Şimdi Ara

Turkcell'den tüm paketlere 10 lira zam! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
8.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu linkte bu durumu konuştuk,ben de merak ediyorum açıkcası durumu.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=138193586

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Turkcell de eskiden çalışan bir arkadaşım vardı sürekli de gider uğrar. Bir şey duymuş gerçek lık durumu nedir bilmiyorum.

Turkcell tahatütlü müşterisine de zam yapacak zam mı kabul eden devam edecek , kabul etmeyen de tahattüt bozma ücreti alınmadan gitmesine izin verilecek diye

böyle birşey bilen duyan var mı olabilir mi?

• Ya hocam geçen sene 45 lira istediler 8 gbye tam o ara baktım vodafone da aynısı 29 tl dedim enayimiyim bir de bölgesel olarak 2side aynı hızda. Şuan paket 32 tl oldu türkcelde 60 falan olmuştur. Benim durumumda hiçbir türlü değmez türkcelle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • king56 K kullanıcısına yanıt
    Hocam işte türkcelle aynı hızlar kendim denedim arada 20 tllik farkı vermem saçma olurdu

• Turkcell de iyi yapıştırıyor hee

• Bluedn B kullanıcısına yanıt
    Efe Aydal değil mi bu

• Türk Telekom gece gündüzayrımı olmayan 7/24/365 geçerli 8GB 1000dk 1000 SMS verrgiler dahil 31.5 TL iken neden bu kadar fahiş fiyatlara paket alınır?
  • Bluedn B kullanıcısına yanıt

• $$$$$
  • Mevcut taahhutlu aboneyim ben hala hali hazırda tarafıma yapılan bir zam görmedim. Dijital operator dede böyle bir bilgi yok.

• Taahhutlu aboneyim banada herhangi bi yansıma yok cihaz taksiti ödüyorum.
  • Ya taahhutlulere yansimayacak zaten. Size bir sey olmamasi oyle bir sey olmadigi anlamina gelmiyor. Yeni anlasma yapanlar artik 10 lira zamli.

• Burası çokomelli Zam değil fiyat güncellemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluedn

Şimdi Turkcell bu aşamada ne yapabilir? ortada bir yangın var.. bu yangın suyla sönecek bir yangın değil. petrol yangını bu. buna köpükle müdahale etmek lazım. ne yapacak ? ben olsam ne yaparım açıkçası ? 10 GB hediyeyi şakkadak veririm.. şaşırır millet, hiç beklemedikleri bir hareket. niye veriyor ? nasıl veriyor ? hani altyapı kaldırmazdı filan derler. demek ki altyapı kaldırıyormuş diyecekler normal şartlarda. Aboneler mutlaka artacak, ama herkes diyecek ki biraz yavaş artacak. Turkcell'in pili bitecek diye bekleyecekler. arkadan bi 10 GB daha veririm 20.. yetmedi bi 10 GB daha veririm. Biter ondan sonra, çil yavrusu gibi dağılırlar.
    Çok iyi

• Ne bekliyorsunuz ? Ekonomi bu durumda iken tüm fiyatların sabit kalması mı bende esnaf olsam zam yapardım herşeye yaşam kalitemin aynı seviyede kalması için .

• 6 aydır vodafone'dayım. Birdaha turkcell'e döneni gondiklesinler.
    Edit. Birde ekonomi bu durumdayken falan diyenler var. Müstehak olm size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 13 Mayıs 2019; 21:19:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

6 aydır vodafone'dayım. Birdaha turkcell'e döneni gondiklesinler.
    Edit. Birde ekonomi bu durumdayken falan diyenler var. Müstehak olm size
    kırsalda sadece turkcell çekiyor. adamlar bunu fırsat bilip sadece konuşma paketi yapmıyorlar anlaşılan. sadece konuşmak için her ay 30tl yüklüyorum. tt de konuşma paketi var 12tl hemde ama çekmiyor kırsalda
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

kırsalda sadece turkcell çekiyor. adamlar bunu fırsat bilip sadece konuşma paketi yapmıyorlar anlaşılan. sadece konuşmak için her ay 30tl yüklüyorum. tt de konuşma paketi var 12tl hemde ama çekmiyor kırsalda

Alıntıları Göster
    Eskiye göre kırsalda iyiye doğru gidiş var TT'da.
    Bizim köyümüz İç Anadolu'da ilçe merkezine 52km meaafede ilk 1996'da TURKCELL baz kurdu 3-4 yıl sonrada sonra eski adıyla AYCELL şimdiki TT kurdu ama VODAFONE hala yok.
    Turkcell artık kullanmıyorum ama bu zammı etik bulmuyorum.

• Ayın 25 inde taahhüt bitiyor. Aylık 34 liradan önce 39 a şimdi de yeniden devam edersek 49 a çıkacakmış.

Zaten neredeyse sadece konuşma kullanılıyor yani kesin taşıma yapacağız gibi.

25 inde bittiği için hangi gün taşıyalım. 2-3 gün geçerse aylık mı alırlar veya 2-3 erken geçersek taahhüt bozuldu diye cezalı mı ödeme çıkar?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.