Şimdi Ara

TURKCELL YILLIK PAKETLER KAPANMIŞTIR. (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.514
Cevap
181
Favori
289.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır seçilen paketler sembolik olarak seçiliyor. Paket alma zorunluluğu yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt

Hem müşteri hizmetleri hem de turkcell bayii var dedi ve paket seçmeden taşıma yapmadı. Sonra numara taşıma birimi arayıp geçişi yaptı. 8 gün önce oldu bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ishadami kullanıcısına yanıt
    TURKCELL YILLIK PAKETLER KAPANMIŞTIR.

Öyle yazıyor evet ama taşımak istediğinizde paket seçmeden devam et seçeneği yok. Müşteri hizmetlerini aradım oradan yapayım diye, sistem izin vermiyor dedi. Bayiye gittim onlar da aynı şekilde. Deneyebilirsiniz.

• ishadami kullanıcısına yanıt

Hocam tamam da seçtiğiniz paketin bir geçerliliği olmadığını anlatmaya çalışıyorum. Paket seçimi zorunlu evet ama seçtiğiniz paket aktif olmuyor hatta. Sadece sembolik olarak paket seçimi yapıyorsunuz.

Ben sadece kendime tecrübeme dayalı, müşteri hizmetleri ve bayiinin söylediğini aktarıyorum. Siz geçiş yaparken farklı tecrübe yaşadıysanız bilemem. Annemin kullandığı turkcell faturalı hattı faturasıza geçirirken de 45 tl almıştı turkcell benzer şekilde.

• mutlu mega aldım, turkcell pasajda geçerli 20 TL kod vermiş. Bu kodu kullanabilen var mı? satıcısı Turkcell olan 1-2 üründe denedim ama olmuyor. Şartları nedir anlamadım

• nasıl %100 zam yapabiliyorlar ülkede kanun adalet denen bilşi yokmu herkez istediği rakamımı yazıcak bu gidişle

telekom 2 gb internete 60 lira diyo yuh yani

• Arkadaşlar bu paketi almak için bir Kredi kartı kampanyası var mı ? Deneyen arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Helal olsun Turkcelle. Gerçek enflasyon oranları neyse tam olarak yansıtıyor millete..

• _Wyatt_ _ kullanıcısına yanıt
    Paraftan paraf günü oluyor 20 tl

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aliayse45 A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben bu tarifedeyim de İnterneti biraz yavaş mı yoksa benim bulunduğum yer ile mi alakalı

• Bu paketi (Mutlu Mega 70 GB) kredi kartı ile alabilen var mı sorunsuz şekilde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Ben aldım

• ayın 7 sinde turkcell tahatütüm biriyor bu pakete nasıl geçeçeğim önce faturasıza mı geçmek gerekiyor

• Neredeyse 1.5 aydır kullanıyorum. Paketin 3te1i bitti bile.

100 kb ile ucretlendirmesi çok büyük sıkıntı. Alacaklar bunu düşünerek almalı. 70 GB aslında 50 GB gibi oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt

Aylık 20GB tan aşağısı beni kesmez onu bile dikkatle kullanarak kullanabiliyorum. Aylık 5.8GB interneti düşününce hiç mantıklı gelmemişti

• Jeopol kullanıcısına yanıt

Özellikle instagram denen zımbırtı interneti içiyor adeta.

twitter da iken video bile açık olduğunda 200kb/s internet gidiyor, instagramda iken 3 mb/s oluyor.

Geçen yılın 80 gb paketten 10 gb artmıştı bile bana.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt

Tinder de aynı şekilde içiyor.

Geçen ay Huawei Appgallery' nin verdiği promosyon 6 aylık plus üyeliğimin bitmesine ramak kala banladılar, bir daha kullanmadım...

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.