Şimdi Ara

Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.055
Cevap
59
Favori
161.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell'in 25 yaş ve altı GNÇ'liler için çıkarttığı yeni hazırkart paketi oldukça cazip gözüküyor. Haydi gel'den 2GB ve İl'e özel 2GB dâhil etmedim, pakete geçenler oldukça kesin bilgiyle buraya eklemeler yapacağım.

Paket içeriği şu şekilde. (Gece gündüz ayrımı yok)

GNÇ Avantaj 6GB kapsamında her yöne 6 GB, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli 3GB internet, yurt içi her yöne 750 dk, yurt içi her yöne 250 SMS, , fizy’de geçerli 5 GB ve fizy başlangıç üyeliği, Dergilik’te geçerli 5 GB ve BiP’te geçerli 5 GB internet sunulmaktadır.

Katılım şartları;

Son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış, 25 yaş ve altındaki aboneler yararlanabilir.

Bayiiden hattınızı faturasıza taşıttıktan ve hat açıldıktan sonra paketi almanız için yapmanız gerekenler sırasıyla şu şekildedir

Dijital Operatör uygulamasını indirin, Profil Ayarlarıma Git kısmına tıklayın, Kimlik Bilgilerim kısmına girip "Hat sizin adınıza mı kayıtlı" sorusuna Hayır diyin ve açılan sayfaya 25 yaş altı TC numarasını ve gerekli diğer bilgileri (isim soyisim, doğum tarihi vs.) doldurun ve kaydet diyin. Ardından GNÇ uygulamasını indirin, kayıt olun. Son olarak ise hattınıza TL yükleyin, SMS ile GNC AVANTAJ 6GB yazıp 2200'a gönderin ve paketinizi 12 ay sabit fiyat garantisiyle kullanmaya başlayın.

Bu pakette Haydi Gel kampanyasından yararlanılamıyor.

BİLGİ: Tek TC ile 2 farklı numara için GNÇ paketleri satın alınabilir. Faturasız için denenmiştir.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/gnc-avantaj-6-gb?source=CMS&place=campaigns_category#detaylibilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 5 Ocak 2020; 19:18:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir gün bu TİM'de çalışanlarla büyük bir kavgam olacak ama ne zaman Allah bilir.

Faturasız hatta geçmek istiyorum diye Tim'e girdim.

Konuşma aynen şu şekilde:

- Faturasız hatta geçmek için bir tarife belirlemeniz gerekiyor. Şu anda en uygun 500 DK + 2 GB internetten oluşan bir paketimiz var. Farklı bir tarifeye geçemiyorsunuz. Dilerseniz faturalı hatlarımıza bakalım.

+ Hayır, faturalı hat istemiyorum. Geçen ay diğer hattımı Turkcell'e taşıdım, tarife veya paket belirleme zorunluluğumuz yoktu. Ne zamandan beri bu zorunluluk getirildi?

- Sistem yeni değişti, artık tarife belirlemeniz gerekiyor. Haricinde hat taşıma işleminiz gerçekleştirilemez.

- Peki.

Dışarı çıkıp Müşteri Hizmetleri ile görüştüm, X bayiinizde şu tarzda bir bilgi aktarıldı, hat taşıma işlemimi gerçekleştirmiyorlar, bu bilginin doğruluk payı nedir?

Hayır, kesinlikle öyle bir şey yok yanlış bilgilendirme yapmışlar. Arkadaşlarım adına sizlerden özür diliyorum.

Tekrar TİM'e girdim.

+Müşteri Hizmetleri'niz ile görüştüm, bahsettiğiniz gibi bir zorunluluk yok. Lütfen hattımı FATURASIZ olarak taşır mısınız?

- Efendim biz Genç Turkcell için öyle demiştik yoksa öyle bir zorunluluk yok zaten.

+ Rica ediyorum sadece hattımı taşıyın, başka bir şey istemiyorum.

- Peki efendim.

Bayilerdeki personellerin faturalı hat dışında işlemler için gelen müşterilere bu şekilde davranması artık çok can sıkıcı olmaya başladı. İyi niyetli olmak gerçekten artık işe yaramıyor. Şikayetimi oluşturmaktan çekinmeyeceğim.

Buradaki arkadaşlar da güncel bilgiyi burada deneyimli olan arkadaşlardan öğrenip öyle işlemlerini gerçekleştirsinler. Personellere inanıp da herhangi bir şekilde faydanıza olmayan Tarifeye veya Pakete en önemlisi faturalı hatta geçirmeye çalışan bilgisiz veya kendini uyanık sanan personellere kanıp geçmesinler.
    Arkadaşlar ile özel 2gb hediye için sonunda türkcell müşteri hizmetleri teknik servis aradı. Neden yatmadığı ile ilgili olarak kampanyaya kayıt olduktan sonra paket yüklemesi yapmanız gerekiyor kampanyanin aktif olması için dedi. Siz hattiniza yükleme yapıp paket satin aldıktan sonra kampanya için mesaj atmışsınız dedi. Bu ay geçti artık önümüzdeki aya kaldı. Benim gibi ile özel 2gb bekleyen arkadaşlar varsa durum bu bilginiz olsun.
    Bugün 90 tl cayma bedeline rağmen pttcell den turkcell e geçtim iyiki böyle bir konu açılmış dün gittiğim bayi hazır kart yok dedi faturalı tavsiye etti,bugün başka bayi hazır karta geçirdi o da genç 6 +3 gb 34 tl dedim yaaa onlar geçici 2 ay sonra kapatırlar başka tarifeye geçirirler tahahüt yok faturalıya alalım abimi gibisinden birşey söyledi yok dedim sen hazır karta taşı aldım kartı çıktım
    Yağmur 'dan kaçarken doluyamı yakalandık dedim herkez çakal olmuş
  • Lifecell 5 GB kullaniyorum ondan daha cazip değil mi hocam bu
    2 ay evvel Turkcell e gectim sanırım bana uyuyor bu paket

• Paket güzel gözüküyor. Takipteyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu paket daha cazip.

Lifecell'de 5GB + sosyal medyada 2GB alıyorsun. (haydi gel ve ile özel dahil etmiyoruz)

Bunda ise 6GB + sosyal medyada 3GB alıyorsun, ki youtube-instagram-facebook ve twitter'da geçerli. Lifecell'in ki sadece twitter-facebook geçerli.

Ayrıca 90 günü henüz doldurmadığın için evet senin için uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 2 Ağustos 2019; 12:33:43 >
  • bip 1000dk da olsa super olurdu....yurtdısında super oluyor bip...

• Dün numaramı taşıdım, daha aktif olmadı. Bu tarife hoşuma gitti teşekkürler.

• 25 yaşa takılacağız :)
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt
    Eş, dost, yeğen, kardeş vs. varsa tanımlama yapabilirsin.

Valla bir hattımda 5 aylık oğlumun TC'sinden faydalandım

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Öyle oluyorsa çok iyi :) hele 5 aylığı da kabul ediyorlarsa muazzam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Bende 25 yaş'a takiliyorum başkan. Nasıl yaparız bunu bi detay verebilir misin ? :)

• zaza121212 Z kullanıcısına yanıt
    25 yaş altı bir TC bulup, dijital operatör uygulamasına gir. Profil ayarlarına git, Profilim kısmında "Hat sizin adınıza mı kayıtlı?" sorusuna hayır de ve ardından tanımlanacak kişinin isim soyisim, doğum tarihi ve TC numarasını gir kaydet de.

• Kampanya çok güzel.1 ay önce turkcelle taşıdım numaramı. Lifecell hoş geldin 5 gb kullanıyorum. Ekstra 2 gb haydi gel ve 2 gb ile özel faturasızdan yararlanıyorum. Bu faydalar devam eder mi yoksa iptal olur mu?

• bedavaymış he Ulan Turkcell.
  • toplam 9gb...super bence

• Bu paket faturalı mı Faturasız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: unfortunately

Bu paket faturalı mı Faturasız mı?
    Bütün kampanyalarda işinize yarar

Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL!
  • bimcelldeyim bu tarife süper geldi, tam 25 yaşa takılıyorum yazacaktım ki "5 aylık" mevzusunu okudum bende geçiyorum buna benim kızın tcsini kullanarak. haber verdiğiniz için çok tşk ederim.

bimcell ayın 9 unda aylık kullanımım doluyor, ben buna geçmek için ne zmn başvuru yapayım ne kadar sürede geçiş işlemi olur ?

edit: birde haydi gelden 12 ay boyunca 2 gb , (konya) ile özelden de 2 gb, gelecek demi yani.
    6+2+2(+3)=10 +3 sosyal den internet mi gelecek doğru mu anladım eğer doğru anlamışşsam çok güzel fırsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 2 Ağustos 2019; 14:18:16 >
  • Haydi gel 2 gb 35 TL ve üzeri paketler için geçerli değil miydi? Bunda 1 gb olur sanırım
  • tt.us kullanıcısına yanıt
    26 yaş olması yeterli içiniz rahat olsun. Bi hattımda 5 yaşında ki kızımın TC tanımlı, diğerinde 5 aylık oglumun.

Geçişler bu aralar 3 günde tamamlanıyor, hadi en fazla 5 diyelim.

İle özelden 2GB alırsın ama haydi gel'den sanırım 1GB verecek. O 3GB'da sosyal medya kullanımı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 2 Ağustos 2019; 14:27:32 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.