Şimdi Ara

Turkcell Fiber 200 Mbps Hız Şenliği (10GB Cepte Modem Paketi Hediyeli) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
903
Cevap
11
Favori
77.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kampanyanın 200 için olanını neden yapmıyorlar acaba

• Wfi 6 modem 200/10 da ucretsiz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Wfi 6 modem 200/10 da ucretsiz mi?

evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Der Meister.

Illa fiber olmasina gerek yok ki, adsl olmasin yeterli zaten.

cabletv.com
    Internet Plans, Pricing, & Deals | CableTV.com
    https://www.cabletv.com/xfinity/internet

200Mbps down. paketlere de 5Mbps up. veriyorlar. Ustelik data cap'te 1.2 TB.

Hee ben bunu saymam, illa fiber'de vereni gosterin diyorsaniz denk gelmedim. :)

Att 300/300 35 dolar

500/500 45 dolar

1000/1000 ustune hbo 60 dolar

tabi tl ye vurunca 600 tl aylik aboiov 😁 amerikada yasarken bende cable vardi yuksrdaki arkadasin paylastigi att kdr iyi degildi ama ssn im olmasina ragmen credit historyim yetersiz oldugu icin 600 dolar ekipmannparasi istiyorlardi ha verirdim ama geri iade etselerdi ona da hayir deyince cable almistim. Ama en iyisi att die

• Keşke bana da wifi 6 modem verselerdi. Talep ettim ama elinizdeki çalışıyo dediler vermediler.

• guguk kullanıcısına yanıt

selam hocam türkcell süperonline 200 tarifenizi bağlatmamı önerirmisiniz manisa içinde ikamet ediyorum 2 yıllık sozlesme yapmamız gerekıyor geri dönüş yok değerlendirirmisiniz

• Anaconda_Kenan kullanıcısına yanıt

Hocam tavsiye ederim. Fiberin kötüsü olmaz zaten 100mbit fiyatına 200mbit gayet makul imkanınız varsa kaçırmayın.

• Şu tarifenin upload hızları 20 mbps olmalı. 200 mbit download var. Upload 10. Çok saçma geliyor bana.

• Sözleşmeye upload için 500gb limit koymuşlar aylık. Bu ay onedrive aldım 1tb. Ne var ne yok yedekliyodum lakin şimdi bir baktım 502gb upload olmuş. Başıma iş açarlar mı acaba?

• extra34 E kullanıcısına yanıt

1TB one drive ücreti ne kadar? Bende 1TB seçeneği görünmemekte.

Gelecek sene ücret ödemediğinizde bu yüklemeleriniz otomatik silinecekmi?

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Aile pakedi aldık biz şirket indirimimiz var. O şekilde 1 tb oldu

Hemen çat diye silinmiyor. Ödeme yapmayıp yenilemezseniz süre veriyor yedeği indirmek için sonrasında siliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extra34 -- 31 Ekim 2021; 0:29:59 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bende Fiber 200Mb a geçmeyi düşünüyorum istanbul beylikdüzü kablonet den önce 2 sene önce fiber abonesiydim hiçbir sorun yaşamamıştım.şimdi arkadaşların hız sorunları yaşaması yüzünden korktum . İstanbul beylikdüzünde fiber kullanan ve hız düşüklüğü yaşıyan var mı acaba ?

Yandex disk de 1TB 105TL yıllık. Sınırsız Telefondan foto ve video yükleme var. Aile paylaşımı olaydı iyi idi.

one drive telefondan yüklenen artık foto ve videolardan hesap kapasitesinden azaltıyormuş. ve yandex disk e göre fiyatı fazla gibi.

PC ile uğraşmadan evdeki yavaş interneti meşgul etmeden yanex ve onedriveden birbirine dosya akatartmak mümkünmüdür ki? her sene hangisi uygunsa dosyaları ona aktartsak..

Ekleme: Pardon oneDrive microsoft undu.. 1 drive (Google drive ile karıştırdım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 31 Ekim 2021; 9:54:29 >
    100 dolar diyor yıllık yandex. Link var mı 105 lira için

Turkcell Fiber 200 Mbps Hız Şenliği (10GB Cepte Modem Paketi Hediyeli)

Telefonda bu görünüyor..
    Telefona Yandex disk yükleyin sınırsız otomatikman foto ve video larim yedekleniyor foto kapasiteden yemiyor ama video kapasiteden düşüyor ücretsiz olduğundan. Premium a gecsem video da kapasite den düşmeyecek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Bi sonraki yılı pahalıymış. Benim fiyatım hep aynı olduğu için onedrive favorim.
    Ama bu upload kotalarında nası olacak bilemedim.

Siz 6 kişi birleşip 740TL lik paket den mi aldınız Kişi başı 124TL yapıyor.

OneDrivede telefondan foto video yedeklemesinde kapasiteden düşüyormu?

Bizim kişi başı 87 lira. Telefondan upload henüz açmadım bilmiyorum. Daha pc backup bitmedi.

• mcrew kullanıcısına yanıt

10-12 yıl önce Superonline çok kampanya, fırsat sever bir firmaydı. Şirketler yeterince devleşene kadar adeta bir şirinlik ve sevgi abidesidir. Ne zaman ki yeterince devleşirler o zaman o şirinliklere gerek duymaz.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfer -- 26 Aralık 2021; 1:7:47 >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.