Şimdi Ara

Türk Telekom Prime'lılara Özel 150/50 Boyner İndirim Kodu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
4
Favori
4.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom Prime'la Boyner Sports, YKM, Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de belirtilen ürünlerde geçerli 150 TL ve üzerine 50 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!

AYRICALIK DETAYLARI

Türk Telekom Prime Boyner Kampanyası’ndan 02.12.2019 – 31.12.2019 tarihleri arasında Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.

Türk Telekom Prime mobil hat ve evde internet hat sahipleri ayrıcalıktan yararlanmak için PRIME BOYNER boşluk TCKN yazıp 6262'ye göndererek veya Prime Mobil Uygulaması üzerinden kampanyaya başvurabilirler.

Kampanyaya katılmak için indirim kodları, Boyner, Boyner Sports ve YKM mağazalarında ilgili personele bildirilerek veyawww.boyner.com.tr ‘de ve Boyner Mobil Uygulamasında ödeme adımından önceki sepet sayfasında bulunan “İndirim Kodu” alanına girilerek kullanılır.

Kampanya elektrikli ev aletlerinde, Kelebek işaretli ürünlerde, Gift Card alımında ve Outlet mağazalarda geçerli değildir. İstisna olarak belirtilenler hariç tüm indirimli ürünlerde de kampanya geçerlidir.

Kampanya Boyner Anahtar/ YKM Kart ile en fazla 1.500TL’ye kadar yapılacak alışverişlerde geçerlidir ve her katılımcı kampanyadan 1 (bir) kere yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişler maksimum 10 parça ürünle sınırlıdır.

Türk Telekom ya da Boyner tarafından kampanya koşullarına aykırılık tespit edilirse, kampanyadan yararlanan müşterinin alışverişi Boyner tarafından iptal edilecektir
    .
    Kampanyaya katılım kontenjanlarla sınırlıdır.

Kampanya tüm indirimlere ek olarak kullanabilmektedir.

Kampanya, Boyner Sports, YKM ve Boyner mağazalarında vewww.boyner.com.tr ‘de uygulanan diğer kampanyalarla birleştirilemez.
    Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş . kampanya süresini ve kapsamını değiştirme, duraklatma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kampanya detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

• İyi fırsat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Magazalarda gecmesi de avantaj.

• Türk Telekom prime diyor, Turkcell den kırk kuruş diyo, by be arkadas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    turkcell den 80 kurus diyor

• Vip Üye kullanıcısına yanıt
    Hocam Türk Telekom a özel değil mi, orayı anlamadım ben. Hattım Turkcell benim, ama prime lılara özel diyo, hattım Telekom değil onu diyorum, nasıl olacak bu iş, 2 saat uyudum dün ve bugün ondan mı acaba anlayamadım gitti olayı.

• saol hocam, bende de var prime

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

Hocam Türk Telekom a özel değil mi, orayı anlamadım ben. Hattım Turkcell benim, ama prime lılara özel diyo, hattım Telekom değil onu diyorum, nasıl olacak bu iş, 2 saat uyudum dün ve bugün ondan mı acaba anlayamadım gitti olayı.
    Prime ve Ev de hat sahipleri yararlanabilir yaziyor. evde tt kullanip evde hat sahibi iletisim bilgisi turkcell no. sunu verdiyse ve turkcell den sms atarsa 80 krs alıyor

• Şimdi bizim evde türk telekom hattı var ama benim prime ile alakam yok turkcelliyim bu kodu mesaj yoluyla alabilecek miyim ? Düşündürücü

• daha başlamadı heralde kampanya hiç bir yerde herhangi bir bilgi bulamadım .
  • Endymion1961 E kullanıcısına yanıt
    https://www.turktelekomprime.com/boyner-ayricaligi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tzadkiel

https://www.turktelekomprime.com/boyner-ayricaligi
    evet şimdi farkettim hem evde internetin olacak hem de turktelekom prime a üye olacaksın. malesef benim hattım turkcell bir montta deneyecektim kodu ama alamadım kullanmayacak varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • Endymion1961 E kullanıcısına yanıt
    Ikiside mi lazimmis hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Darkeita kullanıcısına yanıt
    ikisine de gerek yok sanırım, sadece hattım tt prime ve kodu prime uygulamasından alabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkeita

Ikiside mi lazimmis hocam
    prime hattı %100 de evde interneti bilemiyorum belki arkadaşın dediği gibi hat yeterli de olabilir :) kullanmayacak yok mu aranızda bi hayır işlese yahu
  • Benim türk Telekom faturalı Mobil hat var oluyormu tarife yeni yil 8 GB nedir bu prime çıktı birde basimiza

• Bu arada sitede her 300 TL ye 75 TL kodu var 300 TL ve katlarında indirim artıyor 300 e 75 600 e 150 öyle gidiyor ama ise yara şey varmı pahalı olmayan meçhul kod AR75

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.