Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.800
Cevap
11
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vodafone ve avea kendilerini geliştirdi. Çevrende kullananlardan araştırabilirsin. Ona göre kararını verir geçersin. Baktın memnun kalmadın. 1 ay sonra Turkcell e dönersin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exen1907

Turkcel,den mesaj geldi 15 tl,ye her yöne 400 dakika diye aslında farklı opretöre geçmek istiyorum sizce hangisi daha iyi karar veremedim çekim gücü felan türkcell iyi de niye bu kadar pahalı 15 senedir aynı hattı kullanıyorum

Türk Telekomda

Her yöne 1.000 dk
    1.000 SMS
    1.000 MB internet

19 TL

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bireysel akilli donusum kampanyasi diye bir sey yapmis. Eski teli getiriyorsun, tim bir fiyat belirliyor, onu on odeme gibi kabul edip kontrat yapiyor.

Cihazi olduruyordur, eminim ama yine de bir sormak istedim, oluru var midir? Sahibjndene baslik acip satacak zamanim yok. Bu isi benim icin yapacak tanidik da yok. Telefoncuya verecektim, bari turkcelle vereyim.

• Saol hocam son fatura kesilmedi bir hafta var cayma bedeli 2 lira dediler fatura kesilmeden opertör değiştirsem faturada süpriz çıkmaz demi şuan hazır kartlı gözüküyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hat babamin ustune 4.5g sim kartini kendim degisebilir miyim

• LeTeina kullanıcısına yanıt
    Hayır

• Bireysel Akıllı Dönüşüm Kampanyası hakkında bilgi sahibi olan var mı? 6 veya 6s almak istiyorum. s5 telefonum var şuanda. kozmetik olarak iyi sayılır 1000 tl indirim yaparlarsa alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Bireysel Akıllı Dönüşüm Kampanyası hakkında bilgi sahibi olan var mı? 6 veya 6s almak istiyorum. s5 telefonum var şuanda. kozmetik olarak iyi sayılır 1000 tl indirim yaparlarsa alırım.

Gidin merdiven alti telefonculara verin daha iyi.

Turkcell cok öldürüyor. Disarida satip yine on odeme yaparsaniz turkcellin aldigi kari sifirlamis olursunuz. 450 tl ile 500 tl arasi kar marji var turkcellin.

Bir soru: internette tarifeye ek paketle 6s siparisi versem, sonradan surpriz fatira ile karsilasir miyim? Turkcell flagship magazasina gittim, o tarifeler once onaylanir ama sobradan iptal edilebiliyor tc kimlik nodan vsden dolayi diyor. Ama zaten ben hesabim uzerinden giris yapip bana uygun teklifleri al diyorum. Yani sistem zaten benim icin en uygun telefonu ve paketi gosteriyor. Acaba timler farkli bir sistemden mi bakıyorlar?

Bu şekilde alındığı zaman faturanin bir kısmını kredi kartiyla, bir kismini da nakit odeyebiliyorsunuz. Gerci farketmez de odeme konusunda esneklik gosteriliyor internet üzerinden sipariste.

Ne dersiniz alayim mi internet üzerinden tarifeye ek 6s?

• Kampanyalar hep yeni gelen müşterilere mevcut müşteriler ölsün mantığı ne zaman bitecek?

• Bugün faturami yatırdim...nedir bu yuvarlama farkı ya ? 3 kuruş 5 kuruş.. Netten baktım düzgün bi bilgi yok.

• Eşim vodafone kontorluden turkcell faturalı kamu maksi ye geçti. Yeni müşteri 45 tl gözüküyor turkcell in sitesinde. Ancak turkcell hesabından baktığında 77,24 tl iletişim ücreti gözüküyor. Bu fark neden kaynaklanıyor? Not: Hat dün sabah aktif oldu.

• cekemen C kullanıcısına yanıt
    Yeni açıldığından yüksek görünüyor olabilir,faturanız kesildiğinde o tutar düşecektir.

• iyi akşamlar arkadaşlar gecenlerde faturalıya geçtim ondan önce normal kontorlü kullanıyordum.internet çok iyiydi.1 hafta oldu geçeli geçtim geçeli. internet berbat birde 4.5 g kart aldım.aldım alalım arada okumuyo sım kartı sorun nedir acaba bana yardımcı olabilecek biri varmıdır böyle sorunlar yaşayanlar varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: axerty

iyi akşamlar arkadaşlar gecenlerde faturalıya geçtim ondan önce normal kontorlü kullanıyordum.internet çok iyiydi.1 hafta oldu geçeli geçtim geçeli. internet berbat birde 4.5 g kart aldım.aldım alalım arada okumuyo sım kartı sorun nedir acaba bana yardımcı olabilecek biri varmıdır böyle sorunlar yaşayanlar varmı

Önceki hatta sorun olmadıysa,yeni simkartta veya tarifede bir sıkıntı olabilir.Önce simkartı değiştirmeyi deneyin,düzelmezse müşteri hizmetlerini arayın,ilgi ve itinayla yardımcı olurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

quote:

iyi akşamlar arkadaşlar gecenlerde faturalıya geçtim ondan önce normal kontorlü kullanıyordum.internet çok iyiydi.1 hafta oldu geçeli geçtim geçeli. internet berbat birde 4.5 g kart aldım.aldım alalım arada okumuyo sım kartı sorun nedir acaba bana yardımcı olabilecek biri varmıdır böyle sorunlar yaşayanlar varmı

Önceki hatta sorun olmadıysa,yeni simkartta veya tarifede bir sıkıntı olabilir.Önce simkartı değiştirmeyi deneyin,düzelmezse müşteri hizmetlerini arayın,ilgi ve itinayla yardımcı olurlar

beni sim kart değiştirmek için gittiğimde faturalı yaptılar hattan mı tarifeden mi bilmiyorum ondan dolayı. direk müşteri hizmetlerini aramammı lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axerty -- 12 Şubat 2016; 22:07:50 >

• axerty kullanıcısına yanıt
    tarife değil sim kart problemi var. Faturaliya geçtikten sonra yeni 4.5g hat aldım demiSin. Sim kart okuma sorunu veriyorsa bayiye gidip yeni sim kartı alın.

• öncelikle teşekkürler.4.5 g hat aldım ya geri eski 3g hattımı aktif ettirebilirmiyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

quote:

beni sim kart değiştirmek için gittiğimde faturalı yaptılar hattan mı tarifeden mi bilmiyorum ondan dolayı. direk müşteri hizmetlerini aramammı lazım.

Simkart değiştirip bayiden çıksaydın yahu :) faturalı yapmalarına izin vermeseydin keşke
    Neyse olmuş bir kere
    Dediğim gibi önceki simkartla bir sıkıntı olmadıysa,sorun yeni simdedir,
    bayiye gidip kartı değiştirin derim...
    müşteri hizmetlerini de arayın hele,telefonu kapat aç derler,simkartı çıkar tak derler..faydası olabilir

• axerty kullanıcısına yanıt
    hocam o sim kart iptal ediliyor tekrar kullanamıyorsunuz. Daha önce eski sim kartını tekrar aktif hale getirip kullananı hiç duymadım. Bayiye gidip yeni sim kart almanız daha iyi olur.

• @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkürler.bi arayip soracagim şöyle bi sorun var.ariyolar ulasamiyorlar bana.aradiginiz kisiye ulasilamiyor diyomus ben bakiyorum normal cekiyo arkadas yanimda aradi ulasamadi.

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.