Yüzbaşı
15 Mart 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 62 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar makina üzerinden hiç bir hesabı deactive edememeye başladım önceden böyle bir sorun yoktu ne oldu anlamadım başlarda oyunları primary olmama rağmen oyunun hesabına girmeden kendi hesabımda oynayamama sorunu başlamıştı hala devam ediyor bir de bu çıktı bu nasıl bir şanstır çözemedim kimsede bu tarz sorunlar yok yardımcı olabilecek varsa sevinirim
Plantronics blackbeat fit kafama takıldı fakat kullanıpta dinleme şansım olmadığı için ses kalitesi hakkında pek bi fikrim yok kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparlarsa sevinirim

Malum sporda kablo çok sıkıntılı oluyor ses kalitesi olarak fena olmayan kablosuz kulaklık önerebilirseniz sevinirim fiyatlarıda yüksek olduğundan ses kalitesi çok kötüyse aldığımada pişman olmak istemiyorum

Bir de Jaybird X2 var ona iyi diyorlar türkiyede satışı yok fakat yurt dışından yakınımın getirme ihtimali var. Plantronics ve Jaybird arasında kaldım kısacası yardımcı olursanız sevinirim :)
Arkadaşlar ilginç bi sorunla karşı karşıyayım benim gibi böyle bi şeyle karşılaşıp sorunu çözen varsa sevinirim

Şimdi ben PS4 te primary hesap olmama rağmen oyuna direk olarak kendi hesabımdan giremiyorum kilitli gözüküyo önce esas ana hesabı oyunun alındığı hesabı açmam gerekiyo açtıktan sonra kapatıyorum ve kendi hesabımdan girebiliyorum tek oyundada olmuyo bu hepsinde daha önce sorunsuz giriyodum böyle bi şey olmamıştı neden kaynaklı anlamadım yardımcı olursanız sevinirim
Arkadaşlar sporda kullanmak için küçük boyutlarda bir mp3 çalar arıyorum ne tavsiye edersiniz bütçem 100 lira civarı ikinci elde alabilirim forumdan
Arkadaşlar bizim salonda üstüme ağırlık takmak için aparat yok dips belt diye geçiyormuş yurt dışında yabancı sitelerde gördümde Türkiye'de göremedim eğer varsa nerden bulabileceğimi söylerseniz sevinirim
Arkadaşlar merhaba salona TV alıcazda 120 ekran civarı ben televizyonlar hakkında pek bilgi sahibi olmadığım için sizce hangi markayı almalıyız LG SAMSUNG PHİLİPS arasında kaldım ben, bu konuda bilgi sahibi olanlar yorum yaparlarsa sevinirim :)
Hakkında
Meslek: Ogrenci
Forum İmzası:
PSN: berkozino12
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 651
İkinci El Bölümü Mesajları: 70
Konularının görüntülenme sayısı: 11.570 (Bu ay: 175)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 155 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.