Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.800
Cevap
11
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazır Kartım TL yüklemediğimden dolayı iptal olmuş yeniden aynı numarayı çıkarmam için 65 TL istediler bu rakam doğrumudur?
  • SiYaH kullanıcısına yanıt
    En son 52 tl idi
    Bayilere göre 3-5 tl değişebilyor
    Başka bayiye de sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell de Bireysel Akıllı Dönüşüm Kampanyası devam ediyor mu ? Ayrıca tarife olayına girmeden yeni cihazı indirimli olarak peşin alabiliyor muyuz ?

Teşekkürler.
  • beni arayın dedim hala aramadılar, birde telefon alacaktım, 99,99 tl * 12 ay taksitle diyor bu fiyat sadece internetemi dahil mağazalarda da geçerlimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiYaH

Hazır Kartım TL yüklemediğimden dolayı iptal olmuş yeniden aynı numarayı çıkarmam için 65 TL istediler bu rakam doğrumudur?

yılbaşı ile zam da gelmiş olabilir. farklı bayilere gidin hocam.
  • turkcell gece 12 den sonra kahrı cekilmiyor yavaslıktan sayfaları bile zor açıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.imgim.com/2323incib9073242.png

Resimdeki sorunun çözümü nedir? Mobil veriyi kapattığımda falan yapıyor bunu.

• Arkadaşlar turkcell'in Bireysel Akıllı Dönüşüm Kampanyası hakkında bilgisi olan var mıdır?

Benim elimde bir adet Asus zenfone 5 var faturalı vs 1 yıl daha garantisi olan kozmetik olarak çiziksiz tertemiz bir cihaz.

Acaba iphone 6s 16gb ürün almak istesem bu bendeki cihazı ne kadara sayarlar?

Ve bu kampanyadaki tariflerden almak zorundamıyız?
  • Klasik 2 gb paketi cok ucuz 10 lira sadece . Bir numarasi var midir ? Hazir kartim en ucuz tarife nedir sadece internet lazim

• Yıldız ek genç paketi var. 6 tlye 2 gb + 1000 sms veriyor. Bu paket 19 tlye 500 dk ile birlikte 25 tlye satılıyor. Şimdi ben bu 500 dkyı almayıp sadece 6 tllik internet ve smsi alabilir miyim? 6 tlye onu alıp 10 tlye de sohbet 200 yapmak istiyorum. Yani 25 tllik paket 16 tlye gelecek dakika ise 500den 200e düşücek. Böyle oluyor mu? 6 tllik paketi ayda 2 kez alabiliyormuyuz? Yoksa ayda bir kere mi yapabiliyoruz ek genç paketini? Şu anda 40 tl yükluyorum sınırsız 1gb + sohbet 200 yapıyorum evde internet olmadığı için. Eğer 6 tllik yıldız ek genç paketini ayda 2 kere yapabilirsem 4 gb internet 22 tlye denk gelecek.

Yardımınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: omerf

Arkadaşlar turkcell'in Bireysel Akıllı Dönüşüm Kampanyası hakkında bilgisi olan var mıdır?

Benim elimde bir adet Asus zenfone 5 var faturalı vs 1 yıl daha garantisi olan kozmetik olarak çiziksiz tertemiz bir cihaz.

Acaba iphone 6s 16gb ürün almak istesem bu bendeki cihazı ne kadara sayarlar?

Ve bu kampanyadaki tariflerden almak zorundamıyız?

Dün bende Buyaka'daki Tim'e gittim elimdeki çok temiz HTC One M7 için fiyat alacaktım uygun olursa tarifedeki iphonelardan düşünüyordum, ancak oradaki görevli arkadaş ilk kez yapacağım benimde çok bilgim yok dedi
    bir yerleri aradı oradan yönlendirme yaptılar ancak işlemlere başlayıp imei kontrolu filan yaptı eski telefona fiyat verecekken abi benim sistem dondu müsait başka bir zamanında uğra tekrar bakalım dedi, açıkcası henüz onlarda nedir ne değildir bilmiyorlar,
    dedim ki cihaza verilecek rakam toplam rakamdan mı düşülüyor tarifeli rakamdan ay olarak mı ?, görevli sistemden otomatik çıkar bizimde bilgimiz yok dedi :-) bir süre bekleyeceğiz sanırım system oturup işlevsellik kazanan kadar

• merhaba benimde bir sorum olacak

1 senedir turkcell de ustume iki faturali hat var. toplamda 120 tl 150 tl arasi her ay fatura oduyorum.hic gecikmem olmadi otomatik odeme talimatim var. puanim her ay artti 3000 oldu cihaz alimi icin. fakat son 3 aydir puanim sabit kaldi artmiyor. arayip soruyorumda kimse net bisey soylemiyor. millet 6 ay 30.tl fatura odeyip baska operatorlerde istedigi cihazi alabiliyor. bunun icin aciklama yapabilcek ya da benim yapabilecegim birsey var mi ?
    tesekkurler.

• Bireysel akıllı dönüşüm kampanyasıyla ilgili bilgi alan varmıdır aramızda?
  • Hazır kart devir fiyatları değişken mi? Tim e sordum 65 dedi, normal telefoncu 50 lira dedi. Daha ucuzu ya da ücretsizi var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hat sahibi eniştem vefat etti eşi ablam hattı nasıl üzerine alır acaba

• Turkcell'deki faturalı hattımı faturasıza geçirmek için başvuru yaptım, 96 saat içinde gerçekleşir dediler. Bu kadar uzun sürüyor mu sahiden?
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    2 gün içinde hallederler
    En fazla 96 saat semek istemiştr

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Eniştenizin ölüm belgesiyle bayiye gidip üzerine alabilit

• 500DK + 1000SMS + 2GB = 25 TL

"Değiştir Hocam" adındaki kampanyanın detaylarını nasıl öğrenebilirim? İnternet sınırsız mı?

İlgili Link: Değiştir Hocam
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.