Şimdi Ara

Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL! (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.529
Cevap
44
Favori
241.377
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nv_143

Merhaba arkadaşlar. Taahhütüm ayın 9 unda bitiyor. 8 gb olan paketi de kaçırdım maalesef. Buna benzer bir paket var mı acaba ?
    Nasıl kaçtı
    Link çalışmıyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nv_143

Merhaba arkadaşlar. Taahhütüm ayın 9 unda bitiyor. 8 gb olan paketi de kaçırdım maalesef. Buna benzer bir paket var mı acaba ?
    Tarife hala aktif. Ayın 10'una kadar geçerseniz 39tl, 10'undan sonra geçerseniz 54,90 fiyatı.

Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Taahhüdüm 24 Haziran’da bitiyor bu paket icin SMS attım ancak hattınız bu paket icin uygun değil dedi. Bu şekilde SMS alanlar nasıl çözdü acaba TİM e giderek mi yoksa çözümü yok mu?

• Arkadaşlar bu lifecell sarı günler + tarifem 24 Haziranda sona eriyordu, bugün itibariyle Turbo 15+ tarifesine geçtim aylık 69TL olacak şekilde 12 ay, acaba bugün ve 24 haziran arası nasıl faturalandırılacak?

Bir de bu 2 ye katlama olayını tam anlayamadım..

• İlginç, turbo 15+ tarifesi kaç gündür görünüyordu, bugün alayım dedim. Siz bu paketi alamazsınız diyor. Şuan sarı günler tarifesindeyim.

• bu tarife ye 69 tl gecebilirsiniz, (Jazzalyn) paylaşım için teşekkürler
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/gnc-plus-avantaj-16gb

sarı günlerdeki arkadaslar, önce dijital operatorden bir 25 altı tc ile gnc ye geçsin. sonrasında arama kısmından gnç+ avantaj 16 yazarak bulmak suretiyle geçiş yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: klonwars

bu tarife ye 69 tl gecebilirsiniz, (Jazzalyn) paylaşım için teşekkürler
    https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/gnc-plus-avantaj-16gb

sarı günlerdeki arkadaslar, önce dijital operatorden bir 25 altı tc ile gnc ye geçsin. sonrasında arama kısmından gnç+ avantaj 16 yazarak bulmak suretiyle geçiş yapabilir.
    hocam bu tc girme işini detaylı anlatabilir misiniz 25 yaş altı tcyi tam olarak nereye gireceğiz bir de bu işlemi yapınca önceki taahütümüzü bozar mı ?

• klonwars K kullanıcısına yanıt
    Hocam anladığım kadarıyla taahütsüz bir paket bu her ay aynı fiyattan mı yenilenir kaç yıl boyunca geçerli olur gibi bilgileri nereden alabiliriz?

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.