Şimdi Ara

TURKCELL'de Kablosuz Kulaklık Tanesi 40 TL - Amazonda 55 Dolar Saldırın! (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.770
Cevap
28
Favori
129.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kingsound kullanmadığım için onunla kıyas yapamayacağım. Kıyaslayabileceğim kulaklık philips shb5500 olabilir.
    Aynı ses kalitesi...
    Hafif...
    Fotolarda göründüğü gibi değil oldukça estetik...
    Bana göre bu fiyata 10 numara 5 yıldız...
    Tanesini 40 tl ye alıp kingsound u da philips i de eleştiren taş olur :)
  • Philips dün geldi. Sporda Sennheiser kullanıyorum. Bunu da ofiste kullanacağım. 40 ₺ için bence gayet iyi bir kulaklık. Hafta sonu MediaMarkt'ta da görmüştüm ve fiyatı 70 ₺ idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muratgs_735

Philips dün geldi. Sporda Sennheiser kullanıyorum. Bunu da ofiste kullanacağım. 40 ₺ için bence gayet iyi bir kulaklık. Hafta sonu MediaMarkt'ta da görmüştüm ve fiyatı 70 ₺ idi.

Düzeltme. Sizin gördüğünüz bluetooth özelliği olmayan, şu model olmasın... Ben de aynısı zannettim ilk önce.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-shl4405wt-00-flite-kulak%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-beyaz-1170883.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melih06 -- 23 Mayıs 2017; 13:41:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: melih06

quote:

Philips dün geldi. Sporda Sennheiser kullanıyorum. Bunu da ofiste kullanacağım. 40 ₺ için bence gayet iyi bir kulaklık. Hafta sonu MediaMarkt'ta da görmüştüm ve fiyatı 70 ₺ idi.

Ben kendimi bu fiyatla kandırılmış hissettim, bize fiyat teklif ettiklerinde en ucuz 169 TL'ydi, şu anda fiyat 69.99 TL. Kalitesini kitsound elimde olmadığım için kıyaslama imkanım olmadı.

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-shl4405wt-00-flite-kulak%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-beyaz-1170883.html

Verdigin linkdeki urun kablolu gibi size gelen kablosuz degilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: qwert7610

quote:

quote:

Ben kendimi bu fiyatla kandırılmış hissettim, bize fiyat teklif ettiklerinde en ucuz 169 TL'ydi, şu anda fiyat 69.99 TL. Kalitesini kitsound elimde olmadığım için kıyaslama imkanım olmadı.

Evet aynın öyle, bendeki de kablosuz, aynı gibi duruyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• melih06 M kullanıcısına yanıt
    kablolu bu farkındaysanız
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qwert7610

quote:

quote:

Evet aynın öyle, bendeki de kablosuz, aynı gibi duruyordu.

Sizinkinin versiyonu SHB ile basliyor linkdeki SHL ayni urun degiller

• quote:

quote:

Düzeltme. Sizin gördüğünüz bluetooth özelliği olmayan, şu model olmasın... Ben de aynısı zannettim ilk önce.

Bu kabloluymuş. Öyle üstünkörü bakmıştım.

• Herkese hayırlı olsun dostlar
  • Benim de Philipsler bugün geldi. Birini işyerinden arkadaşa verdim diğeri de çantamda.Gayet şık hafif bir ürün. Ben çok sevdim açıkçası sesi de gayet iyi geldi. Fotoğraflarda daha basit bir ürünmüş gibi görünüyordu ancak malzeme kalitesi fotoğrafta göründüğü gibi değil.Güle güle kullanmamız dileğiyle. Turkcell'e de çamura yatmadan verdiği sözü tuttuğu için teşekkür ederim.
  • Filipsciler paketi açmadan takas telaşına girdi

• Philips kulaklıklar bugün elime ulaştı. Ses ve ürün kaliteleri güzel. Telefondan oynattığım müziklerde ses kalitesi ve seviyesi yeterli geldi benim için. Fakat 1 tanesini şarj etmeyi başaramadım. Şarj olurken sürekli ışık yanması gerekiyor sanırım ama taktıktan birkaç saniye sonra sönüyor. Usb kablo takılıyken bluetooth bağlanıyor ama kabloyu çıkardığım anda kopuyor bundan dolayı şarj konusunda problem olduğunu düşünüyorum. Benzer bir şey yaşayan var mı? Eğer problemliyse Turkcell müşteri hizmetlerini mi yoksa Philips müşteri hizmetlerini mi aramalıyım?
  • Sennheiser momentum, phonak pfe, jaybird x2 tarzı kulaklıkları kullanmış biri olarak philips beni gayet tatmin etti en büyük artısı çok hafif olması kafanızda hissetmiyosunuz spor yaparken çok rahat oluyo ses kaliteside gayet net beklediğimden iyi açıkçası bass ları bi momentum gibi diyemem ses yüksekliği seviyeside aynı şekilde son ses çok yüksek değil fakat bunlar küçük sorunlar problem olmuyo bu fiyata bedava aldık diyebilirim sennheiser momentum umu sattırıyo bana o derece hoşuma gitti
  • Benim philipslerde geldi.

İphone 6 ile pair edip kullandım biraz.Spotify'dan müzik dinledim. Bas mid tiz gibi kavramlarla aram yoktur. Amatör olarak bana yeterli geldi. Sesi sona çıkardım bozulma olmadı. Dışarıya fazla ses vermiyor. Açık/kapalı kulaklık türleri oluyor. Açıklar çok ses veriyordu dışarıya neyse ki bunda korktuğum olmadı yalıtımı iyi ofiste rahat kullanılabilir.

Media markt gibi yerlerde 700-800 tl lik kulaklıklarıda incelemiştim. Açıkcası amatör gözle pek ses farkı hissetmiyorum. Anca Bose gibi uçuk fiyatlı(2,3 bin tl) kulaklıklarda ciddi ses farkları hissetmiştim. Tabiki daha uzman bir kulak mutlaka ayırt edecektir.

Kullanım olarak ergonomik hafif sağlam duruyor. Kulağımı tam kaplamasını isterdim bir süre sonra biraz acıtabilir çünkü, kitsound gibi buda tam kaplamıyor. Ben kulaklık konforu açısından çok pinpirikliyim pek rahat edemiyorum. Geçenlerde 20-30 kadar kulaklık denedim. Sadece sony'nin 1200 liralık bluetooth lu bir modeli vardı onda tam anlamıyla rahat ettim, kulağımda hissetmedim. Diğerlerinde daha pahalı ürünlerde dahil tam konfor hissedemedim. Biraz şansa yani bu kısmı ve kişiye göre değişir.

Sonuç olarak bu fiyata başka bir yerden almamız asla mümkün olmayan bir ürün aldık. Konuyu açan arkadaşa ve turkcell'e çok teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 23 Mayıs 2017; 15:19:7 >

• Manhattan geldi. Beyler bassi gercekten cok guzel. Hele kabloyu takinca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • manhat baya kaliteli çıktı. philips marka diye herkes adına aldanmış.

bir ürünün kaliteli olabilmesi için adının çok duyulmuş olmasına gerek yok.

manhatın sesi philipse göre daha yüksek. Bass kalitesi olarakta philipsi kulağınıza bastırırsanız duyarsınız. manhattan gerçekten çok başarılı.

philips tasarım olarak çok kötü. ağırlık olarak çok hafif. manhattan tek artısı bu.
  • Benimde Philips'ler elime ulaştı.Beklediğim gibi hafif, malzeme kalitesi beni şaşırttı iyi çıktı, çok naif değil sağlam duruyor.Ses kalitesi ise Sennheiser Hd 518, HyperX Cloud 2 ve daha farklı kulaklılar kullanan birisi olarak tatmin edici geldi.

En güzel yanı ise 3 yıl Philips garantili olması oldu.

Bir adedini kullanacağım diğerini kapalı kutu olarak vereceğim.Almak isteyenler Pm'den ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslan_34 -- 23 Mayıs 2017; 16:21:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

manhat baya kaliteli çıktı. philips marka diye herkes adına aldanmış.

bir ürünün kaliteli olabilmesi için adının çok duyulmuş olmasına gerek yok.

manhatın sesi philipse göre daha yüksek. Bass kalitesi olarakta philipsi kulağınıza bastırırsanız duyarsınız. manhattan gerçekten çok başarılı.

philips tasarım olarak çok kötü. ağırlık olarak çok hafif. manhattan tek artısı bu.

Yahu kardeş philipsi kötüleyeceğim diye söylemediğin yalan kalmamış. Philips kullanmadığına eminim. Üsteki yorumlara bakarak atıp tutmuşsun.
    Bir kere tasarım olarak gayet iyi çok hafif ve hoş duruyor. Ses kalitesine gelince kulaklık zaten kulağa tam oturuyor ve sesleri duymak için bastırmana gerek yok. Basslar çok iyi. Manhattan kullanmadım ama kullananlar ses kalitesini pek beğenmediklerini söylüyorlar.
    Manhattanda özelliklerine göre ucuz, philips de. Uzatmaya gerek yok.

• Phillipsler elime saat 1 de ulasti yeteri kadar kurcaladim

Bugune kadar kullandigim kulakliklar hem kulak ici hem kafaustu sennheiser cx200-300-300ii / xiaomi piston-piston2-piston3-hybrid / beats studio-studio2-solo2-solo3-pro / logitech g230-430-930-933.

Normalde logitechleri yazmayacaktim ama pc ye bluetooth ile baglayip oyundaki performansini da merak etmiyor degilim ama onu ayri bir post veya mesaji edit seklinde ekleyecegim suan yazacaklarim genel deyeyimim hakkinda olacak.

*Kulaklik suana kadar deneyimledigim heralde en hafif kafaustu wireless kulaklik cok hafif oyuncak gibi.

*Benim kafam bayagi buyuktur evde senelerdir logitech g930 kullanan biriyim baska kulakliklan rahat edemem kafami sikar falan siz dusunun

Ilk basta boyle bir tereddutum oldu bu benim kafaya nasil oturcak sigacak diye valla en sona kadar actim cuk diye oturdu kulaklar kucuk oldugu icinde kulagi tamamen sardi ve kulagi acitmayacak sekilde baski yapip yandan tutuyor rahat guzel bir ergonomisi var.

*Kutu icinden %100 dolu ve usb kablosu ile cikti jak girisi yok zaten kablolu olarak kullanamiyoruz ama belli bir vakit telefondan muzik vs calmayi keserseniz kendi kendine kapaniyor yada uyku moduna aliyor tam emin degilim ama sarjdan gitmiyor kullanilmadigi vakit orasi kesin.

*Wireless guzel cekiyor en azindan g930 dan daha iyi cekiyor benim odamdan salon yaklasik 23 metre logitech mutfak kapisina gelince sesi kesiliyor (20m de falan) bu canavar ise salona kadar cekiyor uzerine en kosesiden bile cekiyor

*Uzerinde ses yukseltme azalrma tusu ve power-play/pause tusu var ses yukseltme ve azaltma tuslari biraz gevsek gibi kalitesizlik hissiyati yaratiyor power-play/pause tusunda boyle bir sorun yok. Malzeme kalitesi dandik gibi gorunsede kulakligi bayagi gerdim bi sorun olusmadi daha da gererdim de biraz nazik davranalim

*Cihazi iphone 6s uzerinde test ediyorum. Yaptigim playlist uzerinde kulakligin ses kalitesini denedim gerek bass agirlikli vokal, tiz agirlikli tum muziklerden vardi. Muzikler apple muzik uzerinden indirildi test edildi

*Guc tusuna 2sn basili tutunca kulaklik aciliyor, 4sn basili tutunca kapaniyor ilk cihazi acip sonra telefonun bluetoothunu acarsaniz otomatik baglanmiyor ama telefonun bluetoothunu acip sonra cihazi acarsaniz hemen baglaniyor (device connected diyor zaten kulakliktan ses geliyor)

*20dk muzik dinledim halen pili %100 gosteriyor telefonda mi sorun var ne

*Ses arttirma tusuna basili tutunca ileriki sarkiya geciyor ses kisma tusuna basinca da sarkiyi 0'a basa aliyor(1-2 kere onceki sarkiya gecti ama playlist disinda muzik dinlerken oldu, rastgele mi oldu bilmiyorum) power-play/pause tusune basili tutunca da siri aciliyor ve gayette guzel anliyor dediginizi. Kisacasi iphone icin tam uyumlu herhangi bir sorunu yok.

*Ses kalitesini basit tutacagim kulaklik tam mediocore bir wireless kulaklik, iphone un yaninda verilen earpods kulak ici kulakligindan bass olarak bi tik altinda ama memnun eder kesinlikle, tizler iyi vokaller iyi, ses yuksekligi iyi diger kullandigim urunlerle kiyaslarsam su aldigimiz fiyata beats solo 3 wireless ayarinda birsey bekliyorsaniz zaten gidin ya geri iade edin yada forumdan ihtiyaci olana satin.

Muzikten muzige eq kapali performansi asiri fark ediyor cok enteresan bir bicimde sadece metallica dinlerken bu kadar eq ayarlama derdine dustum. Amy winehouse lana del rey tarzi sarkicilar falan zaten mukemmel ses kalitesi sunuyor ayni sekilde iron maiden system of a down ve ac dc neredeyse istisnasiz her sarkisinda kulakliktan sahane bir ses geliyor optimum a yakin. Sesini begenmediginiz sarkilar vs icinde eq ayari yaptinizmi kulakligin negatif yonu yok.

Bu arada ses yalitimi falan yok bam bam bam bildiginiz ayakli hoparlor

Ama ben herseyi son seste dinliyorum belki onunda etkisi vardir.

Kitsoundu denemedim ama phillips kesinlikle memnun etti bu aldigim fiyata, kucuk bi tasima kilifi kabi tarzinda birsey bulursam buna tadindan yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 23 Mayıs 2017; 16:52:52 >

• bu arada phlips in mikronu iyi değil en azından pc de denediğimde discord da arkadaşlarla konuşmaya çalıştım ses boğuluyor yarısı gitmiyordu.telefonda denemedim mikrofonu ama ses kalitesinde sıkıntı yok benim açımdan.

2 kötü yanı
    -pc de mikrofonu iyi değil(yada ben ayarlayamadım)
    -kulak pedleri çok değil ama uzun kullanınca kulağı ısıtıyor
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.