Şimdi Ara

TURKCELL faturasız için yeni bis paketleri (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
31.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatlar biraz daha uygun seviyelere inmiş
  • Turkcell Faturalı 100 MB 6.90 TL'lik paket ile sanırım sadece BBM kullanılabiliyor.

Bunun yanında WhatsApp kullanımına da açık mıdır bu paket? Yoksa sadece BBM midir?

WhatsApp kullanılmak istense 16.90 TL'lik paket mi alınmalıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Turkcell Faturalı 100 MB 6.90 TL'lik paket ile sanırım sadece BBM kullanılabiliyor.

Bunun yanında WhatsApp kullanımına da açık mıdır bu paket? Yoksa sadece BBM midir?

Çalışır durumdaki eski blackberry'imi ablama vermek istiyorum, bol bol sms çekiyor. 100mb paketde ona yeter fazlasına gerek yok. O yüzden şimdi aynı soruyu turkcell çağrı merkezindeki blackberry uzmanına sordum. 100 mb'lık paket whatsapp'i kapsamıyormuş ne yazıkki
    100mb'la 1gb arasında başka bir paket olup olmadığını da sordum yokmuş malesef. Vodafone ya da avea'da(faturalı veya faturasız) whatsapp'i de kapsayacak en ucuz bis tarifesi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: aycanata

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Turkcell Faturalı 100 MB 6.90 TL'lik paket ile sanırım sadece BBM kullanılabiliyor.

Çalışır durumdaki eski blackberry'imi ablama vermek istiyorum, bol bol sms çekiyor. 100mb paketde ona yeter fazlasına gerek yok. O yüzden şimdi aynı soruyu turkcell çağrı merkezindeki blackberry uzmanına sordum. 100 mb'lık paket whatsapp'i kapsamıyormuş ne yazıkki
    100mb'la 1gb arasında başka bir paket olup olmadığını da sordum yokmuş malesef. Vodafone ya da avea'da(faturalı veya faturasız) whatsapp'i de kapsayacak en ucuz bis tarifesi nedir?

Yoo bende turkcell 100mb bis paketini kullanıyorum. Whatsapp uygulamasıda var. Appworldden indirip kullanabilirsiniz. Sadece bende değil kullanan arkadaşlarımda da böyle.

Benim öğrenmek istediğim şu ;

Şimdi 100mb giriş paketi sadece blackberry apnleri kapsıyormuş. Yani ben menüdeki tarayıcıdan internete giremez miyim? Sadece bbm,facebook,twitter gibi telefon üzeindeki uygulamaları mı kullanabilirim? Bilgi verirseniz çok memnun olurum.

• tarayıcı da bb apn kullanıyor video felan izlemezseniz.
  • Benim bildigim 100MB'lik paket ile de tarayici kullanilabiliyor. YouTube gibi sitelerde de videoyu acmadan once ekstra ucrete girebilir tarzi bir uyari veriyor.
  • Anladım, cevaplarınız için teşekkür ederim.
  • Aklında soru işareti kalanlar için güncelleyelim konuyu. 100 mb lık paketle WhatsApp + foursquare (son güncelleme ile veri paketine dahil edildi) + Facebook + Twitter ve BBM kullanabilirsiniz.
  • peki 1 gb paket ile internette istediğimi yapıp bb uygulamalarını kullanabilirmiyim? yani ekstradan internet paketine gerek yok değilmi?
  • ne yazıp yollıyınca paket oluyo?
  • 1 gb bis her şey dahil, kullaniyorum ve memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 24 Nisan 2012; 19:54:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mewtwo_1010

ne yazıp yollıyınca paket oluyo?

Musteri hizmetlerini arayarak abonelik baslatabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

peki 1 gb paket ile internette istediğimi yapıp bb uygulamalarını kullanabilirmiyim? yani ekstradan internet paketine gerek yok değilmi?

Aynen dedigin gibi ekstra birsey gerekmez.
  • Hocam bnm tel 9900 bnm içinde geçerli değil mi 1gb full paket bis 16 liralık olan ;)
  • sınırsız bis paketi ne kadar 1 gb yetmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboS

sınırsız bis paketi ne kadar 1 gb yetmiyor

Millet 100 mb la idare ediyo adama 1 gb yetmiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

quote:

yetmiyo valla 2 güne bitiyo sen maçta değilmisin ollum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

quote:

yetmiyo valla 2 güne bitiyo sen maçta değilmisin ollum

ciktim minibusteyim kanka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bendede 9900 var neyi değiştiricek bilmiyorum ama söyliyim benim derdim de 1 gb internet bitti sap gibi kaldım ortada simdi bana internet lazım parası neyse vericem daha 1 ay dolmadan bitti ek internet falan yokmu
  • arkadaşlar bende turkcell bis giriş paketi alıcam. ama tam olarak hangi programları kapsıyor anlayamadım.

benim kullanmak istediğim programlar: whatsapp, bbm, twitter, instagram. bunların hangisini kullanabilirim bis giriş paketi ile.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.