Şimdi Ara

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
33
Favori
56.149
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

Aynı şeyi ben de merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    Müşteri hizmetlerini aradım. Uygulamada geçiyor dedi.
  • karaelmaslim K kullanıcısına yanıt
    Baykun B kullanıcısına yanıt
    Ben tarayıcıdan kullanıyorum. Geçerli oluyor. Müşteri hizmetleri neden öyle demiş bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bugün itibariyle geçiş yaptım fırsat 5gb için uygun değil diyor ne yapmam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçişim sabah itibariyle tamamlandı. bilgi veren arkadaşa çok teşekkür ediyorum

vodafone 33 lira'ya 5gb kullanıyordum. şimdi 5+1(haydi gel) 750dk beklerken urfadan geçiş yaptığımdan dolayı 1gb+500dk 12ay boyunca eklenmesi de mükemmel oldu. 7gb 1250dk +ıvır zıvır 34tl bi de türkcell kalitesi inanılmaz combo oldu..
  • Arkadaşlar BiP, dergilik, yaani tarzında şeyleri yüklemekle sırf ilk defa yükledik diye internet geliyor mu?

Geliyorsa nasıl geliyor?

• 'Kampanya faturalı bireysel ses hatlarında Turbo Yeni 2GB paketi, GNÇ paketler ve Şanlıurfa’da bulunan Turkcell noktalarından yapılan bireysel ses yeni tesis ve numara taşımayı kapsar. '

Haydi gel kampanyasına katılım için bir çözüm yolu var mı?
    Malum Urfada değiliz...
  • Arkadaşlar ben de Türk telekomdan geçiş yaptım yarın açılıyor hat 34 tl 6 gb 750 dk

Başka yapmam gereken kombo vs. Var mu acaba bayi bişey söylemedi

• Haftaya Turk telekomdan Turkcell'e geçicem.

İnterneti fazla fiyatı düşük en iyi tarife nedir?
  • Ben de turktelekomdan turkcelle gecmeyi planliyorum. Turkcelin sitesinde lifecell 5gb gorunuor 6 icin ne yapmak gerekiyor. Tavsiye vs mi gerekiyor?

• kombo kampanyası var mı hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: melo1903

premium üyelik almazsanız şarkıları sadece 30 sn dinleyebilir siniz.

Alıntıları Göster
    Mesajınızı yeni gördüm. Lifecell avantaj kullanıyorum. Şarkıları istediğim kadar dinliyorum. Sadece standart kalite. Sizin soylediginiz TT da var. Ekstra ücret ödemeden fizy i sınırsız kullanıyorum.

• Turkcell'e hattımı taşıyarak lifecell avantaj 4gb faturasız paketini kullanıyorum. Paketim her ay yenileniyor. Tarifemi gencturkcell yaparsam paketim iptal olur mu? Normalde 12 ay yenileme hakkım var.

• Bulmaca cozer gibi karışık. Bir sure islem, bürokrasi. Turk telekom mobilde 1000 dk 1000 sms 8 gb 28 tl (yeni gelene) sart surt yok.

• quatrros kullanıcısına yanıt
    Ücret çok iyiymiş hangi kampanya hocam?

• Turkcell lifecell

• quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

Mesajınızı yeni gördüm. Lifecell avantaj kullanıyorum. Şarkıları istediğim kadar dinliyorum. Sadece standart kalite. Sizin soylediginiz TT da var. Ekstra ücret ödemeden fizy i sınırsız kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    valla üstad şimdi yine kontrol ettim bende aylık kullanım için ücret istiyor
  • arkadaşlar merhaba bu pakete ek internet paketi kullanan var mı ? 1 gb 12 tl var. haftalık 4gb 19 tl olanı da kullandırmıyor :/

• konu güncel değil neden sıcak fırsatlara taşınmamış şuan aynı tarifeler çok daha pahalı???
  • metinser M kullanıcısına yanıt
    Genç Turkcell yaparsan 1gb daha alırsın.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.