Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.801
Cevap
11
Favori
166.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • internet sınırsız değil. Yeni yıldız paketler çıktı onlara mutlaka bakın
    500 dakika bin sms 1 gb 19 tl
    500 dak bin sms 2 gb 23 tl
    500 dak bin sms 3 gb 29 tl
    Net sınırsız değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkürler.
  • 4.5 g uyumlu sim card ücretsiz veriliyor bu ara. Cihazım 3g uyumlu. Alsam şimdiki cihazımda sorun yaşar mıyım? Sim card için cihazım uyumsuz diye ücret isterler mi?

• 750/1000 dk 1000 sms 2 gb iceren faturali ya da faturasiz bi tarife var mi ? Avealiyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme tahtasi Bi incele belki işine yarar. Kendini ayarlayan paket sana uyabilir. Bunlar faturalıdır bilgine.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/faturali-olmak-istiyorum?place=menu
  • PaCuLi kullanıcısına yanıt
    Bi bakarmısın : Ben TL Transfer Yapıcagım Faturalıyım adama 40 tl gonderecegım ve bunu aya bolıcem 40 tl gonderıcem ama benım faturama 8 aylık olarak 5 tl yani oyle yansıcak bole bıse mumkunmu mumkune ve degılse bı cevap pls
  • ardaterkos A kullanıcısına yanıt
    öyle bir servis yok. Tek seferde lira transferi yaparsın.

• Merhablar bu bip servisini kullanmaya başaldığımızda rehberimizdeki bip kullanıcılarına mesaj gidiyormu Hey artık bende bip kullanıyorum diye acil cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür1616

Merhablar bu bip servisini kullanmaya başaldığımızda rehberimizdeki bip kullanıcılarına mesaj gidiyormu Hey artık bende bip kullanıyorum diye acil cevaplarsanız sevinirim

Hayır,öyle bir bilgi,kimseye gitmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

quote:

Merhablar bu bip servisini kullanmaya başaldığımızda rehberimizdeki bip kullanıcılarına mesaj gidiyormu Hey artık bende bip kullanıyorum diye acil cevaplarsanız sevinirim

Hocam bana kız arkadaşımdan öyle mesaj geldi bip üzerinden acaba işmi atıyo bana
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

quote:

Hocam bana kız arkadaşımdan öyle mesaj geldi bip üzerinden acaba işmi atıyo bana

Hadi ya :) bilemedim şimdi,mümkün olabilir o zaman

• Turkcell bugün devam etmekte olan paketimi sebepsizce sonlandırmış. Daha 10 gün vardı. 25'lik yıldız paketinden kullanıyordum. Böyle bir şey olabilir mi yahu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar turkcel faturalıdan kontörlüye geçtim uygun tarife varmı internetli felan

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Baya konuştuk hocam
  • arkadaşlar tarifeler aşırı pahalı olmuş ve kotalar aşırı düşük iyice saçmaladılar.
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    hocam müşteri hizmetlerini arayın bakalım ne diyecekler. 1 yıllık kullanım süreniz dolmuş olabilir. O paketleri 12 kez alınıyor diye biliyorum. Müşteri hizmetleri doğru cevabı verir.

• Exen1907 E kullanıcısına yanıt
    hocam mevcut aboneye fazla birşey vermiyorlar. Vodafone ve avea da numara taşıyanlara güzel paketler var. Yada 30 günlük farklı operatöre geçip 31.htm turkcell e tekrar dönün yeni müşteri kampanyalarından yararlanın.

• Ben de öyle düşünüyorum. Sonradan aklıma geldi. Mevcut Turkcell paketleri hiç cazip değil. 35 liraya 500dk 2gb alamayacağım kusura bakmasınlar.

Vodafone'da 750dk 5000sms 2 gb+2 gb gece 22 tl ayrıca esnek tarifeyle spotify paket 500 mb ve premium üyelik 4,90 tl toplam 27 tl yapıyor.
    Çekim gücüne güvenemiyoruz işte. Turkcell iyiydi ama bu tabloda devam etmem zor görünüyor.
  • Turkcel,den mesaj geldi 15 tl,ye her yöne 400 dakika diye aslında farklı opretöre geçmek istiyorum sizce hangisi daha iyi karar veremedim çekim gücü felan türkcell iyi de niye bu kadar pahalı 15 senedir aynı hattı kullanıyorum

• Exen1907 E kullanıcısına yanıt
    turkcell kaliteli ama fiyatlar hakikaten çok uçuk. Bir de sen yıllardır kalmışsın. Sadık müşteri olmayacaksın bu devirde. Sana tavsiyem 30 gün boyunca diğer operatöre geç. 31.gun geri turkcell e geçiş yapıp yeni müşterilere özel paketleri uygun fiyata alırsın.

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.