Şimdi Ara

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
39
Favori
81.202
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iptal olmaz , her iki pakette devam eder. mh'yi arayıp iptal edin eskisini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    10 lira atmadan kartla do üzerinden yükleyebilirsin şampiyon ya da bordo paketi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fkoc38 F kullanıcısına yanıt

hazır karta geçiş yapmanız lazım, kesintisiz iletişim artık uygulanmıyor. ben bugün geçtim. paket vs yok.

• hat taşıdım kredi kartıyla yükledim sorunsuz, taşırken tarife seçmiştim kontör yükleyince 2. tarife paketi yapmaz heralde

• tarikosman7 T kullanıcısına yanıt

Aynen bende hazır karta bugün itibari ile geçtim ve herhangi bir ücrettir pakettir dayatmadilar ve dev80 gb paketini aldım

• Arkadaşlar benimde taşıma işlemi bugün gerçekleşti fakat banka kartı ile dev 80 paketini alamıyorum uygulama üzerinden kredi kartı mı olması gerekiyor bilen var mı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • okanreyiz O kullanıcısına yanıt

Ne farkeder ki internet alışverişine açık herhangi bir kart olması lazım. Kartın internete açık mı daha önce kullandın mı?

• Tamacti Jun kullanıcısına yanıt
    Açık hocam sürekli kullandığım kart fakat mesajı yazdıktan sonra çözdüm müşteri hizmetlerini arayarak farklı bir hata almışlar ne alakaysa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır denenmişi varken bilgi vereyim. Online başvurularda seçtiğiniz paketin hat elinize geçtiğinde hiçbir etkisi olmuyor. Direk boş hat geliyor hatta uçak modu al aç yaptıktan sonra 100 mb internet tanımlıyorlar hattınıza. Oradan bankanız sim kartınızda bloke uygulamazsa direk satın alıp başlayabiliyorsunuz kullanmaya. Kontör yüklemesi yapmadan direk paket alınca haliyle sıkıntı yaşamadım ama tanımlı bi paket yada tarife olmuyor standart tarifeyle açıyorlar hattınızı dolayısıyla kontör yükleme şeklinde yapıldığında da kuvvetle muhtemel taşıma sırasında seçtiğiniz paketi falan almaz otomatik.

Arkadaş bilgi vermiş sağolsun, dediği gibi direk herhangi o anlık en ucuz paketten işlem yapabilirsiniz kredi veya banka kartı ile.

• Herkese merhabalar,

Geçtiğimiz hafta beğendiğim numarayı fırsat 2GB tarifesi ile birlikte faturalı olarak satın aldım. Dev 80GB tarifesine geçmek telsiz ücreti, verilen bedava GB ücreti, 12 aylık hat açma bedeli ve ilk ay hediye verilen 10 GB internet paketi ücreti kesilir dedi MH
    Hesapladığımda DEV80GB 299₺ tarife daha uyguna geliyor hemde her ay fatura ödeme derdinden kurtuluyorum 😂
    Tek anlamadım 10 gün önce açılmış olan bir hat için ne kadar ücret ödemem gerektiğini hala açıklayamadı MH🤷🏻‍♂️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Contra07 -- 6 Aralık 2021; 20:54:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tarikosman7 T kullanıcısına yanıt

faturalıdan hazır karta geçiş yaptık her yöne 500 dakika ve 1 gb internet kesintisiz iletişim tanımlandı arkasına bu paketi aldım devam ediyor

sözleşme tarihi uzun süre cayma bedeli yansıyor sadece aynı ay içerisinde bitiyorsa ozaman cayma bedeli çıkmaz

sizin ne zmaan geçiş oldu, kimisine paket satılmış, kimisi paketsiz geçmiş. geçiş için ayrıntılarda son faturaya 35 tl paket ücreti yansıtılır yazmışlar. sonradan bu 35 tl.lik paketi tanımlayıp ücreti yansıtabilirler mi?

• Bimcell kullanıyordum. pakete zam yapmadan önce 8 gb lık internetin olduğu tarife ve salla kazan vs derken internet çoğu zaman yetiyordu. Şimdi o paketi 34 tl yaptılar.

Turkcell'e geçip bunu mu yapsam , Bimcell ile devam mı etsem kararsızım.

burda Turkcell bayileri faturasız hat geçişlerinde ayak sürüyorlar.

Artısı eksisi ne olur arkadaşlar?

birdde daha ucuz satan kimse var mı bu paketi? bana ulaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 6 Aralık 2021; 23:53:57 >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt

ne yapacaksanız bir an önce yapın derim. 10 aralıkta turkcell'de paketlere zam yapacak. yeni fiyatlar belirlenmiş bile. hatta siz geçseniz bile numara taşıma olduğu için 10 aralık'a yetişmesi zor görünüyor

gec kaldik saglik olsun

• Paketi yaptim eski paketde kalan 1 hafta suresi olan internetimde var ama kullanim 80 gb dan dusuyor 1 hafta sonra bitecek internetten dusmuyor

• manisali0645 kullanıcısına yanıt

Arayınız Turkcell MHizmetlerini bilgilendirin. Başvuru oluştursunlar,acele çözüm sağlasınlar. Turkcell böyle durumlarda olumlu yaklaşıp durumu not alıp çözüm odaklı çalışıyor. Belki düzelmesi sana yetişmez ama başkasına faydası olur,belki sana da faydası olur. Bir kere benim de günlük hediye yerine aylık hediyem harcandı ve günlük hediye de silindi kullanmayınca. Aradım anlattım,form doldurdu mhizmetleri. 1 ay sonra durup dururken Turksell Sizinle ismiyle haftalık 2 GB hediye internet geldi. Aradım sordum bir hattıma geldi digerine gelmedi bu hediye nedir. Efenim dediler,şu tarihte mağdur olmuşsunuz,o hatayı bildirdiniz düzelttik..Size de 2 GB haftalık internet hediye ettik.

Pazar günü müşteri hizmetlerini ben faturasız tarifeye geçmek istiyorum diye aradım. 96 saate işlem tamamlanacak dediler. Pazartesi aradılar niye geçiyorsunuz şöyle böyle faturalı iyi gibi ikna etmeye çalıştılar kabul etmedim ve geçiş tamamlandı. Herhangi bir paket ücret filan demediler direkt geçtim ve dev80 gb paketini internet sitesinden kredi kartıyla aldım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.