Şimdi Ara

Turkcell'den tüm paketlere 10 lira zam!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
8.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bundan sadece 6 ay önce 35 lira olan gnc 4gb (2 gece 2 gunduz)

son 6 ayda:

once ilk zamla 39,90
    ardindan 2. zamla 49,90
    bugun itibariyla da 3.zamla 59.90

ilk basta 5 liralik zam kur dedik tamam dedik, 2. 10 liralik zammi daha aciklayamadan 3. 10 liralik zammi da koydurlar.

son a6 ayda 35 liradan 60 liraya cikardilar paketi , yani 25 lira zam.

yorumlarinizi merak ediyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi Turkcell bu aşamada ne yapabilir? ortada bir yangın var.. bu yangın suyla sönecek bir yangın değil. petrol yangını bu. buna köpükle müdahale etmek lazım. ne yapacak ? ben olsam ne yaparım açıkçası ? 10 GB hediyeyi şakkadak veririm.. şaşırır millet, hiç beklemedikleri bir hareket. niye veriyor ? nasıl veriyor ? hani altyapı kaldırmazdı filan derler. demek ki altyapı kaldırıyormuş diyecekler normal şartlarda. Aboneler mutlaka artacak, ama herkes diyecek ki biraz yavaş artacak. Turkcell'in pili bitecek diye bekleyecekler. arkadan bi 10 GB daha veririm 20.. yetmedi bi 10 GB daha veririm. Biter ondan sonra, çil yavrusu gibi dağılırlar.
  • Genç 20 Gb paketini 2 yıldır kullanıyorum ilk sene 75 Tl den 1 yıllık abone oldum geçen ocak gibi sözleşme bitince yeniledim 90tl oldu enflasyon şu bu bahane kabul ettim şimdi 100 tl olmuş kesinlikle artık bu fiyatı kabul edemem. Tamam çok iyi çok kaliteli ama 10 gündüz 10 gece için ayrılmış 20gb paket bu kadar etmez. Taahhüt süresi içinde fiyat artışı yaparsa cayarım.
  • Bi arkadaş düşecek diyodu

İçeriden bilgi almış.

100 lira yapıp 80e düşürdük diycekler sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Bi arkadaş düşecek diyodu

İçeriden bilgi almış.

100 lira yapıp 80e düşürdük diycekler sanırım
    İçerden bilgi aldım,Turkcell'de önümüzdemi aylarda fiyatlar düşecek diyen arkadaş şuan bu konuyu açan arkadaş zaten. Buna milleti trollemek denir
    Lafın gelişi yazdım,arkadaşın bir kötü niyeti yoktur. Zaten zam gelmeyecek dememiş,hediyeler artacak demiş.
    Turkcellde hediye bolsa fiyat önemli değil. Hediyeleri kovalarken fiyatı unutuyoruz gidiyor zaten. İşin püf noktası da burası.

• Hocam inanin direkt olarak aldigim bilgi bu yondeydi. Tabi ki bu paketleri ve fiyatlari bir kisi duzenleyip onaylayamiyordur. Muhtemelen oylama yapiliyordur ya da son sozu ust mercilerden biri soyluyordur. Bahsettigim akrabamla bu konuyu gorusup tekrar yazicam, bilgi vericem.

Turkcell gercekten meydani bos buldu. Ama rakipleri bo birakti meydani, altyapilari rezalet, servisleri dogru duzgun calismiyor. Turkcell bunu ne yazik ki fazlasiyla kullanmaya basladi.

• en son 2018 eylul ayinda gecerli olan fiyatlar

an itibariyla tamami 25 lira zam yemis durumda.

hem de birden degil kisa sure icinde 3er kez zam yediler (5+10+10)

• 4hill kullanıcısına yanıt
    Bütün operatörlerin yatırımlarının kredisi döviz üzerinden.
    Döviz yükseldikçe zam yaparlar. Dikkat edin ne zaman dolarda istikrar oldu,o zaman Operatorler efsane kampanyalar yaptı.
    Sadece Turkcell değil,Turk Telekom da,zam yapacak. Zaten zam yapma konusunda birlikte hareket ediyorlar. Yalnız,Turk Telekom 42 TL olan 15 GB Selfy X Large paketini 44 TL yaptı,,fazla bir zam değil ama Turkcell 35 TL olan paketi 45 TL yaparsa işte bu dayatmadır. 39 TL olursa mantıklı derim,ama 35 TL'den hop 45 TL'ye atlamak yıllardır anlatmaya çalıştığım Turkcell tarzıdır.
    Herkes de hediye kovalamakla uğraşamaz,gerçekten boş zaman lazım. Bakın lifecell ikon tıkla kampanyasından 10 GB alan oldu ama çok kişi kaçırdı bizzat sıkı takip etmelerine rağmen. Senyapdiye de iyi hediye var ama forumu surekli takip edenler bile yapamıyor alamıyor.
    Kullanmasını bilirsen turkcell hediyelerle daha avantajlı felsefesi de tam olarak doğru değil. Bütün operat^rlerde avantaj sadece numarasını taşıyarak gelene. Taahhutün mü bitti kardeşim,taşı hattını,nereye gidersen git ama orada durma,başka operatöre taşı,emin ol daha uygun fiyata alacaksın. 2 kere 2 = 4. Turkcelldeysen Turk Telekoma,Turk Telekomdaysan Turkcele taşı kampanyadan yararlan. Çekim sorunu varsa durum başka tabiki. Çekmiyor kardeşim çekmiyor diyen kişi bir operatöre tabiki mecbur ama o da bir kaç taktikle fiyat avantajını sağlayabilir. Keşke tüm Türkiye bu forumu takip edebilse,okuyabilse dimi ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 11 Mayıs 2019; 12:17:24 >
  • Turkcelli sadece iş adamları kullanacak bu gidişle

• Bakin burası cokomelli... Ocak aralıktan daha iyi olacak Şubat ocaktan Mart subattan Nisan marttan Mayıs Nisan'dan haziran Mayıs Tan

• quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Bakin burası cokomelli... Ocak aralıktan daha iyi olacak Şubat ocaktan Mart subattan Nisan marttan Mayıs Nisan'dan haziran Mayıs Tan
    Ekonominin anasini bellediler cokomelli diye diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4hill -- 11 Mayıs 2019; 10:30:15 >
  • 10ar10ar bindiriyorlar, gnc 20 alacaktim zaten pahaliydi simdi hic mantikli degil 10 gb icin! ama calistigim yerdede turkcell den baskasi dogru düzgün cekmiyor,(vodafone ve tt 3g yi zor görüyor iken turkcell 4.5g tam cekiyor) yine adamlara gebe kaldim iyi mi, reklam yapmis gibi olacam ama birkac kez sinyal sorunu yasadim adamları aramamla 3 saat icinde sorunu cozduler, aynisi vodafone da defalarca arayip arıza bıraktım ilgilenmediler bile.tabiki boyle bir hizmet kalitesi icinde fazladan 40tl odemek nekadar mantıklı?

• Hocam konudan alakasız olacak biraz ama ben aylardır tl yükletmiyorum. Biriken telsiz kullanım ücretlerini nereden görebilirim?

• Vodafone a geç utana sıkıla 3 tl zam yaptılar bir yılda 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meraklıgamer kullanıcısına yanıt
    Bırakta zam yapmasınlar
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Niye rakibi yapıyosa bunlarda rahatça yapabilir kimse de bir şey demez

• Meraklıgamer kullanıcısına yanıt
    Rakibi değil turkcell önce bi altyapısını telsimden kalma sistemlerini değişsinler.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Hahaha ciddi misin sen ya. Yandaş kan emici olduklarıyla alakası yok yani. O zaman ben niye zonguldakta aynı hızı alıyorum hatta vodafone geçiyor yerine göre?

• Benim anlamadığım 35 liralık pakete de 75 liralık pakete de neden aynı miktarda zam yapmışlar. Böyle olunca birine %71 diğerine %33 zam gelmiş.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.