Şimdi Ara

Turkcell'den tüm paketlere 10 lira zam! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
8.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Azalarak bitiyor Turkcell kullanıcıları. Telekom rekor bir müşteri sayısı kazandı bu yılın ilk 4 ayında. Herkes anladı artık bu adamların soyguncu olduğunu millet iptal ettiriyor telekom ve vadofone’a geçiyor. Beter ol Turkcell inşallah batarsın rezil hırsız herifler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamlanmayan bir şey var mı.. İyi gramajı düşürmemişler.. :)
  • 5+1 gb 750 dk 100 sms lifecell
    geçen sene 32 liraydı yanlış hatırlamıyorsam, bu sene 35 yapmışlardı. bu ay 39 olmuş, bu pakete göre bana iyi yine de ama birşey demeden fiyat artırması hiç etik değil. bana 1 yıl 35 lira demişlerdi
  • türk telekom 15 gb 1000 dk 1000 sms 35 tl, tek sıkıntısı çekim gücü. bir de türkcellden daha çok kampanyası var idefix 50/10 çok iyi mesela.

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 16:59:52 >
  • vodafone'a geçicem ozaman ama ondada zam vardır kesin ama yine daha ucuz olcağı kesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkcell kullanan fiyata bakmaz
  • yıllardır türkcell kullanıyorum 6gb pakete 40tl veriyorum kasım gibi biticek eğer 50-60 tl derlerse bay bay türkcel.

Kardeşim şu paketin içinden de mesajı komple kaldırın konuşmayı da azaltın farklı tarife koyun ayda 1000 dakka konuşmuyom mesaj 2 tane atmıyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: classlord

Türkcell kullanan fiyata bakmaz
    neden
  • Koc ailem kampanyasi vodafone cok iyi sorun olurmu bilmiyorum bosta 2 hakkim var verebilirim

• Ben de bu lanet firmalar arasından Turkcell in kamu özel paketini kullanıyordum. Aslında 35 tl olması gerekirken çeşitli bahanelerle yardımcı olmayarak 40 tl aylık ücret koydular. Neyse dedik önceki Avea'dan iyiydi sonuçta. Neyse sonra telefon da aldım hat üstüne fatura 100 tl üzeri geliyordu tel ile beraber. Tel bitti hala 80 tl.
    Önceden uygulamalarından mesaj yazarak işini yapabiliyordun. Şimdi ordan da yardımcı olan yok. Yani hizmet kalitesi ve hizmet sunma isteği yok ama ücret şişmiş iki katı olmuş. Sonuç olarak Vodafone'a geçtim.
    Bu arada şunu da belirteyim. Vodafone a geçme konusunda birer kez bilgisayar ve telefondan Vodafone web sitesine girdim ve herhangi bir bilgi girmedim hakkımda. Bi de bi arkadaşla bu konuda konuştum. Bi hafta sonra Vodafone beni aradı. Kısacası bu lanet kapitalistler bizi çok sıkı takip ediyor hatta belki dinliyorlar.

• Meraklıgamer kullanıcısına yanıt
    Zonguldakta hiz olarak vodefonun geçmesi hiç inandırıcı değil. Hele 4.5g de

• 4gb 45tl’ye kullanıyordum taahhütüm bitince aynı paketin 59tl olduğunu gördüm hattı devraldım taşıma yapmak için bayide en ucuz tarife hangisi aylık abonelik olarak numaramı taşıyacağım bu ay dedim fiyatları kontrol etmemiştim 69tl gnc ekstra dedi tamam dedim herhalde aylık abonelik olduğu için pahalı, eve gelince bir baktım ki en ucuz olanı 49 lirayaymış. Daha önce de telefonun uygulamasında bir butona tıklayınca kendi kendine sms gönderip 12tl’ye hava durumu servisi aktif etmişti Turkcell asistan’dan bağlanıp yazmama rağmen sms’i benim gönderdiğimi iddia edip paketi ücreti geri iade etmediler. Hattım 7 yıldır Turkcell’de ama artık canıma tak etti Türk Telekom’a taşıdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Zonguldakta hiz olarak vodefonun geçmesi hiç inandırıcı değil. Hele 4.5g de
    Zonguldak ta vodafone türk telekom ortak baz istasyonu kullanıyorhttps://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-vodafone-ortak-baz-istasyonu-kullanimi--132181476?
  • Bana özelmi bilmiyorum ama 50₺ ye 6 gündüz 5 gece 11gb.1000dk.1000sms.Bip,tv plus,dergilik,lifebox 5gb.Fizy üyelik.
    +2gb enflasyon(bedava)
    10₺ karşılıgında 2 kat intertimi de alıyorum.totalde 24gb internet oluyor.Salla kazan var daha :)
    Not:faturasız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meraklıgamer

Hahaha ciddi misin sen ya. Yandaş kan emici olduklarıyla alakası yok yani. O zaman ben niye zonguldakta aynı hızı alıyorum hatta vodafone geçiyor yerine göre?
    Zonguldak pilot bölge olarak tt vodafone ortak baz kullanıyor. Türkiye geneline yayılmadan vodafone hız sorununu çözemez çünkü 4G ihalesinde dar bant aralığına sıkıştı. Vodafone nun yüksek bant genişliğine ihtiyacı var
  • muskeder kullanıcısına yanıt
    Sözleşme yapıldı ise artamaz. Ama sözle fiyat verdiler ise artar.

• Türk telekom tl yükleme alt limitini 30 TL ye yükseltti
  • dolar daha ınmez bu hükümetle alısın bu duruma daha ne zamlar gelir ohoo
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

dolar daha ınmez bu hükümetle alısın bu duruma daha ne zamlar gelir ohoo
    Şakkadanak 1 milyar dolar sattık dolar 5,98 e düştü
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.