Şimdi Ara

Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.529
Cevap
44
Favori
241.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gördüğüm kadarıyla Turkcell sitesinden bu paket numara taşıma ile alınabiliyor, bu şekilde yapmakta sakınca yoktur değil mi? Hattın yasal sahibi ile farklı şehirlerde oturduğumuz için sıkıntı olacak çünkü.
  • Turkcell faturasızdan geçiş yapmak istiyorum ama ne uygulamada ne de tarayıcıda paket uygun değildir diyor, yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidalarin Murdoch

Bu neye istinaden alınan 10 tl vergi. Bana hiç mantıklı gelmedi.

Alıntıları Göster
    Dün sabaha karşı tüm detayları almak için özellikle aradım. Faturalı hatlardan alınan vergi tarzında bişi söyledi. Yeni hat aksanı 100 küsür TL ücret çıkıyor o da bu vergiden dedi. Siz faturalıya geçince bu vergiyi taksit taksit alıyoruz yani aylık 10 TL falan oluyor dedi küsürat hatırlamıyorum. Ama net ücret olarak 69 lira civarı olacağı kesin dedi.

• Ben başka yerde gördüm Kampanya 20'sine kadar devam edecekmiş

Eğer 20'sine kadar kesin devem edecekse bende hattımı taşımayı düşünüyorum

Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL!Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL!

• TrettiofemHalf kullanıcısına yanıt
    Dijital operator uygulamasından musterı hızmetlerıne bağlan o şekşlde yap. ben öyle yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam.arayıp mı yaptınız

Alıntıları Göster
    Aynen 532 yi arayarak geçiş sağladım.

• @alper_love

Nasıl kampanya anlamadım Youtube ve instagram a giren ler ne olacak ? anlamıdım bu işi , 15 gb. dan mı düşücek ?
  • 532 yi arayarak tarifeye geçiş yapılabiliyır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gokhan4481 kullanıcısına yanıt
    Evet olmuştur. Kısa süre içinde Digital Operatör uygulamasından bakarsanız tarifeniz değişmiş olarak görünür.

• Türk Telekoma hat taşıma için başvursam geri Turkcell e gelsem yetişir mi sizce? Cayma bedelim Turkcell'de olmayacak, TT de ne öderim?

• quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Gördüğüm kadarıyla Turkcell sitesinden bu paket numara taşıma ile alınabiliyor, bu şekilde yapmakta sakınca yoktur değil mi? Hattın yasal sahibi ile farklı şehirlerde oturduğumuz için sıkıntı olacak çünkü.
    Websitesinden de başvuru yapılsa, evrakları almaya gelen kişi hat sahibini isteyecek kesinlikle. 20.06.2019'da kalkacak bu tarife, şimdi başvursan dâhi biraz sıkıntı olabilir. Çünki başvuru yaptığın zaman tarifenin durumunun önemi yok, hattın açıldıktan sonra tarife hâlâ aktifse geçebilirsin. Kılı kılına olur (ki hat sahibi yok) ya da kıl payı kaçırırsın, riskli durum vesselam.

Birkaç kez denk geldim hocam bu durumuna, kendi adına yeni hat alsan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasit019

@alper_love

Nasıl kampanya anlamadım Youtube ve instagram a giren ler ne olacak ? anlamıdım bu işi , 15 gb. dan mı düşücek ?
    maalesef..
  • akşam eşimin hattı bu tarifeye taşıdım bayii aracılığıyla ama benim hattı yapamadık fatura çıkması lazım falan dedi kampanyada 20/06/2019 bitecek dedi ama belki uzayabilir falanda dediii
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Türk Telekoma hat taşıma için başvursam geri Turkcell e gelsem yetişir mi sizce? Cayma bedelim Turkcell'de olmayacak, TT de ne öderim?
    Hattın zaten Türk Telekom'da değil mi hocam? Bu kampanyaya katılmak için neden Türk Telekom'a baştan başvuru yapıyorsun ve ardından Turkcell'e geliyorsun anlayamadım?

Kampanya 20.06.2019'da bitiyor. Eğer hattın o tarife kadar açılmazsa faydalanamazsın.
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    Tepkiler büyüyünce belirsiz bir tarihe erteledik dediler. Şu an hiçbir ücreti yok, kullandım birkaç kez herhangi bir bedel alınmadı.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hattım turkcell de

• connectpeople kullanıcısına yanıt
    Hmm.... Bi an once git gel yap hocam. Ucu ucuna yetişir, yada kıl payı kaçırırsın.

• Türk Telekom kullanıyorum 87 günüm kalmış tahakkuk bitmesine cayma bedeli olarak 98 tl istediler .

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Peki TT de faturalı mı faturasıza mı geçiş yapayım? En az masraflı hangisi olur

• connectpeople kullanıcısına yanıt
    Faturasıza geç hocam.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.