Şimdi Ara

TURKCELL faturasız için yeni bis paketleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
31.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Beyler 9000 bold mu yoksa 9300 curve mu tavsiye edersiniz.2.elini alabiliyorum ancak.ya da 400 liraya vodafone'dan 8520 curve mu almalıyım? 1gb lık bis düşünüyorum.3g olmadan tadını alamam gibi geliyor?

9300'ın malzeme kalitesi aşırı kötü, 8520'de nasıldır bilemem. Ben tavsiye etmiyorum, imkanın varsa Bold al. Eğer illa Curve alacağım diyorsan 9300 al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

quote:

Beyler 9000 bold mu yoksa 9300 curve mu tavsiye edersiniz.2.elini alabiliyorum ancak.ya da 400 liraya vodafone'dan 8520 curve mu almalıyım? 1gb lık bis düşünüyorum.3g olmadan tadını alamam gibi geliyor?

Eğer video falan izlemeyeceksen ya da modem olarak kullanmayacaksan 2G internet gayet yeterli mesaj için falan bence.

Modem olarak kullanabilirdim de, Turkcell'in bisi 1gb a düşürmesi nedeniyle artık kullanamam, 1gb bana 4 gün gitmez pc'de.
    Ayrıca 3g olmadan 1gb'ı Blackberry üzerinden bitirmek çok zor gib.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905

quote:

9300'ın malzeme kalitesi aşırı kötü, 8520'de nasıldır bilemem. Ben tavsiye etmiyorum, imkanın varsa Bold al. Eğer illa Curve alacağım diyorsan 9300 al.

9300'ı elime aldım geçenlerde, tam bir tokluk hissi oluşmadı elimde.Özellikle tuşları eğreti duruyor.
    Nokia E serisi, özellikle E71-E72 hissiyat olarak daha iyi gibi.
    En son 420 iraya 9300 buldum.(2 ay kullanılmış, 22 ay garanti mevcut.temiz cihaz)
    500'e de 9700 buldum(garanti yok, çok temiz değil.satan telefoncu pek güvenilir değil)
    399'a da 8520 var zaten bildiğiniz üzere.Acaba ne yapsam?

• bb 9800 aldım 2 gün önce bu full bis pakedini almak için faturasız hatta ödemeyi yaparken aylık nakit olarak yapacağız dimi kredi kartı felan yazmış hatta benim üzerime değil adıma kredi kartımda yok sıkıntı olurmu, ayrıca bbm, wlm twitter fcbok uygulamarının tamamı çalışırmı full pakette ? oyun oyna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nambırvan -- 21 Kasım 2011; 22:04:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: titocx

bb 9800 aldım 2 gün önce bu full bis pakedini almak için faturasız hatta ödemeyi yaparken aylık nakit olarak yapacağız dimi kredi kartı felan yazmış hatta benim üzerime değil adıma kredi kartımda yok sıkıntı olurmu, ayrıca bbm, wlm twitter fcbok uygulamarının tamamı çalışırmı full pakette ?

Hattina kontor yuklicen, yeterli bakiye olursa alicak ucreti.. Full bis ile herseyi yaparsin
  • İftardan sonra bir TİM e gidip yaptırmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HıraX

İftardan sonra bir TİM e gidip yaptırmayı düşünüyorum

Gitmene gerek yok musteri hizmetlerini arayarakta yaptirabilirsin.. 444 0 532 istersen baska telefonla ara yapilmasi gereken ayarlari anlatir kendi telinde yaparsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Gitmene gerek yok musteri hizmetlerini arayarakta yaptirabilirsin.. 444 0 532 istersen baska telefonla ara yapilmasi gereken ayarlari anlatir kendi telinde yaparsin...

Faturasız hattım ücretlendirme nasıl oluyor peki
  • quote:

quote:

quote:

Faturasız hattım ücretlendirme nasıl oluyor peki

ilk mesajda yazıyor zaten...

yine söylememi istiyorsan: full bis 16,9tl.. giriş paketi 6,9tl.. aylık olarak kontoründen düşecek tabi yeterli bakiyen varsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 12 Ağustos 2011; 21:19:53 >

• Anladım iptal etmek istediğimde de müşteri hizmetlerinden iptal ediyorum yani bakiyeye göre hareket etmesi güzel teşekkürler renkdaşım
  • @58_transporter_58 soyle bisi var Curve'lerin tuslari Bold'lardan daha kucuk ama cok daha hizli yaziliyor, bunu baskalari da soylemisti forumda. Bir de 3G olup olmamasi bence cok onemli degil. Hatta sifir 8520 bile alabilirsin. Ben disari cikarken 3G'yi kapatiyorum sarji cabuk bitmesin diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Giriş paketi 100MB + twitter , facebook uygulamarı şeklinde mi? yoksa twitter ve facebook gibi kullanımlarda 100 mb içinden mi düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakansrt

Arkadaşlar Giriş paketi 100MB + twitter , facebook uygulamarı şeklinde mi? yoksa twitter ve facebook gibi kullanımlarda 100 mb içinden mi düşüyor.

100mb içinden düşüyor.. ama 100mb bitince ekstra ücret olmuyor hızı düşüyor internetin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atakansrt

Arkadaşlar Giriş paketi 100MB + twitter , facebook uygulamarı şeklinde mi? yoksa twitter ve facebook gibi kullanımlarda 100 mb içinden mi düşüyor.

100mb içinden düşüyor.. ama 100mb bitince ekstra ücret olmuyor hızı düşüyor internetin

çok teşekkürler
  • keşke avea da böyle hesaplı birşey yapsa 33 tl diyor BİS için gereksiz pahalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

@58_transporter_58 soyle bisi var Curve'lerin tuslari Bold'lardan daha kucuk ama cok daha hizli yaziliyor, bunu baskalari da soylemisti forumda. Bir de 3G olup olmamasi bence cok onemli degil. Hatta sifir 8520 bile alabilirsin. Ben disari cikarken 3G'yi kapatiyorum sarji cabuk bitmesin diye.

9300'ın çok temizini bulursam alacağım, en kötü ihtimalle 8520'ye talim.vakit ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkürler
  • @58_transporter_58 rica ederim ne demek, simdiden hayirli olsun o zaman. :)
  • Valla bana en baştan beri, özenti ve saçma geliyor ama bu gidişle ben de açtırıcam... Bütün arkadaşlarım ''açtır açtır açtır...'' diye başımın etini yiyor!
    Şuan kampanya dolayısıyla 7 TL ''250 MB internet paketi'' (Bu kampanya bitecek gibi durmuyor ) ve ''aylık 10.000 sms paketi'' kullanıyorum.
    Artık BİS+Daha uygun bir SMS paketi kulanırım sanırım, sonuçta BlackBerry kullanmayan arkadaşlarım da var...
    Açtırayım gitsin en iyisi.

Edit: Bu SMS paketlerinin uygunu yok mu ya... En uygunu haftalık 3 TL 3000 SMS sanırım... E onu yaptırdıktan sonra... Aylık 3000 SMS filan yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F1SECO -- 18 Ağustos 2011; 12:16:49 >
  • dostum neden özenti ve saçma olsun.. öyle düşünüyorsan zaten blackberry almayacaksın.. yani blackberryde özenti ve saçma olur o zaman sonuçta bis telefonun özelliklerini kullanmana yarayan bişey.. banada önceden çok saçma geliyordu çünkü aylık 30tl şaka gibi bişeydi yani.. ama fiyatı ucuzlayınca aldım ve baya işe yarıyor
  • Ama cidden eskiden 30-40 TL vermek saçmaydı be abi
    Bu arada, Facebook'un son sürümü değilse, son sürümünü indirin, chat var...
    Kanım ısındı baya, iyi ki açtırmışım. :)
    BlackBerry candır kandır. Bana göre şuan ki BB'ler içinde de en baba olanı, 9780'dir. Bunu tüm BB'lerden kullanmış, arkadaşlarında olan bir adam olarak söylüyorum. 9800'daki sorunları falan bir bilseniz... 2 arkadaşımınki gitti. Ama BB'ye helal olsun, neredeyse tamir olayı sıfır adamlarda, direk yenisini veriyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F1SECO -- 18 Ağustos 2011; 12:19:40 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.