Şimdi Ara

Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL! (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.055
Cevap
60
Favori
161.326
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dijital uygulamada paketiniz bulunmamaktadır yazan arkadaşlar TL yüklemesin. Yaklaşık 2 dakikalık internet kullanımına 10 TL kesti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bilgiler düzelmiş 25 yaş altı profil tekrar yüklenmiş. Gnç ye girebildim tekrar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Profil düzelmiş fakat süresi dolan paket satın alınmıyor,sms ile almaya da izin yok.

• szymek61 S kullanıcısına yanıt
    Paket yenilenmicek mi acaba ? Yükleme yapamıyacakmıyız ?

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Tamam sorun düzeldi. GNÇ ve dijital operatör uygulamalarına bi giriş yapın. 26 yaş altı profiller kayıtlı ise sıkıntı bitmiş demektir. Telsiz kullanım borcu yok ise 35 TL yükleyince oluyor,eğer varsa 40 yükleyin paket yenilensin. Bugün yeniledim.

• szymek61 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..

• 4.5g download hızı uploaddan düşük acaba kontörlü diye kısıtlama mı var mobil veride?Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL!

• arkadaşlar bu tarife devam ediyor dimi bugun hattımı turkcell'e tasımak için başvuru yaptımda
    taşınınca alabilirim dimi
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    31 aralığa kadar bu paket müşteri alımına açık, ilk mesajımdakileri okuyarak alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

31 aralığa kadar bu paket müşteri alımına açık, ilk mesajımdakileri okuyarak alabilirsin.
    cok tesekkurler hocam tasındıktan sonra basvurayım :) daha once sayenızde telekom yapmıstım fakat merkezde oldugum halde biri arasın lte ceken telefon 3g oluyor :) yada bırını ben arayınca lte'den 3gye geçiyor sırf bu yüzden turkcell e geri geldim
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Karşınızdaki kişinin telefonunda volte desteği yoksa Turkcellde'de bu şekilde. Benim cihazım 4g destekli ama volte yok bende de aynı şekilde telefon konuşmasında 3g oluyor. Turkcell deyim şu anda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Karşınızdaki kişinin telefonunda volte desteği yoksa Turkcellde'de bu şekilde. Benim cihazım 4g destekli ama volte yok bende de aynı şekilde telefon konuşmasında 3g oluyor. Turkcell deyim şu anda
    hmm hocam ben daha önce turkcelldeydim hic boyle yapmazdı
  • quote:

GNC AVANTAJ 6GB tarifesine geçiş yapılamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vadamama

GNC AVANTAJ 6GB tarifesine geçiş yapılamıyor.

Alıntıları Göster
    İlk mesajdakileri yapmana rağmen mi?

• Ben mi beceremedim anlamadım. Aşağıdaki gibi hata veriyor. Genç uygulamasını indirip kayıt olmama rağmen.
    Turkcell GNÇ Avantaj --> 6GB - 750DK - 250SMS + Sosyal Medya'da 3GB 34 TL!

• vadamama V kullanıcısına yanıt
    İşlem sırası aynen şöyle.

Dijital Operatör uygulamasını indirin, Profil Ayarlarıma Git kısmına tıklayın, Kimlik Bilgilerim kısmına girip "Hat sizin adınıza mı kayıtlı" sorusuna Hayır diyin ve açılan sayfaya 25 yaş altı TC numarasını ve gerekli diğer bilgileri (isim soyisim, doğum tarihi vs.) doldurun ve kaydet diyin. Ardından GNÇ uygulamasını indirin, kayıt olun. Son olarak ise hattınıza TL yükleyin, SMS ile GNC AVANTAJ 6GB yazıp 2200'a gönderin ve paketinizi 12 ay sabit fiyat garantisiyle kullanmaya başlayın.

Olmaması imkansız, yüzlerce kişiye bu şekilde aldırdık.

• quote:

İşlem sırası aynen şöyle.

Dijital Operatör uygulamasını indirin, Profil Ayarlarıma Git kısmına tıklayın, Kimlik Bilgilerim kısmına girip "Hat sizin adınıza mı kayıtlı" sorusuna Hayır diyin ve açılan sayfaya 25 yaş altı TC numarasını ve gerekli diğer bilgileri (isim soyisim, doğum tarihi vs.) doldurun ve kaydet diyin. Ardından GNÇ uygulamasını indirin, kayıt olun. Son olarak ise hattınıza TL yükleyin, SMS ile GNC AVANTAJ 6GB yazıp 2200'a gönderin ve paketinizi 12 ay sabit fiyat garantisiyle kullanmaya başlayın.

Olmaması imkansız, yüzlerce kişiye bu şekilde aldırdık.
    Ben de bu paketten yararlanıyordum ancak dün paket bilgilerim silinmiş. TL yükledim ancak paketi bir türlü seçemedim. Bugün de sizin tarifinizdeki gibi gnç uygulamasını indirip kayıt oldum. Bir tek TL yükleme işi kaldı. Onu da bilerek yüklemiyorum. Dün yüklediğim 35 TL den 15 TL kaldı. Yüklerim bir de olmazsa diye. Bugün hediye 35 TL gönderdi Türkcell ayrıca her yöne 250 dakika ve 2 GB internet ve salla kazan şansı.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    peki çocuğumun tc numarası ile eşimi bu tarifeye geçirdikten sonra aynı tc ile bende geçebilir miyim?
  • vadamama V kullanıcısına yanıt
    Bugün hattım aktif oldu. Dijital operatör uygulamasından 4 yasındaki kızımın bilgileriyle üye oldum. Fakat her seyi doğru yazmama rağmen en az dört kez nüfus bilgileti hatalı dedi. Tekrar baştan bilgileri girdim. Sonuncuda kabul etti.
    Sonrasında ise tl yükleyerek paketi satın aldım. Şimdilik sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WEAS -- 17 Aralık 2019; 20:55:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WEAS

Bugün hattım aktif oldu. Dijital operatör uygulamasından 4 yasındaki kızımın bilgileriyle üye oldum. Fakat her seyi doğru yazmama rağmen en az dört kez nüfus bilgileti hatalı dedi. Tekrar baştan bilgileri girdim. Sonuncuda kabul etti.
    Sonrasında ise tl yükleyerek paketi satın aldım. Şimdilik sıkıntı yok.
    İyi akşamlar. Gnç avantaj 6 GB tarifesine mı geçtiniz gnç süper 6 GB tarifesine mı? Ben de olmuyor ben de uğraşıyorum artık. Hediye gelen konuşma ve internet bitince Türk Telekom selfy 15 GB tarifesine geçmeyi düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.