Şimdi Ara

Turkcell Komboyla 8 GB Paket 30 Lira (Yeni Gelenlere LIFECELL Paketleri İndirime Girdi) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
33
Favori
56.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lifecell avantaj kullanıyorum. Bugün mesaj geldi turkcell den. Size özel LİFECELL AVANTAJ 5GB TARİFESİ diye. Benim kullandığım dan +1 gb daha avantajlı ve faturasız. Benim merak ettiğim tavsiye kampanyasından kazanacağım +2gb güme gidermi yoksa 5gb +2gb tavsiye olarak devam edermi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    banada geldi ancak aradaki 5 lira lifecell in avantajlarına değer bence bu yüzden geçmedim.Zira fizy 8 gb , dergilik gb (her gün gazete dergi okuyorum) +2 gb facebook twitter 5 gb tv plus vs .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yıldır Turkcell kullanıyorum . Bize neden kampanya olmuyor anlamıyorum. 5 GB gündüz 5 GB gece , 1000 dk , 1000 sms olan pakete 49 TL ödüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

5 yıldır Turkcell kullanıyorum . Bize neden kampanya olmuyor anlamıyorum. 5 GB gündüz 5 GB gece , 1000 dk , 1000 sms olan pakete 49 TL ödüyorum.

Ben de sinirleniyordum, Vodafone geçip geri döndüm en son yararlanmak için.
  • Ben de öyle yapacağım sanırım.
    19.99 TL sözleşmeden cayma cezası varmış . 1 ayda amorti ediyor zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ben de öyle yapacağım sanırım.
    19.99 TL sözleşmeden cayma cezası varmış . 1 ayda amorti ediyor zaten

Ben sözleşmenin bitmesini beklemiştim cezasız ayrıldım.
  • Ayın 10 unda faturam kesiliyor . 5 gün önce gidip talebi oluşturacağım . Peki vodafone a geçtikten kaç gün sonra tekrar Turkcell e geçebiliyorum ?

• Bu fizzyde 30 sn muhabbeti varmı. Ayrıca tv+ uygulaması nasıl

Bu iki uygulamanın kullanılabilirliği nasıl?

Kullananlar yorum yapabilir mi play store daki yorumlara göre bir esprisi yok gibi geldi.

• quote:

Ayın 10 unda faturam kesiliyor . 5 gün önce gidip talebi oluşturacağım . Peki vodafone a geçtikten kaç gün sonra tekrar Turkcell e geçebiliyorum ?

Normalde hemen geçebiliyorsunuz ama Turkcell'in çoğu kampanyasında "30 gün içinde Turkcell'den ayrılmamış olmanız gerekir." gibi bir kural var. O yüzden vodafone'dan 25-30 liralık bir paket yapıp 1 ay durup öyle geçtim ben.
  • istceko İ kullanıcısına yanıt
    lifecelli lere fizy ücretsiz ancak indirme değil.

tv + standart kanallar var saatte 1 gb yiyor.

ben memnunum.

• Tesekkurler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: NakahNiyesuh

quote:

Ayın 10 unda faturam kesiliyor . 5 gün önce gidip talebi oluşturacağım . Peki vodafone a geçtikten kaç gün sonra tekrar Turkcell e geçebiliyorum ?

Normalde hemen geçebiliyorsunuz ama Turkcell'in çoğu kampanyasında "30 gün içinde Turkcell'den ayrılmamış olmanız gerekir." gibi bir kural var. O yüzden vodafone'dan 25-30 liralık bir paket yapıp 1 ay durup öyle geçtim ben.

"Lifecell 34 TL 5 GB

Kampanyadan 29.01.2018 tarihi itibari ile son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı veya numara taşımayaparak Turkcell Faturalı'ya gelen aboneler yararlanabilir. "

1 Nisan da Vodafone e geçip ne zaman TURKCELL e geçebilirim

• meeb kullanıcısına yanıt
    Benim şu an kullandığım lifecell avantaj paketi de zaten 30 tl . Kampanya mesajındaki Lifecell avantaj 5gb tarifesi de 30 tl. Benim merak ettiğim tavsiye kampanyası sekteye uğrar mı tarife değişince?

• hmm ben farklı sandım bana gelmedi farklı sanırsam benim gnc 5 gb geldi.birşey olacağını sanmıyorum.mesaj içeriği ne şekilde yazabilir misiniz?

• meeb kullanıcısına yanıt
    Şarkılar 30 sn dinlenebiliyor mus premium üye olmak gerekiyormus var mı böyle bişi spotfy ile yarışabilir mı

• yok lifecell için öyle değil.ses kalitesi türk telekom muud bile daha iyiyse spotfy ile zor yarışır.ayrıca ara yüz kötü kullanışsız karışık

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

hmm ben farklı sandım bana gelmedi farklı sanırsam benim gnc 5 gb geldi.birşey olacağını sanmıyorum.mesaj içeriği ne şekilde yazabilir misiniz?

30TL ye aylik 5 GB, uygulamalarda gecerli 20 GB, her yone 500 dakika, BiP ten her yone 1000 dakika paketi icin LIFECELL AVANTAJ 5GB yazip 2200 a gonderin, size ozel bu firsati kacirmayin. Kampanya ve hizmetlerimiz hakkinda bilgi almak istemiyorsaniz 05327572783u arayarak ya da turkcell.com.tr den izninizi iptal edebilirsiniz.

Birde bu yaani uygulaması için verilen 3gb internet tarayıcıdan sadece aramak mı ücretsiz yoksa tamamen gezinmek için mi. Mesela yaani tarayıcı üzerinden donanımhaber gibi internet sitelerinemdeki sayfalarda takılınca internet yaani kotasından mı gidiyor yoksa normal internet kotasından mı .

Açıklama şöyle ;

Yaani uygulamasında geçerli 3GB internet ile istediğiniz kadar arama, araştırma (Yaani’de geçerli internet sadece arama sonuç sayfası içindir. Yaani arama sayfasından ulaşılan dış bağlantılar mevcut internet paketinden tüketir.). Yaani ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

• valla hocam avantajlı gibi müşteri hizmetlerini bir arayın isterseniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 27 Mart 2018; 22:18:3 >
  • Turkcell sitesinden taşıma için başvuru yapmaya çalışıyorum ama doğrulama SMS i gelmiyor. Mevcut hattım Vodafone, hem Vodafone hem de Turkcell ile görüştüm hattında herhangi bir engelleme, kısıtlama olmadığını söylüyor iki tarafta. Ancak 1 haftadır denememe rağmen bir türlü doğrulama kodu alamadım. Bir fikri olan var mı ?

• 29tl + vergi ye heryöne 750dk 1000sms 4gb kullanıyorum.
    Taahhüt bitiyor. Yeni teklif şu
    35tl heryöne 750 1000sms 2gb

Bye Bye türkcell.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.