Şimdi Ara

TURKCELL faturasız için yeni bis paketleri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
0
Favori
31.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2. el BB 9780 almayı düşünüyorum. Hattım vodafone ve 9780 için Bis olmadan vodafone'un sınırsız 7.90 tl olan internet paketini kullanmayı düşünüyorum. Böyle bir durumda telefondan interneti kullanabiliyor muyum? İlla Bis'in internetini mi almamız gerekiyor?
    Blackberry hakkında pek bilgim yok o yüzden soruyorum.
  • Resmi sosyal ağ uygulamalarını kullanamazsın onun dışında tarayıcıdan Facebook, Twitter'a girebilirsin. Twitter için bir de UberSocial diye bir uygulama var BIS'siz çalışıyor. Ayrıca WhatsApp falan da BIS'siz çalışıyor ama ben BIS açtırmanı tavsiye ediyorum çok çok kullanışlı oluyor. Bu aralar baya ucuzladı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuryildirim

Herkese merhabalar,
    2. el BB 9780 almayı düşünüyorum. Hattım vodafone ve 9780 için Bis olmadan vodafone'un sınırsız 7.90 tl olan internet paketini kullanmayı düşünüyorum. Böyle bir durumda telefondan interneti kullanabiliyor muyum? İlla Bis'in internetini mi almamız gerekiyor?
    Blackberry hakkında pek bilgim yok o yüzden soruyorum.

bu konuyu incele:http://forum.donanimhaber.com/m_47686412/tm.htm

biraz eski tarihli olduğu için azcık farklılıklar var ama ana hatlarıyla bisin neye yaradığı yazıyor.. ben mesela saçma falan demişim ama o zamanlar en ucuzu 30tl olduğu için öyle demiştim, yoksa bis olması baya iyi oluyor.. şu 4 günlük cezam bitsin unutmazsam güncelliyim o konuyu biraz..

• Beyler bu bis olayını telefon üzerinden yapabiliyor muyuz ? yada herhangi bir TİM'e gidip yapabilir miyim ?

Hat benim üstüme değil,turkcell kontörlü.
  • faturalı hattıma 100mb lik giriş paketini aldım ama her seye giriyorum bu normal mi?ikincisi bende 100mb gnctarife internet paketi var.ilk 100mb bittikten sonra 2.paketime devam edebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

faturalı hattıma 100mb lik giriş paketini aldım ama her seye giriyorum bu normal mi?ikincisi bende 100mb gnctarife internet paketi var.ilk 100mb bittikten sonra 2.paketime devam edebilir miyim?

Muhtemelen BlackBerry APN disindakilere normal 100 MBlik paket ile giriyodur. Yani BBM, Facebook. Twitter disindakilere Youtube'a falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspfreak

Beyler bu bis olayını telefon üzerinden yapabiliyor muyuz ? yada herhangi bir TİM'e gidip yapabilir miyim ?

Hat benim üstüme değil,turkcell kontörlü.

Kendi sorumu kendim cevapliyim

Tim'e gittiginiz zaman hat sahibi degilseniz islem yapamiyorlar ancak telefondan musteri hizmetlerini ararsaniz 2 dk icinde Bis i acabiliyorlar.
  • 300 dakika + 3000 sms + Sınırsız Bis = 47 tl = misssss
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb_emir

300 dakika + 3000 sms + Sınırsız Bis = 47 tl = misssss

Oha bu çok iyi gibi geldi sanki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Öyle tam öğrenci işi=)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Öyle tam öğrenci işi=)

ayda 47 lira pek öğrenci işi durmuyor be hocam
  • quote:

Bu dediğin 29 tl faturalı olayı ve 17 tl bis olayı demi ?
  • şu giriş paketini nasıl alıcaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srgncnplt11

şu giriş paketini nasıl alıcaz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayacaksın.
  • tamam.şöyle bi durum var bende hiç paket flan yok ama bbme girebliyorum denemek için netten buldugum bi pıne istek yolladım falan bu normalmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: srgncnplt11

tamam.şöyle bi durum var bende hiç paket flan yok ama bbme girebliyorum denemek için netten buldugum bi pıne istek yolladım falan bu normalmi

Herkes Blackberry Messenger'ı açabiliyor, pine istek de yollayabilirsin fakat bis açtırmadığın sürece karşındaki kişi senin yollamış olduğun isteği görmez.
  • çok teşekkürler.
  • quote:

Haydi Gel Küçük Paket

300 dakika Heryöne/300 dakika Turkcell
    Haftada 2 gün Turkcellilerle beleş konuşma
    Haftada 2 gece Beleş 1.000 sms

+

BB BIS 4 gb

=

44.30 lira ben bunu kullanıyorum ucuyor.
  • 100mb bisde kotayı aşan birileri var mı ? İnternet hızı nasıl facebook twitter ı kullanabiliyolar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

arkadaşlar bildiğiniz gibi turkcell faturalılar için 2 farklı bis paketi mevcut.. biri 100mb 6,9tl sadece blackberry apn içeriyor.. diğeri 1gb full paket 16,9tl..
    Şimdi aynı paketleri faturasız hatlar içinde yapmışlar, fiyatlarda aynı .. eskiden haftalık 11,25tl alınıyordu şimdi aylık olarak alınacak.. ve artık faturasızlarda isterlerse full bis kullanabilecek

Dikkat:
    Giriş paketi yani 100mb lık bis kullananlar kendi mail adreslerini tanımlatamazlar.. turkcell uzantılı mail adresi almaları gerekir ve bunu kullanmaları gerekir.. istenirse mevcut mail turkcell uzantılı maile aktarma yapılarak kullanılabilir..

Ayrıca yine giriş paketi kullananlar windows live messenger, yahoo messenger gibi anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanamazlar

Aktarma nasıl yapıcaz?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.