Şimdi Ara

Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
1.045
Cevap
84
Favori
144.980
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    123 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kamilsüvari

quote:

Orijinalden alıntı: musty578

konu sahibininde dedigi gibi ses kalitesi ve cekim gucu iyi ama internette ben bi fark goremedim belki disarda acik alanda daha hizli olabilir ama bir dis dustumu aldigim hizlar 10 20 mb arasi dedigim gibi

insanin beklentisi yuksek oluyor 80 100 ler gibi ama oyle degil iste

Alıntıları Göster
    Dogrudur hocam sonucta siz de kendi kullanici deneyiminizi paylasiyorsunuz.soyle biraz sehir disina cikmak dediginizde aklima grldi. Tt kullanirken konya-izmir yolunun belli bolumlerinde telfonla konusurken kesilir ve belli bir sure hic konusamazdim. Turkcell ile ayni yolda tum yol boyunca muzik+zaman zaman bizim ufakliga youtube acarak yol aldim. Bu da benim deneyimim. Dedikleri hibi lokasyon, cihaz vs farkedebiliyor demek ki.
    Iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2230 Mesaj
    ben hali hazırda gncliyim geçmenin bir yolu var mı buna

|
    |
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
  • Teğmen
    115 Mesaj

Geçtikten sonra gittim bayii ye, 35 tlm yüklenmedi dedim. Paket olarak yüklenmiştir dedi. Baktık bi paket var. Bana tl olarak yüklenecek demiştiniz dedim. Yok paket ya da tl olarak yüklenir dedim dedi ama öyle bir şey demedi. Sonra zaten böyle bir ücret hiç gerekmiyormuş dedim. Hayır gerekiyor dedi. İlgili yerlere şikayetimi yapacağım diyerek çıktım bayiiden. Müşteri hizmetlerini aradım. Hata için özür dileriz memnuniyetiniz adına paketi iptal edip 34 tl yi hattınıza tanımlıyoruz dedi. Bayii adı vererek şikayetimi de yaptım. Yer adana bayii adı BYT .

|
    |
    yafess_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    hattı taşıdık.. başka faturasız paket önerdiler bunu söyledim inanmadı bayan, o fiyata olmaz dedi
    açtım gösterdim paket adı farklı felan dedi..
    kayıt yaparken yiğenimin bilgilerini verdim 25 yaş altı kaydetti..
    bugun msj geldi yarın sabah 08.30 da açılacakmış..

Dün itibarıyla hatttım türkcell oldu..Bedava internet olayı ile 4 5gb ikramları oldu fakat volte sıkıntısı var hattımın..
    Kullandığım cihaz xiaomi mi9t.Türkcell destek vermediği için hattımı iphone 6 plus a takıp aktif etmek için msj attım olmadı.bugun samsung a5 e taktım olmadı.Müşteri Hizm aradım onlarda hata var çözemeyirorum gibi birşey söyleyip form doldurup arkadaşlar döneceğini söyledi..
    4.5g internetinden faydalanırken volte ve wowifi malesef aktif olmuyor 😂.
    Şimdi hattım yine mi9t de müşt hizmetleri arıyacak destek vermiyor vs diyecek.Bakalım nasıl çözücez..

HDSES yazıp 2200'a yolladın mı?

|
    |
    ByÇINAR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birçok kez..kendi cihazımda olmayacağını bildiğimden..
    İphone 6 plus ve samsung a5 2017 ye taktım..attım mesaj yine olmadı.
    Hatta bir sıkıntı var sanırım teknoloji desteği sanırım ismi onlarlada görüştüm hata var olması gerekli falan dediler ,şikayet doldurdular bakalım nasıl olacak gelişme..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Jazzalyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6095 Mesaj

Benim dandik j7 core'da bile çalışırken senin cihazda çalışmaması enteresan..

Bi incelesinler bakalım..

|
    |
    ByÇINAR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cihaz yurtdısı olduğundan birde xiaomi ye suan destek vermiyor turkcell..ancak destek veren bir cihaza takıp aktifleştirdikten sonra kullanabiliyorum.
    Daha önce vodafonedede öyle yapmıstım..

|
    |
    Jazzalyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    823 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

dün 16.00 gibi bayii gittim.. burda yazılanlar gibi taşıyamayız faturalı olur gibi şeylerle karşılaşmadım..
    hattı taşıdık.. başka faturasız paket önerdiler bunu söyledim inanmadı bayan, o fiyata olmaz dedi
    açtım gösterdim paket adı farklı felan dedi..
    kayıt yaparken yiğenimin bilgilerini verdim 25 yaş altı kaydetti..
    bugun msj geldi yarın sabah 08.30 da açılacakmış..
    geçiş tamamlandı.. pakete de kayıt oldum..

|
    |

• Binbaşı
    1243 Mesaj

Yarın Turkcell'e geçiş tamamlanacak. Hazırkart,lifecell,gencturkcell,bunların arasında çekim,internet konusunda öncelik varmı? Muhtemelen genç 34tl paketini alacağım.bunla birlikte ile özelden faydalanıyoruz değil mi?

|
    |
    Bahsedilenler: Jazzalyn

İle özel hâlâ aktif mi bilemiyorum ama aktifse faydalanabilirsin..

Lifecell, gnç vs. 2. önceliktedir ama ciddi bir sorun olmaz merak etme hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 23 Kasım 2019; 21:3:32 >
    |
    |
    aliuygun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Özelden dediğiniz nedir ?
    Türkcellde faturalı faturasız ayrımı mı var 🤔

|
    |
    aliuygun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1243 Mesaj

hocam bazı illere özel turkcelle geçenlere 1000dakika veya 2gb veriyor,onu belirtmek istedim.faturalı faturasız ayrımı yok.
    |
    |
    Bahsedilenler: ByÇINAR
    Haydi gel kampanyasından yararlanmak için ilk geçişte lifecell hoşgeldin 5gb paketi ile haydi gele kaydolup 2.ayda bu paketi iptal edip gnc avantaj 6gb geçince haydi gel kampanyası devam ediyor diye biliyorum.Denenebilir.

|
    |
    Bugün 90 tl cayma bedeline rağmen pttcell den turkcell e geçtim iyiki böyle bir konu açılmış dün gittiğim bayi hazır kart yok dedi faturalı tavsiye etti,bugün başka bayi hazır karta geçirdi o da genç 6 +3 gb 34 tl dedim yaaa onlar geçici 2 ay sonra kapatırlar başka tarifeye geçirirler tahahüt yok faturalıya alalım abimi gibisinden birşey söyledi yok dedim sen hazır karta taşı aldım kartı çıktım
    Yağmur 'dan kaçarken doluyamı yakalandık dedim herkez çakal olmuş

Bil kazandan 250mb kazandım hattıma gelmedi neden acaba?

|
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Bu pakette dergilik üyeliği veriliyor mu ,
    ilk başta veriliyordu ama şimdi sayfada görünmüyor.
    Yeni kayıt olanlar cevaplandırabilir mi .
    |
    |
    Arkadaşlar tecrübe ile sabittir..turkcell den diger operatore tasiyip 30 gün dolmadan geri turkcell faturasıza gelirseniz bu tarifeyi kabul etmiyor...ancak diğer operatore taşıyıp bu tarifenin faturalisina gelirseniz hemen geçiyor..30 gun şartı islemiyor

|
    |

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.