıyor ama ilk mesajda olduğu belirtilmiş

Sitede sıkça sorulan sorular altında paket içeriğine tıklayın. Şu yazı yazıyor şu an kopyalıyorum siteden:

Lifecell Avantaj paketi satın alan bireysel, faturasız Turkcell müşterileri aylık olarak, UpCall'dan da kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 500 dk, yurt içi her yöne 100 SMS ve 4 GB internet, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne çağrılarda geçerli 1000 dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB, TV+ da geçerli 5 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de geçerli 8 GB internet kullanabilecektir.
  • Az önce online olarak numara taşıma kaydı oluşturdum.

(LIFECELL FIRSAT PAKETİ 750 DK HER YÖNE, 25+5 GB 34 TL )

Zannedersem 8 Gb hediye vercekler)

https://www.turkcell.com.tr/tr/lifecellli-olmak/yeni-hat?place=LMNT_Lifecell
  • Bu iyi olmuş bende böyle taşırım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.