Şimdi Ara

Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.529
Cevap
44
Favori
241.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam valla saol vodafone dan bıkmıştım konu tam denk geldi. Bu gün numara taşıma işlemlerine başlandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kizildasumur K kullanıcısına yanıt
    Rica ederim faydam olduysa ne mutlu.

Güle güle kullan hocam.

• Benimde 2 gün sonra taahütüm doluyor az önce bende Türkcell e başvuru yaptım kafama takılan instgram ve youtube' yi sordum o mevcut 15 Gb. düşücek dedi yetkili.
  • rasit019 kullanıcısına yanıt
    Kampanya faydalarında youtube ve instagram'a özel kota yok hocam zaten.

2GB facebook ve twitter için var.

Faydalar şu şekilde.

Turkcell'den Lifecell Sarı Günler Tarifesi! 15GB+1000DK+100SMS 65 TL!

• Geçiş yapıp geri turkcelle geleceklere pttcell ve bimcell’e (faturasız)gecmenizi tavsiye ederim. Çok araştırdım en az kesinti ve maliyetle bunlar var. Vodafone ve ttnet yıllık vergiyi peşin alıyor.

• Özel kota demiyorum Youtube' ye girince ekstra ücretmi ödeyeceğiz o zaman ?
  • the patriot kullanıcısına yanıt
    Peki nasıl peşin alıyor hocam? Yükleme yapmadan tekrar geçiş yapmayı düşünüyorum. Nasıl alacak bu durumda faturasız hattan? Turkcell e mi yansıtıyor?
    TT faturasıza az önce geçiş işlemi başlattım ama sormayı atladım..

• rasit019 kullanıcısına yanıt
    Tabiiki hayır hocam, öyle iş mi olur.

• Taahhütüm olmasa geçerdim TT’dan Turkcell’e :)

Yada yeni hat alıp bu tarifeye mi geçsem :) kararsız kaldım :)

Yada faturasız turkcell hattı alıp her hafta verilen bedavaları mı kullansam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Aslında net fiyat aylık 59 TL. Hattı yeni almışsanız üzerine yeni hat taksiti geliyor.

Alıntıları Göster
    Nasıl yani hocam hattı alırken zaten başta hat parası vermiyormuyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün hattımı açtırdım turkcellden 54 tl lik pakete şuanda geçemezsiniz diyorlar çözümü var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

Dün hattımı açtırdım turkcellden 54 tl lik pakete şuanda geçemezsiniz diyorlar çözümü var mı
    1 fatura dönemi kullandıktan sonra ancak geçebilirsin, ama o zamana da bu tarife çoktan abone alımına kapanmış olacak.

Belki uzatırlar belli olmaz. Mâlum epey abone kaybetti, bu tarifeyle toparlayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

1 fatura dönemi kullandıktan sonra ancak geçebilirsin, ama o zamana da bu tarife çoktan abone alımına kapanmış olacak.

Belki uzatırlar belli olmaz. Mâlum epey abone kaybetti, bu tarifeyle toparlayabilir.

Alıntıları Göster
    Üstad, 20 Mayıs'ta hattımı BİMcell faturasız a taşımıştım. Şu an bu kampanya ya gecebilirim değil mi?

• pape kullanıcısına yanıt
    Evet hocam geçebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Alıntıları Göster
    Bir sonraki fatura dönemi geçişi nasıl yapılıyor acaba şimdiden talep alabiliyorlar mı?
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Hocam sen dün hattı açtırdın ve 54 tl olan tarifeye geçtin. Farzedelim ki fatura kesim tarihin ayın 25'i, 25'ine kadar o tarifede kullanım yapman lazım ki bir sonraki ay yeni teklifler gelsin.

Şimdiden talep edemezsin, ha tabi hali hazırda 2 aydır o tarifeyi kullanıyor olsaydın simdiden talimat verip fatura kesiminde o tarifeye geçebilirdin. Ama senin için anormal durumların olması gerek.

Şansını bir dene bence. Dijital operatörden bir talep oluştur bu tarifeden bahset, 1 günle kaçırdım fakat kampanya kısa süreli olduğu için fatura kesiminden sonra geçiş yapamiyorum vs de. Çözüm merkezinden arayacaklar, orada iyice detaya girersin ve oradakiler baya yetkili kişiler oldukları için müsteri mrmnuniyeti adına bir ihtimal istisna yapabilirler. Ama garantisi yok tabi, pek ümit baglama.

• Turkcell in konusma netligi vodafon dan iyimidir.vodofom da 2 gundur konusma netligi rezalat

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Hocam cayma bedeli 123 tl miş. Vodafondan. Geçsem bi bilemedim buna.. Vofafone dan.da.nefret etmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 13 Haziran 2019; 20:39:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

Turkcell in konusma netligi vodafon dan iyimidir.vodofom da 2 gundur konusma netligi rezalat
    Vodafone'da 4.5G'de şebeke içi aramalarda sorun olmaz, HD görüşme imkânı var. Fakat 3G üzerinden yapılan aramalarda rezalet ötesidir, keza şebeke dışı aramalarda da öyledir.

Türk Telekom'un 4.5G'de HD görüşme imkanı sadece şebeke içinde faturalı hatlarda var, faturasızdaysan kullanamazsın. Ayrıca bunda da 3G üzerinden görüşmeler hiç iyi değildir. Şebeke dışı 4.5G üzerinden aramalar bir nebze de olsa iyidir.

Turkcell şebeke içi aramalarda hem 3G hem de 4.5G'de efsanedir. Şebeke dışı aramalarda da şebeke içi kadar olmasada iyidir.

3 operatörüde kullandığım için bu konuda kesin bilgiler verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 13 Haziran 2019; 20:43:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cm_bingol

Dijital operator uygulamasından musterı hızmetlerıne bağlan o şekşlde yap. ben öyle yaptım
    Nasıl yaptınız bağlan kısmı nerde?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.