Şimdi Ara

Türk Telekom port ücretine zam yaptı: TT altyapısını kullanan firmalara zam geliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
7.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Afedersiniz adamlar oraya EŞŞŞEK kadar kocaman harflerle TT PORT ÜCRETİNE ZAM YAPTI yazıyor ama halen diğer Iss'lere laf ediyorsunuz. Taahhüt konusunda haklısınız, ben türknet'in 10 aylık peşin öde kampanyasını yapıyorum, kafa rahat ediyor.

• Netspeed kaç olacak acaba..

• Skil kasıyoruz, halk memnun Skil mekten. Ben de comnete 1 yıllık peşin ödedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Uğraşın durun şimdi zartnet zurtnet ile. Biz 2 sene taahüdümüzü verdik. Bitsin bir 2 sene daha yaparız. Aracı firmalarla uğraşanlar düşünsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SW4RTHY kullanıcısına yanıt

EŞŞŞEK kadar yazan türk telekomun port ücreti zammını görebildik çok şükür. Mesajımı tam okumadınız sanırım. Yine onda EŞŞŞEK kadar telekomun yaptığı 25 tl zammın üzerinde zam yaparsa diye yazmıştım.

• TT çalışanları "yow oltyopo yobdık yow boşarı hikayesi yow" diye geziniyor. Altyapı da diyarbakırın x köyüne giden fiber. Bunun neresi başarı. Sen parayı benden alıyorsun tabiki ülkeye yatırım yapacaksın bunun başarı emaresi nerede?

Ülkede kafayı yersin ya. Sanırsın interneti cebinden veriyor adam. Kabloyla sunucu iletişimi sağlıyorsun alt tarafı.

• SW4RTHY kullanıcısına yanıt

adam port'a poşet diyor aga. buna yanıt mı veriyorsun dikkate alıp  

• Krone K kullanıcısına yanıt

sorduk mu

• 512/128 gibi bir hız görüyorum tabloda. Şaka mı bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pablo Aimar P kullanıcısına yanıt

Zartnet zortnetlerle uğraş sana değil işini bilene yazıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Upload hızları arttımı herkesin? Bu bilgilere göre altyapı destekliyorsa VDSL kullanıcılari için 10-15-20 mbps upload alabilmesi lazım herkesin?

• 50 mbps için 1 yıl önce yaklaşık 2 yıllık taahhüt ile 185 TL yaptım. (ilk 3 ay bedava sonraki aylar 185 TL ) Daha 1 yılım var. Zaten sistemde 197 TL ye 75 mbps yapalım mı diyor. Benim alt yapı desteklemiyor. Şimdilik 50 yeterlidir.

• Linç yemişsin ama burda haklısın gerçekten Tekirdağ'da su özelleştirildiğinden beri faturalar elektrikle yarışıyor hale geldi.

• emirk77xxxx E kullanıcısına yanıt
    muhtemelen artmadı çoğunluğun uploadı.

• artemisbd kullanıcısına yanıt
    Memnunmusun hocam çok şikayet okudum.bugünde başvuru için aradım telefonları açmıyorlar.

• O kadar para veriyoruz fiber alt yapı yapsalar bari.

• uploadlar artmış artık hat ne kadar destekliyorsa vdsl de 20mbit serbest. fiberde 20mbit ve 50mbit var. @TurkNetDestek

bence herkes uploadları için iss lerine yazsın. artık hat ne kadar kaldırıyorsa 1 Temmuzdan itibaren serbest bırakılmış. fiber kullanıcıları da 100mbit için 20 upload var.

• Superonline kullanıyorum ama Türk Telekom her zaman bir yerde stepne olarak duruyor.

Neler oluyor bu dinyada bir bilebilsek, bilemiyoruz. Nike ayakkabı aldım ama bağları bağlanmıyor gibi sorunlar çıkıyor kimsenin aklına gelmez mesela, bu gibi durumlarda sadece ISP değiştirmek çözüm olabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.