Şimdi Ara

Turkcell Arma Yapmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • An itibariyle kimi aramaya kalksam aramıyor arama başarısız yazıyor benden başka bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yoğunluktan şebeke kaldırmıyor

• Turkcell ve Vodafone'da sorun yok bende.

Ayrıca bayramın ilk günü, haliyle insanlar eş dost akrabayı arıyor. Özellikle kırsal yerlerde sıkıntı yaşanması daha muhtemel diye düşünüyorum.
  • Vodafone kullananları arayamıyoruz. Turkcell’de sorun yok. Vodafone’un şebekesi çökmüş. Turkcell kullananları arayabilirsiniz ya da ulaşamadıklarınızı internetten arayabilirsiniz. Türk Telekom ne durumda bilmiyorum ama iki saat önce Türk Telekom kullananları arayabilmiştik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Triplxt. -- 24 Mayıs 2020; 12:22:15 >
  • Bende yapamıyorum maalesef m.hizmetleri aranıyor ama cevap veren yok.
    Diğer aramalar ise hiç bağlanmıyor.

• Eşimde vodafone var, sabahtan beri bayramlaşma konuşmalarını yapıyor. Ben turkcell kullanıyorum. Kaldım öylece

• kutay2455 kullanıcısına yanıt
    Demek ki bölgesel bir sorun. Tekirdağ’da, Turkcell ile Turkcell dışında kimseyi arayamıyoruz. Bursa’da Vodafone kullanan birini de arayamadım.

• Herkesin evden bayramlaşma yaptığı bir dönemde olası durumlar bunlar volte, facetime, whatsapp aramalarını deneyiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doğal bir durum kalite işte ne beklersin

Geçen hafta memlekette komple çöktü Çarşı merkezi şebeke yoktu öğleden iftara kadar anca sahurda düzelmiş ti arama arada yapıyordu
    Telekom ile çözdük işi şikayet ettim sözde kurumsal müşteriyiz ne haber verdiler nede mesaj attılar

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 15:17:46 >
  • Turkcell şebeke meşgul diyor

• Bendede aramiyor turkcell

• 2 Hat Turkcell arama Yapmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalite kendisini hep belli ediyor

• Turkcell vodafone ve turk telekom yönüne aramaları kapatmış anladığım kadarıyla.
    Çünkü vodafone üzerinden yapılan aramalarda turk telekom ve vodafone ulaşılabiliyor.
    Turkcell şebeke çökmesin diye böyle bir yok izlemiş olabilir

• Bölgedeki kullanıcı sayısına bağlı olarak hepsi problem yaşatıyor gördüğüm kadarıyla.

Bulunduğum lokasyonda Türk Telekom kullanan aile bireylerim sorun yaşıyor, benim Turkcell hattımda herhangi bir sorun yok.

• Bölgesel arkadaşlar, çağrı başlatma cihazının kapasitesi dolmuştur.

• Turkcell Arma Yapmıyor

• şaşırdık mı hayır malum türkiye operatörleri yıllarca kanımızı emdiler depremde ne olduğunu gördük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 24 Mayıs 2020; 14:26:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.