Şimdi Ara

TURKCELL İLE İLGİLİ HER SORUNUZU CEVAPLAYALIM. (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.801
Cevap
11
Favori
166.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyvallah bakacağım yarin ücretsiz degistirirlermi bozuksa simkart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axerty kullanıcısına yanıt
    hattınızı faturaliya çevirdiğiniz bayiye gidip sim kartın bozuk olduğunu söyleyip yeni sim kartınızı isteyin. Ücretsiz vermeleri gerekiyor. 4.5g sim kartlar ücretsiz veriliyor çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam yarin gidecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axerty -- 12 Şubat 2016; 22:36:13 >
  • Turkcell cuzdan ne zaman devreye girecek?

• Merhabalar,

Ablamın hattı rahmetlik babamın üzerine kayıtlı. Ablam numarayı üzerine almak istiyor. Numara Turkcell çıkışlı ama şuanda Avea' da. Nasıl bir işlem yapılması gerekiyor. Avea' dakiler buradan yapılmaz aktarım diyor Turkcell' e gidin. Turkcell' dekiler Avea' dan hattı kapattırın sonrasında 1-1.5 ay sonra numarayı bize gönderecekler sonrasında sizde numarayı alırsınız diyor. Numara başkasına satılır mı diye sorduk, hayır satılmaz BTK 1 yıl sattırmıyormuş numarayı sanırım. Bu gerçekten böyle mi, bilgisi olan acil yardımcı olursa çok seviniriz.

Teşekkürler.
  • Bireysel akıllı telefon yenileme kampanyasını tim de çalışanlar bile bilmiyor henüz. Bugün uç farklı model goturdum, yardımcı olamadilar. Telefondan genel merkeze sordular sonra kafaları iyice bir milyon oldu. Dedim bu kadar yeter. Daha sonra gelirim. Yada işten anlayan birine sorayım en iyisi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: society60

Merhabalar,

Ablamın hattı rahmetlik babamın üzerine kayıtlı. Ablam numarayı üzerine almak istiyor. Numara Turkcell çıkışlı ama şuanda Avea' da. Nasıl bir işlem yapılması gerekiyor. Avea' dakiler buradan yapılmaz aktarım diyor Turkcell' e gidin. Turkcell' dekiler Avea' dan hattı kapattırın sonrasında 1-1.5 ay sonra numarayı bize gönderecekler sonrasında sizde numarayı alırsınız diyor. Numara başkasına satılır mı diye sorduk, hayır satılmaz BTK 1 yıl sattırmıyormuş numarayı sanırım. Bu gerçekten böyle mi, bilgisi olan acil yardımcı olursa çok seviniriz.

Teşekkürler.

Evet doğru söylemişler
    Hattı Avea'dan kapattırın
    Hat kapanınca Turkcell'e geçiyor,hattı açtırıp üzerinize almak içşn,turkcell'e babanızın vefat belgesini alıp görüreceksiniz.

• 4.5G SIM kart değişikliği kampanyası kapsamında SIM kartımı değiştirdim. 1 GB hediyeyi almak istediğimde telefonunuz 4.5G'yi desteklemiyor şeklinde cevap geliyor. Oysa telefonum 4.5G'yi destekliyor ancak resmi ithalat yapılan telefon modellerinden birisi değil. Pasaport kaydı ile getirdiğim bir telefon. Bu telefon ile 1 GB hediyeyi nasıl alırım? Telefonun modeli: Lenovo K3 note

Çağrı merkeziyle görüştüğümde internetteki listeden bakıyorlar (ki o liste çok dar bir liste. sanırım sadece resmi ithalat yapılan modelleri kapsıyor. hatta resmi ithalat yapılan bazı modelleri bile kapsamıyor) ve telefonunuz desteklemiyor 1GB hediyeyi alamazsınız diyorlar.

Teşekkürler

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Cihazınız Turkcell listesinde yoksa,malesef paketi alamazsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 Mart'ta Avea ile taahhütüm bitiyor ve Turkcell'e geçmek istiyorum. En son ne zaman başvurmam gerek. Şimdi başvursam Avea ile problem yaşar mıyım, ayın 9'una kadar olan faturayı bana yansıtırlar mı? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeagle

9 Mart'ta Avea ile taahhütüm bitiyor ve Turkcell'e geçmek istiyorum. En son ne zaman başvurmam gerek. Şimdi başvursam Avea ile problem yaşar mıyım, ayın 9'una kadar olan faturayı bana yansıtırlar mı? Teşekkürler.

Taahhütün son ayına girince cezalar siliniyor zaten,istediğiniz yere taşırsınız

• Ben turkcell kullanıyorum faturalıyım ve tahahütüm var turkcellde.Tahahüt 24 Mart 2016 da bitiyormuş.Ben Tahahüt bittikten sonra Avea geçmek istiyorum.Bu tarihe kadar beklemeliyimmi?Zaman kaybı olmamak için 20 Mart da Avea başvursam 4gün de hat açılır heralde.3gün ile 6 gün arası sürüyor olması lazım.Yoksa 24 martda turcelli faturasıza çevirip öylemi taşıma yapıyım?

• @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim o zaman 20 gün kala ben daha fazla taahhüdüm bitmesini beklemeden geçeyim. kaç aydır bekliyorum, ne internet çekiyor ne bir şey. elveda avea, merhaba turkcell :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Ben turkcell kullanıyorum faturalıyım ve tahahütüm var turkcellde.Tahahüt 24 Mart 2016 da bitiyormuş.Ben Tahahüt bittikten sonra Avea geçmek istiyorum.Bu tarihe kadar beklemeliyimmi?Zaman kaybı olmamak için 20 Mart da Avea başvursam 4gün de hat açılır heralde.3gün ile 6 gün arası sürüyor olması lazım.Yoksa 24 martda turcelli faturasıza çevirip öylemi taşıma yapıyım?

24 şubattan sonra taşıyabilirsin,son aya girince cezalar siliniyor zaten.
    Turkcell kullanılan gün kadar fatura kesiyor,o yüzden 22-24 şubat civarı aavea'ya taşıyın,5 gün sürüyor,29-30 şubat civarı Avea ya taşınmış olur,Turkcell de 10 günlük fatura çıkarır,öder kurtulursun

Ama tahahütüm 24 MART DA bitiyor.Şimdi numara taşıma yapsam ceza gelmez mi bana?

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Ama tahahütüm 24 MART DA bitiyor.Şimdi numara taşıma yapsam ceza gelmez mi bana?

24 şubatta sözleşmenin 12.ayına girmiş oluyorsun,son ay cezalar siliniyor diyorum

çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için o zaman 24 şubat da numara taşıma yapıyım

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Aynen,rica ederim

• Faturasız ya da faturalı 2. hat olarak Turkcell alacağım. Faturasız mı avantajlı olur, faturalı mı? Birde şimdi gidip alsam mı yoksa 1 Nisan'a kadar beklesem mi?
  • Tam turkcell le ilgili değil ama...

Telefonum 4,5 g yi desteklemese bile sim cardı 4,5 yapsam desteklemeyen telefonlarla sorun yaşar mıyım ?

"Ağda Kayıtlı Değil" hatası almaya basladım. internetteki çözümler işe yaramadı. yedek telefon buldum onunda sim kard yuvası ufak. (oda 4,5 desteklemiyor) Gitmişken sim cardı tümden değiştireyim bari diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.