Şimdi Ara

Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL! (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.055
Cevap
59
Favori
161.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşla bosverin bu tarifeyi aynı tarifrnin faturalisi 39 tl onu kullanın...faturalida ücretlendirme konuşmada 6 sn..internette 1kb...bu kontorlu tarifede alo deyip kapatsan 1dk gidiyor. Internette 100 kb şeklinde düşüyor...birde faturalı salla kazan vs birsuru internet birde ilk ay 10gb ekstra veriyor..boşuna kontorlü ile uğraşmayın.ayrica akıllı faturada yapın.. hakkiniz bitince faturanız artmaz limitinde durur..arada 5 tl var ben 1 aydır kullanıyorum.bitmiyor..kontorlu hemen bitiyordu.. sadece eddvletten ikametgah gerek ha turkcell çalışanı vs degilim kesinlikle bu ithami kabil etmiyorum.. sadece firsatcilara tavsiyem..ttnet bile boyle dk vs vermiyor..siz siz olun faturalı gnc avantaja geçin.. 1 ay kontorlü kullandım.1 aydında faturalı gözle görülür fark var..tavsiye ederim..aklinizi kullanin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahroldum -- 11 Aralık 2019; 2:30:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salla kazan 5gb verdi..catlatda 5g verdi.10gb ilkay hediye . 6 gb tarife 3 gb sosyal..2gb sms fatura..3 gb instagram 2. çatlat toplam 35 gb kullan kullan bitmiyor. Önceden 100 kontör alırdım.. diğer operatörle 25 dk konuşurdum biterdi..100 kontör şimdi 30 tl standart olarak geçer.. biz 39 tl veriyoruz neredeyse sınırsız herşey.. ne günlerdi be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahroldum -- 11 Aralık 2019; 2:39:49 >
  • kahroldum K kullanıcısına yanıt
    Faturalı kullanmak pişmanlıktır. Asla hiçbir yere bağlanmamak, taahhüt vermemek lazım. Daha iyisi çıkarsa bir ay başka operatöre geçer, tekrar geçerim bundan kolayı varken durduk yere taahhüt altına girip ceza ödemek saçma bence.
  • mekaonee kullanıcısına yanıt
    futbolla ilginiz varsa bunada bakabilirsiniz 25+9 34 ediyor gene. ilginiz olmasada sallasanız bişiler düşer
    haftada 6 maç hakkı veriyor yani ayda 24 maç . 24 maç seçseniz hepsi 0-0 bitse bile 2.4gb alırsınız

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/sampiyon-paket
  • merhaba

2 hattım vardı turkcellde ve ayın 4 ünde vodafona geçti ikisi de

turkcell faturasıza geçip bu tarifye geçmek istiyordum fakat 30 gün sınırı var.

yani 31 aralıkta kampanya bitiyor ve yetişemiyorum

şimdi sormak istediğim sizce yeni yılda kampanya bu fiyatlardan devam eder mi yoksa zamlanır mı veya kalkar mı acaba=?

önceki senelerde hiç takip etmedim yıl geçişlerini
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    Şuanki duruma göre devam eder diye düşünüyorum..belki 1 2 tl artar ama devam eder düşüncesindeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turktelekom ofisimde çekmediği için tahahhüt cezasını ödeyip bu tarifeye geçmeyi planlıyorum. 6 aylık kızımın TC numarasını kullansam olur mu?
  • -AhmtOzdmR- kullanıcısına yanıt
    1 yaşında küçük TC'ler artık işlemiyor.

• Bu pakete geçmek için Turkcell faturalı hattımı faturasıza geçirdim şimdi de uygun değilsiniz diyor 😅

• Creaker kullanıcısına yanıt
    Sanırım başka oparatörden gelmen lazımdı..

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Hazır karta gelenler için yazdığından dolayı olur diye düşünmüştüm

• karambole gelmeyelim,,,

şimdi numaramı taşısam bu tarifeye geçebilir miyim,,, en az bir ay zaman mı geçmesi gerekiyor turkcell e taşıdıkltan sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farklı bir operatörde 30 günü doldurduysan geçebilirsin.

• dün turkcell bayisine gittim aynı tarifenin faturalısını önerdiler 39TL ye, bu paket hala devam ediyor mu?

ileride fiyatı artar ve faturalıyla aynı düzeye gelir mi? (faturalıda 12 ay fiyatın atmayacağına taahhüt vardı)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlerisini bilemeyiz fakat artarsa o zaman ki duruma göre hareket edilir..Afaki birşey olmazsa yükseltmezler diye düşünüyorum..

• Türk Telekom 15 GB 35 lira yetmiyor bana bu devirde. 6 GB kime yetsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Farklı bir operatörde 30 günü doldurduysan geçebilirsin.
    30 gün doldurmak değil sanırım orada bahsedilen.

son 30 gün içerisinde hattını turkcellden taşımamış olmak..

yani bugün vodafona geç yarın turkcele gel bu paketi almak için 28 gün beklemek gerekecek...
  • vonaleee kullanıcısına yanıt
    Bu bilgi yanlış hocam.

Turkcell'de yeni müşteri tarifelerinde faydalanmak istiyorsan gün sınırı var ama tabi bu sadece faturasız için var.

Örneğin, bugün Turkcell faturasız paketin bitti fahiş fiyat sunuldu, TT geçip 30 gün kalıp geri gelirsen yeni müşteri sayılırsın ve istediğin paketi alırsın. 30 günü doldurmadan gelirsen yeni müşteri paketlerinden faydalanamazsın.

Faturalıda ise bekleme şartı yok, bugün Turkcell'de taahhüt bitti diyelim, yarın TT geçip hat orada açıldığında geri gelip istediğin tarifeyi alabilirsin.

İşleyiş bu şekilde. Yüzlerce kişiye bu şekilde yardımcı olduk.

Aksi durumda yeni eski ayrımı olmazdı dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 15 Aralık 2019; 10:15:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Bu bilgi yanlış hocam.

Turkcell'de yeni müşteri tarifelerinde faydalanmak istiyorsan gün sınırı var ama tabi bu sadece faturasız için var.

Örneğin, bugün Turkcell faturasız paketin bitti fahiş fiyat sunuldu, TT geçip 30 gün kalıp geri gelirsen yeni müşteri sayılırsın ve istediğin paketi alırsın. 30 günü doldurmadan gelirsen yeni müşteri paketlerinden faydalanamazsın.

Faturalıda ise bekleme şartı yok, bugün Turkcell'de taahhüt bitti diyelim, yarın TT geçip hat orada açıldığında geri gelip istediğin tarifeyi alabilirsin.

İşleyiş bu şekilde. Yüzlerce kişiye bu şekilde yardımcı olduk.

Aksi durumda yeni eski ayrımı olmazdı dimi?
    sizde haklısınız ama işte son 30 gün içinde hattınızı turkcelden taşımamış olmak yazınca değişik anlamlar çıkıyor...

tt mesela daha değişik açık yazmış bunu 90 gün sınırı koymuş..

"Paketten yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'ye taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır."

neyse o zaman ben degarantiye alayım 2020 yi bekleyelim...
    zam gelmez umarım :D

• 3-4 aydır sıkıntısız kullanıyordum bu tarifeyi. Bugün itibariyle 26 yaş altı olarak tanımladığım kimlikler silinmiş.Yeniden yapayım dedim kaydediyor ama anasayfa da yine hat sahibi profili gözüküyor ve gnc uygulamasına girmek için 26 yaş altında olmalısın uyarısı veriyor. Aynı hatayı alan var mı?

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.