Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.800
Cevap
11
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone dan numaramı tcell e taşıyacağım. Nedeni bulunduğum yerde vodafone un sadece edge çekmesi. 3g bile değil edge ! 500 dk konuşma 2-3 gb internet yeterli. Faturasız hat. Kendin ara demeyin edge ile sadece dh mini sürüm kullanabiliyorum. Vereceğin hizmeti seveyim vodafone

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

turkcell 30 tl ye minimum 4 gb internetli paketi var mi faturali tahattutlu farketmez

Dün Tekirdağ'da bir bayide gördüm 4gb/1000sms/750dk 29 lira.Faturasız sanıp danışmak istedim,faturalıymış.Bugün hat taşımak için tekrar gidebilirim oraya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • recebim59 kullanıcısına yanıt
    telekoma tahattu verd ondan kurtulunca geçebilirim boyle bir pakete ama telekoma da alismisim 8gb aylik paketim var 7 gb ini kullanıyorum 4gb ile yetinmek zor olucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bip kullanan var mı? Birbirimize mesaj atalim ve internet kazanalim 10 gb

• taahhüdüm haziranın sonunda bitiyor, şimdiki tarifeme 49 lira ödüyorum, faturalı hat kullanıcısıyım, bana önerebileceğiniz bir paket var mıdır ? en az 500 dakika, en az 500 sms ve en az 2 gb internet olsa yeterli.
  • Sinirsiz internet hiz kisiti kaldirabilen varsa bana ulaşsın karşılığıni verecegim 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

taahhüdüm haziranın sonunda bitiyor, şimdiki tarifeme 49 lira ödüyorum, faturalı hat kullanıcısıyım, bana önerebileceğiniz bir paket var mıdır ? en az 500 dakika, en az 500 sms ve en az 2 gb internet olsa yeterli.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/faturali-hat?place=filter
    http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/4-5g-hizinda-kampanyalar/faturali-hat?place=menu

Aslında şöyle yapmak lazım. Faturalıda taahhütlü inirm bitince hazır karta geçip 30-45 gün kaldıktan sonra faturalıya geçiş yaparak hazırkarttan faturalıya geçişteki kampanyalardan faydalanabiliriz. Onlar çok daha uygun.Ben 750 dk+4 gb+1000sms=29 TL kullanıyorum

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/hazir-karttan-faturaliya-gecis/faturali-hat?place=filter

• Merhaba Turkcell e yeni geçtim online işlemlerden kim aramış ve cep açık servisleri ücretli diye iptal ettim fakat geri gelen mesajda "Hayatım kolay kampayası kapsamında ücretsiz faydalandığınız kim aramış aboneliğiniz iptal edilmiştir..." diye mesaj geldi. Tekrardan ücretsiz bir şekilde kullanmanın yolu var mıdır bu servisleri?
  • iphone 7 plus la volte kullanırken arayanlar ulaşamıyor, sadece turkcelldemi var bu olay ?

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum sorunu çözdünüz mü, aynı sorun bende de var (ben de yeni geçtim turkcell' e) bilen var mı nasıl çözülür bu?
  • cklnc C kullanıcısına yanıt
    Bir kaç gün sonra denediğimde sorun yoktu hocam. Beklemek gerekiyor sanırım
  • bildiğiniz gibi turkcell vs taksitli telefon alırken 6 ay faturalı olarak kullanılmış hat istiyor. Ben hattımı 1 sene kullandım sonra faturasıza çevirip 1 ay öyle kullandım. Sonra tekrar faturalı yaptırdım ve 2 aydır böyle kullabıyorum. Acaba taksitli telefon alabilir miyim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• arkadaşlar hiç bir yurtdışı paketi filan almazsak Gürcistan'da kullanım ücreti ne kadar oluyor? Konuşma ve internet için soruyorum.

Siteye baktım ama günlük 17 liraya yurtdışı paketi varmış. Onu almak istemediğim için soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: berden

arkadaşlar hiç bir yurtdışı paketi filan almazsak Gürcistan'da kullanım ücreti ne kadar oluyor? Konuşma ve internet için soruyorum.

Siteye baktım ama günlük 17 liraya yurtdışı paketi varmış. Onu almak istemediğim için soruyorum.

Aynen hocam aynı soruyu ben de sormak istiyorum

Bu temmuzda Avrupa seyahatine çıkacağım. Yurtdışına kullanıma açmak için sms gönderdim fakat bu işleminiz sms üzerinden yapılamıyor timlere uğrayin diye cevap geldi. Bunun sebebini anlamadım?

Bir de yurtdışı kullanımına açtıktan sonra ordan Türkiye'yi hiç bir paket almazsam ne kadara arayabilirim? Veya turkcell dışındaki operatörlerden beni ne kadara arayabilirler? Aynı şekilde internet kullanım ücreti nedir? Her an her yerde çekme garantisi var mı yurtdışında? Bunları öğrenmek istiyordum teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 22 Haziran 2017; 18:6:43 >

• Arkadaşım gold tarifeyi kullanıyor

35 TL ödüyor. 6 GB interneti var. Bu tarifeyi turkcellin sitesinde bulamadım?
  • misafirhanede kalıyorum bir süre burada wifi yok. PCden kullanım için yüksek gb lı veya mümkünse sınırsız 2-3 aylık kullanacağım için taahhütsüz bir paket arıyorum. Var mı böyle bir şey?
  • Merhaba arkadaslar hattim tt ama tahatum var numarami turkcell tasisam cayma bedelini odermi acaba bilginiz varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_love -- 26 Haziran 2017; 7:29:8 >
  • TAAHHUT YAZ 5555 E GONDER BORCUNU OGRENİRSİN

• Arladaşlar merhaba geçen yıldan beri süper yıldız paketini kullanıyordum her yöne 500dk 1000sms ve 2gb internet ayda 19tl veriyordum sadece. Şimdi de paketim yenilenmiyor artık 1 yıldan sonra sona eriyormuş. Şimdi turkcell bana aynı paketi 25tl diyor. Gnç de aynı paket 25tl hatta 2gb internetin 1gb gece 1gb gündüz şekilde ama 30tl yüklersek kontör 1gb internet hediye ediyor. Bu paketemi geçsem? Her ay yenilensin paketim eskisi gibi istiyorum. Önereceğiniz başka paket varmı?

• Bugün internet sitesinden cihaz alacığım fakat cihaza tıkladığımda yakında türkcell com trde uyarısı veriyor.Bu uyarı tek benim istediğim cihaza değil sitedeki bütün cihazlarda uyarı veriyor.Acaba bendemi sorun var yoksa bu sorun genelmi. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.