Şimdi Ara

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.948
Cevap
575
Favori
1.309.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun turkcell hy 750dk 100sms 6gb internet ve bipten hy 1000dk face tweet de geçerli 2gb derglilik ve dergilikte gecerli 1gb vb ek interletlerle 39tl faturaliya gectim. Lifecell super kampanya mi ne adi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalı ek 1000 sms 1 tl paketi kalktı mı?

• hocam tt’de faturalıyım , çakallar teklif yapmadı . yine faturalı olacağım , üniversite öğrencisiyim ve 25 yaşından küçüğüm. İnternetin 6 gb veya fazla olacağı uygun bir paket bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar GNC Hepsi Fırsat+ aylık 85,90₺ paketini kullanıyorum. 10GB gece 10GB gündüz internet kullanım hakkım vardı. Turkcellden şöyle bir mesaj geldi;

Ucretsiz GNC 7/24 Kampanyasi ile 22:00-06:00 saatleri arasinda gecerli olan internetinin zaman kisitini ucretsiz kaldirdik. Internetin keyfini 7/24 cikartabilirsin. Tarife faydalarinla birlikte fatura kesim donemlerinde ucretsiz yenilenecek. B002

Ardından bugünde şöyle bir mesaj geldi;

Turkcell Ekstra Avantaj Kampanyasi kapsaminda taahhut doneminizin sonuna kadar aylik 10 TL indirim hattiniza tanimlanmistir. Kampanya hakkinda detayli bilgi icinhttp://turkcell.li/rAsIh B002

Anlayacağınız paketim şu an 20GB saat sınırsız ve 75,90₺ oldu. Herkese olan bir şey mi bu yoksa bir turkcell çalışanı bana aşık olup paso indirim mi uyguluyor 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: HattaPys

hocam tt’de faturalıyım , çakallar teklif yapmadı . yine faturalı olacağım , üniversite öğrencisiyim ve 25 yaşından küçüğüm. İnternetin 6 gb veya fazla olacağı uygun bir paket bilen var mı?
    TT bana da teklif yapmadı işin ilginci aynı isme kayıtlı diğer 3 hatta teklif yaptı. Nasıl bu kadar başarısız bir müşteri yönetimleri var anlamak mümkün değil.

Turkcell'de GNC paketleri var 6 GB üstü. 3 GB veya üstü pakete göre sosyal medya internet tanımlıyor. Ben onlardan birisine geçmeyi düşünüyorum.
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    paket fıyatına 10 tl zam geldı sız yıne 85,90 dan devam edeceksınız ek 10 tl ındırım gelmedı yanı

dediğiniz paket 10 değil 11 gb yanı aylık 22 gb internetiniz var

GNÇ+ Hepsi Fırsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 21 Ekim 2019; 14:54:16 >
  • Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU] Kampanya geri döndü

• sbjk kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam doğru 11 gb, ama fiyat konusunda yanlışınız var 75den devam ediyorum :) Arayıp o zamlı fiyatlı pakete geçmek istemediğinizi söylüyorsunuz ve sizi eski paket fiyatınıza döndürüyorlar malum kontrat var :)

Yani anlayacağınız 22GB interneti 75,95₺'ye kullanıyorum hemde Turkcell'de bu baya iyi oldu.

Turkcell Kampanyalar ve Paket Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 21 Ekim 2019; 15:48:55 >

Su anda güncel fiyatı 95 tl paketin siz 85 öderken 75 inmiş hemde

Bizde ultra fırsat 7+7 olanı kullanıyoruz onun fiyatı 75 e çıktı ama bizimki 65 den devam etti bir arayıp sormak lazım

• sbjk kullanıcısına yanıt
    Fiyat güncellemesi bu ay yapıldı hocam, bu aya kadar çoktan kontrat yapmış olanlar 85₺ ödemeye devam edebilirler. Turkcell çakallık yapıp zorla geçiriyor sizi 95₺'ye arayıp düşürtüyorsunuz çünkü kontratınız var yasal olarak kontrat bitene kadar 85₺ alabilirler.

532'yi arayıp hiç tartışmadan 'ben kontratımda yazan tutardan devam etmek istiyorum, lütfen eski fiyatına döndürebilir misiniz?' demeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 21 Ekim 2019; 15:55:27 >
    o konuda hemfıkırız benım paket hala 65 den devam edıyor da sızın pakete ek 10 tl ındırım neden gelmıs onu anlayamadım ?
  • Turkcell e numara taşıyanlara hangi avantajlar bulunuyor?

• Turkcell faturasız GNÇ için yeni paketler çıkartmış ama bence pahalı. Yinede faydalanmak isteyenler olursa link;

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/4-5g-hizinda-kampanyalar/hazir-kart?place=campaigns_category

• Mobilde 4.5g hızınız kaç mbsn?
  • Yıllardır TT kullanıyorum ama iş yerinde vs kötü çekiyor. Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum. 6 - 8 GB internetli - faturalı bir tarife öneriniz var mı?
  • Dün hattim tasindi gnc avantaj 6 gb olan icin acildi kullaniyoruz. Fakat hosgeldin 2 gb vermedi, bunun icin bir islem yapmam gerekiyor mu?

Birde ile ozel yaptim tuttu 2 gb verdi . 12 ay boyunca mi vericek?

Bu arada bayidekilerin hic birseyden haberi yok!

• digicemba D kullanıcısına yanıt
    haydi gel kampanyası geçerli değil bu pakette
    ile özel +2 GB 12 ay boyunca verecek

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Yazin diger hattimi tasimistim ona vermisti,ile ozel vermedi. Demekki degismisler
    Tesekkurler

• digicemba D kullanıcısına yanıt
    Hat sahibi aynı kişiyse belki numara üzerinden değil kişi üzerinden veriyor olabilir. Yani aynı kişiye ikinci bir ile özel faydası vermiyor olabilir.
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/gnc-firsat-midi?gnc
    25 yaş ve altı ise bu en uygunu kendimde kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.