Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.801
Cevap
11
Favori
166.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazım bozuldu yeni cihaz alacağım fakat limit puanım istediğim tele yetmiyor yüz tl falan eksik kalıyor
    O cihazı alamazmıyım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Tam Vodafone geçmeyi düşünüyordum, turbo akıllı bitmeyen paketi gördüm Türkcell'de.

Hazır kart kullanıyorum bu faturalıya geçebilir miyim ?
  • beyhan_karagoz B kullanıcısına yanıt
    Evet geçebilirsiniz

• Merhaba. Vodafone taahhütüm 30 Haziran da bitiyor. 30 haziranı beklemeden türkcell e geçersem ceza öder miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun turkcell e numara tasima basvurusunda bulundum. Faturasiz olmasini istedim fakat sonradan farkettim verdikleri kartin uzerinde faturali yedek hat yaziyor. Yanlis bisey mi yapilmis yoksa bos kart onlar zaten faturasiz olarak mi yukleme yapacaklar?

• em17ah kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok hocam hattınız faturasız açılır banada faturalı yedek hat vermişlerdi sorduğmda farketmiyor demişlerdi hattımda faturasız açıldı

• serseri441907 kullanıcısına yanıt
    Hocam cok sagol. Bir an yanlislik mi oldu acaba dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: em17ah

Hocam cok sagol. Bir an yanlislik mi oldu acaba dedim.

Rica ederim

• Turkcelin gece gündüz olayı yüzünden vazgeçtim gibi. Tt taahhüt 22 haziranda bitiyor.

Vodafone da mega yeni 19 tl 3

1tl2gb

1tl1gb

10 tl doldur 3

toplamda 31 tl 9gb.

Sanırım bunu deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyhan_karagoz

Merhaba,

Tam Vodafone geçmeyi düşünüyordum, turbo akıllı bitmeyen paketi gördüm Türkcell'de.

Bunuda bi inceleyin isterseniz.

http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/faturali-4gb-plus-paket?source=CMS&place=campaigns_category

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Orijinalden alıntı: beyhan_karagoz

Merhaba,

Bunuda bi inceleyin isterseniz.

http://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/hazir-kart-faturali-hat-gecis-paketleri/faturali-4gb-plus-paket?source=CMS&place=campaigns_category

Aslında tam aradığım şey buydu,

Ama geç kaldım diğerine aylık 45 TL ile geçtim.

Sadece 1 GB fazla internet hakkım olmuş oldu, dakika falan zaten fazla fazla yetiyordu.

Sağlık olsun : )

• turkcell 30 tl ye minimum 4 gb internetli paketi var mi faturali tahattutlu farketmez

• Hattı turkcelle yeni taşıdım. Salla kazana katılamıyorum

• Haftaya Cuma günü deneyin aktif olur, bir sonraki cuma aktif oluyor.
  • Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar taahhüt tarihim 17 temmuz.Başka operatöre ne zaman geçebilirim,ceza vs ödemeden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • görüsmeler aniden kesiliyor bende iphone kullanıyorum sim kart orj kesme değil
    iphone servisteyken samsung kullandım onda da oldu ara ara
    operatör güncellemesinide yaptım nafile
    basaksehir de otuyorum. bu sorun nasıl çözülür acaba
  • Merhaba hattımı Turkcele taşımak istiyorum. Faturasız 8 gb 1000 dk bi paketi uygun fiyata arıyorum. İnternet sitelerinde faturalılarda var ama onlarda pahalı. Daha öncesinde yine hattımı taşırken Turkcellin sitesinde olmayan hatta müşteri temsilcisininde bilmediği paketleri forumdaki arkadaşlar söylemişti. O yüzden sizlere yeniden danışmak istedim. Şimdiden teşekkürler..

• Genç paket ile verilen tv paketini wifi den izlemek faturayı etkilemez demi kanka

• Merhabalar

Simdilik TT musterisiyim ve suan turkcelle gecmek gibi bir niyetim var. Merak ettigim birinci konu su ben 27 yasindayim hatta benim uzerime turkcelle gecsem 25 yasinin altinda olan birinin tc kimlik numarasini sms ile gondersem gnc turkcelli olabiliyor muyum ? Evet ise gnc 8gb paketi tamda aradigim paket diyebilirim :)

GNC turkcelli olamayacak isem 40TLyi gecmeyecek sekilde interneti bol bi paket onerebilir misiniz ? Faturasiz hat kullaniyorum faturaliyada pek sicak bakmiyorum buyuk bi avantaji olmadigi surece.. simdiden tesekkurler yanitlariniz icin

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.