Şimdi Ara

Turkcell'den tüm paketlere 10 lira zam! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
8.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    demir yumruk nerde kaldı doları 5e inidiren ?
  • burdan sayin cokomelli bakanimiza sesleniyorum. dolar ne oluyor boyle sen ondan haber ver?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hill

burdan sayin cokomelli bakanimiza sesleniyorum. dolar ne oluyor boyle sen ondan haber ver?
  • hearthland kullanıcısına yanıt
    10tl karsiliginda nasil 2 kat internet oluyor

• Şimdi Turkcell bu aşamada ne yapabilir? ortada bir yangın var.. bu yangın suyla sönecek bir yangın değil. petrol yangını bu. buna köpükle müdahale etmek lazım. ne yapacak ? ben olsam ne yaparım açıkçası ? 10 GB hediyeyi şakkadak veririm.. şaşırır millet, hiç beklemedikleri bir hareket. niye veriyor ? nasıl veriyor ? hani altyapı kaldırmazdı filan derler. demek ki altyapı kaldırıyormuş diyecekler normal şartlarda. Aboneler mutlaka artacak, ama herkes diyecek ki biraz yavaş artacak. Turkcell'in pili bitecek diye bekleyecekler. arkadan bi 10 GB daha veririm 20.. yetmedi bi 10 GB daha veririm. Biter ondan sonra, çil yavrusu gibi dağılırlar.
  • Bluedn B kullanıcısına yanıt
    İyiydi bu😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • paycell`den haftalik 1gb internet 12 liraya aliniyordu, simdi 19 lira yapmislar, bu da yeni.
  • Turkcell oldu olası kazıktır zati.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • türk telekoma ben 56 tl ödüyorum. Bunu 46 olarak sayıyorum çünkü 10 tl google play kredisi var içinde

10 gb internet
    750 dakika her yöne
    5000 sms her yöne
    10 tl google play kredisi

bence olması gereken fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hill

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Saniyede 3 MB/S hızlara çıkabilen operatörde 60 birim para ödeyerek yalnızca 4 GB için para veriyoruz.

Aralıksız indirsek, 22,7 = 23 dakikada bitiyor.
  • Türk Telekom

5GB internet

1000 dakika

1000 sms

25 TL. Yok çekmiyor yok kullanamadığımız internet tırı vırı yapanlar aynı paketi 90-100 liraya almaya devam edebilirler
  • 10 seneden fazla Turkcell kullandım.Eşim 17-18 sene.En sonunda vadafone geçtik.Turkcellin kazığından kurtulduk.Şu an 20gb internet,face,Twitter vs.ücretsiz,sınırsız youtube,3000dk her yöne,vadafone,sabit sınırsız 105tl ödüyorum.Turkcell ne kadar kalitelide olsa çok ama çok pahalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluedn

Şimdi Turkcell bu aşamada ne yapabilir? ortada bir yangın var.. bu yangın suyla sönecek bir yangın değil. petrol yangını bu. buna köpükle müdahale etmek lazım. ne yapacak ? ben olsam ne yaparım açıkçası ? 10 GB hediyeyi şakkadak veririm.. şaşırır millet, hiç beklemedikleri bir hareket. niye veriyor ? nasıl veriyor ? hani altyapı kaldırmazdı filan derler. demek ki altyapı kaldırıyormuş diyecekler normal şartlarda. Aboneler mutlaka artacak, ama herkes diyecek ki biraz yavaş artacak. Turkcell'in pili bitecek diye bekleyecekler. arkadan bi 10 GB daha veririm 20.. yetmedi bi 10 GB daha veririm. Biter ondan sonra, çil yavrusu gibi dağılırlar.
    Okurken A.Bitigenin videosu gözümde oynadi yemin ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Meraklıgamer

Vodafone a geç utana sıkıla 3 tl zam yaptılar bir yılda 😂
    Usta Vodafone gerçekten rezalet ya. Eskiden 1 gün geçerli 1 GB internet verirlerdi şimdi hep sürpriz hediye. Ha sürpriz hediyenin olayı 500₺ tutarında bir şey al sana 450₺ olsun. İşime yaramayan saçma sapan indirimler.
    Diğer yandan 3 tane Vodafone hat var. Bitmelerine az kaldı. Bir daha Vodafone'ye yaklaşmam. Müşteriyi hiç mi hiç düşünmüyorlar.
  • 4hill kullanıcısına yanıt
    Turkcell'den tüm paketlere 10 lira zam!

Turkcell halen böyle bir paket sunuyor. Fiyatı yaklaşık 6 dolara geliyor. Ve gayet makul.

Ayrıca bir suçlu aranacaksa bu suçlu Turkcell değil ülkenin ekonomisidir. Batık bir ekonomiyle ancak bu kadar olur.

• Gelin millet kavga gürültü hakaret olmadan Turkcell'i eleştiriyor. Gözlerim yaşaracak,uzun bir aradan sonra forumda böyle güzel bir ortam var. Özlenen,istenen forum işte bu. Herkes tecrübesini paylaşsın,düşüncesini söylesin ama kimse kimseye ne açık açık,ne de imalı olarak hakaret etmesin. (Iphone-Samsung-HTC-Sony telefon tartışmaları hariç )
    Eskiden mobil forumda böyle kavgasız,hakaretsiz tartışma ortamı vardı. Eski günlere dönüyormuyuz ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 11 Mayıs 2019; 20:28:19 >

• turkcell de taahudu biten yuksek tarıfelere gecsı ıcın zorlayan temsılcı arkadasları umursamayın. taahudunuzun bittigi zaman faturasıza geeçme işlemi bayıden baslatın. 4 gun ıcınde sızı genel merkezden arıyorlar. ve efendım neden gecemk ıstıyrosunuz vs soruları soruluyr. gereklı cevapları verdıkten sonra sıeze daha uygun ındırımlı paketlerı tanımlıyorlar. birkaç arkadasıma bu taktıgı yaptırdım. sonuc olumlu. sansınızı deneyın hayırlı ıftarlar ıyı forumlar
  • Son 2-3 aydır çekim kalitesi berbat. Sürekli bağlantı kopuyor. Telefon çekiyor gibi görünüyor ama arayan ulaşamıyor. Berbat

• Turkcell benim hat lifecell fırsat 7gb 54 tl gozukuo o fiyattan 12 ay taahht. Yapmıştım. Ins zam gelmez bizi kapsamaz sonucta ben 54 tl den aylıgı 12 ay tahht. Verdim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.