Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.801
Cevap
11
Favori
166.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustifb

Faturasız ya da faturalı 2. hat olarak Turkcell alacağım. Faturasız mı avantajlı olur, faturalı mı? Birde şimdi gidip alsam mı yoksa 1 Nisan'a kadar beklesem mi?

İlk hat faturalıysa Faturasız almanızı tavsiye ederim
    Yeni hat 52 tl gibi bişeydi sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piratex

Tam turkcell le ilgili değil ama...

Telefonum 4,5 g yi desteklemese bile sim cardı 4,5 yapsam desteklemeyen telefonlarla sorun yaşar mıyım ?

"Ağda Kayıtlı Değil" hatası almaya basladım. internetteki çözümler işe yaramadı. yedek telefon buldum onunda sim kard yuvası ufak. (oda 4,5 desteklemiyor) Gitmişken sim cardı tümden değiştireyim bari diyorum.

Benim telefon iphone 4s
    4.5G yi desteklemiyor ama bayiye gittim 4,5G hat alıp taktım.Bir sıkıntı yok

• @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    Evet, ilk hat faturalı teşekkür ederim.
    Peki şimdi mi alsam yoksa 1 Nisan'a kadar bekleyeyim mi?

Birde geçen bir bayide adınıza kayıtlı Turkcell hat 35 TL yazıyordu. Sanırım 35 TL olanın içinde TL yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Evet, ilk hat faturalı teşekkür ederim.
    Peki şimdi mi alsam yoksa 1 Nisan'a kadar bekleyeyim mi?

Birde geçen bir bayide adınıza kayıtlı Turkcell hat 35 TL yazıyordu. Sanırım 35 TL olanın içinde TL yok.

1 nisanı beklemek pek fayda etmez diye düşünüyorum,
    Ayrıca bazı Vodafone ve Avea bayileri,ay sonunda ellerindeki hattı satabilmek için 10 tl ye kadar adınıza hat verebiliyorlar..içinde tl olmasın,sonra istediğiniz zaman yüklersiniz
    Turkcell 35 tl,size göre uygunsa onu da alabilirsiniz tabi..
    Rica ederim

• Hattım faturalı.
    Geçen ay, kullandığın kadar internet hediye tarzında bir kampanya vardı, 2222 ye mesaj atmıştım. O kampanya bittimi? Yada benzer bedava internet veren kamp. Var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musab

Hattım faturalı.
    Geçen ay, kullandığın kadar internet hediye tarzında bir kampanya vardı, 2222 ye mesaj atmıştım. O kampanya bittimi? Yada benzer bedava internet veren kamp. Var mı?

O kampanya devam ediyo
    paketin yarısını kullandıgın zaman FULLE yazıp 2222 ye gönderirsen tekrar yüklenir

• @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    Paketim de 10mb kalmıştı. Şimdi mesaj attım 522mb hemen yüklendi.
    İlaç gibi geldi, çok saol hocam

• Musab kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam,rica ederim

• Merhaba. Sorularıma geçeyim.

1-Turkcell hat sahibi taşıma ücreti ne kadar? Ve taşımada sadece hat sahibi ve kimliğinin yanında bir faturası da olması gerekyor mu?

2-Ücretsiz 4.5g sim kart değişimini yaparsam herhangi bir sözleşmeye bağlı kalır mıyım? Yani ileride başka hatta geçmek istersem engellemiş olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtemelen

Merhaba. Sorularıma geçeyim.

1-Turkcell hat sahibi taşıma ücreti ne kadar? Ve taşımada sadece hat sahibi ve kimliğinin yanında bir faturası da olması gerekyor mu?

2-Ücretsiz 4.5g sim kart değişimini yaparsam herhangi bir sözleşmeye bağlı kalır mıyım? Yani ileride başka hatta geçmek istersem engellemiş olur mu?

1-52 tl fiyatı var.Hat sahibi sizinle bayiye gelmeli ve faturaya filan gerek yok
    2.Hayır....Hayır

• quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

quote:

Orijinalden alıntı: muhtemelen

Merhaba. Sorularıma geçeyim.

1-52 tl fiyatı var.Hat sahibi sizinle bayiye gelmeli ve faturaya filan gerek yok
    2.Hayır....Hayır

Teşekkür ederim.
  • muhtemelen M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Turkcell Bireysel Akıllı Değişim kampanyası çerçevesinde Sony Xperia Z ne kadara alınır acaba?

Turkcellin baktığı cihaz kriteri; sıvı teması yok, tuşlarda ve ekran dokunmatiğinde sıkıntı yok, kılcal çizikler var.

Bu durumda ne kadar eder acaba fikri olan var mı?
  • 4.5g başlayınca 7.2 hız sınırlı paketler ne olacak? 7.2'de sınırlı mı kalacak? hız limiti artırılacak mı?
  • tyriaeum T kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde sordum z3 cihaz için 700-800 tl verirler dedi ordaki eleman eski telefonu iphone ile değiştirme kampanyası

• Ben yarın bimcell'den hattımı taşımak için başvuracağım. Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum çünkü turkcell'e göre fiyatı daha uygun geldi. Aylık en fazla 20 tl yükleme yapmak istiyorum. Telsiz ücreti filanda varmış 1.65 tl sanırım. Ben 17 tl lik Vodafone EsnekXS tarifesini düşünüyorum. Turkcell'de max. 20 tl'ye Vodafone EsnekXS'a denk (telsiz ücretiyle birlikte) 1 gb internetli 3'lü paket var mı? Bir de hattı taşısam bu gnctrkcll'e katılabilir miyim? Hat taşıma ve hattı kendi üstüne alma(babamdan kendi üstüme alma) ücreti ne kadar acaba?
  • Merhaba,
    Hattımı türkcelle yeni taşıdım öncelikle.Sormak istediğim birkaç husus var. Cevaplarsanız sevinirim.
    1)Hat babamın üstüne ama kullanıcı olarak gözüküyorum gençtürkcell kampanyalarından yararlanabilirmiyim?
    2)Şuan ki kampanyaların son kullanma tarihine 1 hafta felan var. Daha sonrasında benzer kampanyalarmı gelir yoksa daha mı iyi kampanyalar gelir ? Beklersem katılabilirmiyim ?
    3)Eğer yıldız 1gb alırsam Bip ve Gece kampanyasını tanımlanır mı ? Tanımlanırsa da 31mart son günü bu günden sonra iptal mi olur yoksa tarifemi iptal edene kadar devam edermi ?

Teşekkürler.
  • Validelin telini değiştirmek istiyoruz samsung S4 kullanıyor kendisi iphone almak için eski cihaz için reklam yapılıyor sizce kaça sayarlar tecrübesi olan varmı ?

• madem sorulara cevap veriliyor hemen soralım

neden 30TL civarına mecvut müşterinin yararlanabileceği adam gibi internetli dakikalı bi tarife yok ?

illa 50 TL mı ödemek gerekiyor doğru dürüst hizmet almak için illa fahiş fiyat mı ödememiz gerekiyor bu nedir yahu !
  • PaP kullanıcısına yanıt
    ölü fiyatına alırlar hocam kendiniz satın öyle alın
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.