Şimdi Ara

Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.529
Cevap
44
Favori
241.369
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam cayma bedeli 123 tl miş. Vodafondan. Geçsem bi bilemedim buna.. Vofafone dan.da.nefret etmeye başladım.
    Hocam memnun olmadığın bir hizmeti almaya devam etmenin anlamı yok. 123 TL o kadar büyük bir meblağ değil bence.

Türk Telekom'da kullandığım 35 liraya 15GB tarifesini bile iptal ettim bu tarife için yeni hat aldım.

Turkcell'in kampanyalarını tarifelerini vs. yakından takip ederim. Bu fiyata bu içerik kolay kolay tekrar gelmez emin ol.

Tabi karar yine de senindir.
  • TT'deki taahhütümü bu ay yeniledim, cayma bedeli 4 TL çıkıyor ancak Turkcell'e online olarak hat taşıma başvurusu yapamıyorum. Devam eden bir hat taşıma işlemim bulunduğunu iddia ediyor ama öyle bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satoshi Nakamoto -- 13 Haziran 2019; 20:46:53 >
  • 15 gb internet diyor ama detaylara girdiğinde 5gb dergilik, 5gb tv+ , 5gb fizy, 5 gb lifebox, 2 gb facebook filan diye sıralanmış. Ben hangi interneti normal tarayıcıda kullanacağım yahu? Zorundamıyım tv+ kullanmaya fizy kullanmaya vs?

Benim içime sinmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • connectpeople kullanıcısına yanıt
    Turkcelle yeniden geldiğinizde,faturasızdan gelen yıllık vergileri aktarıyorlar.(1gün dahi kullansanız bile)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    15 gb ayrıyeten veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satoshi Nakamoto kullanıcısına yanıt
    Turkcell bayiiden akış açtırmanız gerek.

• aylık 15 GB bana yetmyor bu 15 e ek olarak ayık düzenli alınabilen ücretsiz internet var mı? turkcel i hiç bilmiyorum bilen bir arkadaş nele alınabilir yazabiirse bende yeni hat almak isterim

Bana aylık 200 dk da yeterli oluyor dakika olmasın internet olsun yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickoloji -- 13 Haziran 2019; 21:0:31 >
  • nickoloji N kullanıcısına yanıt
    Lifecell hadi paketleri var hocam ama ücretli. Ucretsiz internet kampanyalarıda var tabi konuları açılıyor oldukça.

https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/lifecell/lifecell-hadi-paketleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 13 Haziran 2019; 21:17:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Hocam memnun olmadığın bir hizmeti almaya devam etmenin anlamı yok. 123 TL o kadar büyük bir meblağ değil bence.

Türk Telekom'da kullandığım 35 liraya 15GB tarifesini bile iptal ettim bu tarife için yeni hat aldım.

Turkcell'in kampanyalarını tarifelerini vs. yakından takip ederim. Bu fiyata bu içerik kolay kolay tekrar gelmez emin ol.

Tabi karar yine de senindir.

Alıntıları Göster
    Geçtim.bakalım.hayırlısı

• çok kızgınım

Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL!

operatör değişme şansım yok. mobil imza kullanıyorum. her hafta imza atmam gerek. şart yani. başka operatöre geçip gelmek ve mobil imzayı yeniden aktif hale getirmek 10 gün sürer belki geçer. gerçekten çok kızgınım !

82 tl ye 6+2 gb 1000 dk kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haykmayk -- 13 Haziran 2019; 21:33:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: haykmayk

çok kızgınım

operatör değişme şansım yok. mobil imza kullanıyorum. her hafta imza atmam gerek. şart yani. başka operatöre geçip gelmek ve mobil imzayı yeniden aktif hale getirmek 10 gün sürer belki geçer. gerçekten çok kızgınım !

82 tl ye 6+2 gb 1000 dk kullanıyorum
    Hocam inan ben kadar kızgın değilsindir. Hali hazırda 1 hattım için 3GB kotaya 65 lira veriyorum ve kullanmıyorum bile.

Tüm operatörler maalesef ki yeni müşterilere çok avantajlı kampanyalar sunuyor, bu hep bu şekilde oldu ve muhtemelen bu kolay kolay da değişmeyecek.

Şahsi düşüncem 2 adet hattın olacak ve her sene birini bu tip kampanyalarda kullanarak avantaj yakalayacaksın. Başka türlü Turkcell ile inan başetmek zor.

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    nerden açtım forumu da gördüm konuyu !
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Dijital operator de yardım kısmına gir.Ordan da turkcell asistan a bağlan.
  • 59 tl nedir ya aynı tarifeyi telekomda 35 liraya kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

59 tl nedir ya aynı tarifeyi telekomda 35 liraya kullanıyorum.
    Alınmaz.diyorsun

• online geçilmiyor ne yazık ki turkcelle gitmek şart

• Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Ama o Türk Telekom, bu Turkcell. Tamamen farklı hizmetler sunan 2 firma, ki o tarifeyi alabilmek için kaç ay faturasızda beklediğini veya kaç kez mail atıp istedigini de belirtseydin keşke.

Saçma sapan kıyaslardan vazgeçmelisiniz. Şimdi kalkıp Turkcell'de olan TT'da olmayan şeyleri anlatsak cevap veremezsin.

Rica ediyorum, böylesine avantajlı bir kampanyayı baltalamaya çalışmayın. Alan memnun satan memnun.

• alper_love A kullanıcısına yanıt
    Dün bende de aktitfi al dedim onayladım. Maile sözleşme geldi. 2 dakika sonra sms geldi kampanya kriterlerini sağmaladınızdan talebiniz değerlendirilemedi diye. Konunun başında da yazdım. Boşuna üzülmeyin yani dün aktifti bugün değil diye. Şartlar uymayanı geçirmiyor zaten sistem

• quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

Dün bende de aktitfi al dedim onayladım. Maile sözleşme geldi. 2 dakika sonra sms geldi kampanya kriterlerini sağmaladınızdan talebiniz değerlendirilemedi diye. Konunun başında da yazdım. Boşuna üzülmeyin yani dün aktifti bugün değil diye. Şartlar uymayanı geçirmiyor zaten sistem
    Bakalım ben yinede müşteri hizmetlerine yazdım bakalım arayıp ne diyecekler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 400 bin aboneyi kaybedince normal tabi böyle tarife.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.