Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.800
Cevap
11
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
Giriş
    7 Gb icin +2Gb kampanyasi 31 temmuz da son buluyor yani bugun basvuru yapsak yararlanamaycagiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByTMY kullanıcısına yanıt
    Zaten tarife 5+2 hocam. 7gb'ın üzerinde yıldız var dikkat edersen.. Tarifenin altında da 5 gb'a neler yapabilirsin diye yazıyor. Her operatör işin üç kağıdında yaa..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    İşin daha vahimi şu:
    Bu paketlerde kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devrediyor sözüm ona. Ama uyanıklar verileri önce paketin ana internerinden düşürüyor, hediye verilen 2 gbdan değil. Ne güzel di mi? Üstelik hediye 2 gb devretmiyor. Ama her yerde devreden paket yazıyorlar marifetmiş gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydi gel 2 gb kampanyasının bugun son günü. Acaba süresi uzatılırmı arkadaşlar?
  • greenman G kullanıcısına yanıt
    Uzatilicak deniyor ama 00:00 dan sonra belli olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Salla kazandan haftalık zırt pırt 1 gb geliyor ben ana paketlerimi harcayamıyorum bile. şu an turkcell muslukları açmış faydalanmak iyi bir tarife kapmak lazım.
  • mustafay M kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum size. Eşimin hattına haftalık 1Gb aldım, tarifedeki bitti diye. Sonra tarife yenilenince ana pakete geçti ve haftalık 1 gb bitmeden sona erdi :) Ben operatör arayışındayım. Şu anda TT var ve Vodafone ile Turkcell arasında gidip geliyorum.. Kasımda dolacak taahhütüm. O zamana kadar arayışa devam..

• Yeni müşteriler için yeni paketleri sitelerine koymuşlar.Fiyatlar uçmuş.Vodafone a geçmek şart oldu artık.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/faturali-olmak-istiyorum?place=menu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenman -- 2 Ağustos 2017; 17:6:40 >
  • greenman G kullanıcısına yanıt
    Bu paketleri düzenleyen kişi ne içiyor acaba?

Bu fiyatlar nedir arkadaş

• Turkcell bu fiyatlarla 2017 kampanya donemini kapatmis. 2018 ilkbahar ayina kadar beklemek lazim. Bu fiyatlarla abone olmak akil kari degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB72FF50B -- 2 Ağustos 2017; 19:2:49 >
  • sanırım artık yeni müşteri istemiyorlar.Bende bugün vodafone red10 tarifesine başvurdum.Kendileri bilir :)
    Vodafonu 4.5g deki sorunları yüzünden seçmedim. Zaten ttden bölgemdeki baz istasyonunda oluşan arızanın 3 aydır giderilmemesi nedeniyle geçmiştim.o yüzden türkceli seçtim taahhüdüm bitmeden.

• Oha 3 gb interneti 50 ye çıkarmışlar. Millet 40a 10gb veriyor nedir bu ya

• mustafay M kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi mecbur olan kişilere malesef pek alternatif yok. Benimde isyerimde turkcell ve vodafone cekiyor. Bu fiyatlar sebebiyle vodafone u sectim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom kullanıcısıyım.Taahhüdüm 10 Ağustos'ta bitiyor. Müşteri temsilcisi arayarak Her yöne 1000 + 4 Gb internet + 1000 SMS i telsiz kullanım bedeli dahil 23,6 TL ye sundu.

Yine de Turkcell e geçmek istiyorum. Ne önerirsiniz?
    hattimi turkcell den turktelekom a tasidim iyi tasimisim diyom bakma sen millete dehir merkezindeyden hicnir fark yok internet cok hizli 3g 900 bandi kullaniyor 10 gb 39 tl baska ne olsun

• MH bu hafta yeni kampanya bekliyoruz dedi. Bekleyip görecez bakalım.
  • mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    Benim bulunduğum şehirde şehir içi TT uzak ara önde.. TT'da çalışan arkadaş yukardan aldığı bilgi ile "Bu sene yatırım yokmuş" dedi.. Şehirden uzaklaşınca maalesef çok kötü TT.. Kasım'a kadar bekleyeceğiz bakalım..

• sertay2 S kullanıcısına yanıt
    bir aile büyüğünle git o sana referans olur ama hat yine senin adına açılır.
  • Ben bir aylığına 25 gb paketine geçmek istiyorum, fatura tarihim ayın 10 undan 10 una, şimdi geçsem ödemeler nasıl olacak, ayın 10 unda 59 lira ödedim, ayın 20 sinde o pakete geçsem bir dahaki ayın kaçında 25 gb ilk paket için 139 lira ödeyeceğim ? 10'undamı 20 sinde mi ?

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.