Şimdi Ara

Türk Telekom port ücretine zam yaptı: TT altyapısını kullanan firmalara zam geliyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
7.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu canınızı biraz acıtacak geliyor yolda.
    Akp liler hala fiyatlar normal diyor.nerden para geliyor bunlara? Demekki banknot matbaasını bunlara bağlamışlar.

• the flying dutchman kullanıcısına yanıt

Esgiden indernet mi vaadı yiğenim, namkör olma da halına şügred. Hem önce bi çıhar delefonunu gösder bakiim sen...

• amanhem kullanıcısına yanıt

Superonline 1 Gigabit fiber şu anda 12 ay taahhüde aylık 349 TL, 24 ay taahhüde 420 TL.

• Tekrar yazıyorum.

Hiper enflasyon olan bir bir ülkede taahhütsüz hizmet almayın, ayrıca mal alımında taksit kullanın.

Ekonomi o kadar iyi ki, yakında taahhütlü hizmet kalmaz, mal alımında düşürülen taksit sayısı tamamen kaldırılır.

• az bekleyin arkadaşlar gabar dağından petrol çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnterneti en pahalı kullanan ülke biziz arkadaş yemin ederim. resmen internet ülkemiz için bir lüks. Bir çok ülkede neredeyse ücretsiz veriyorlar. ve 100 MPS üzeri hemde. Coğrafya kaderdir :(

• hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    Şiveli okuyunca bi irkilme geldi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Akbaba89 kullanıcısına yanıt
    Bence tahaüt şu anda ipi onların eline vermektir adsl ve VDSL için konuşuyorum kafalarına göre internet i keserler hızı düşürürler şikayet edecek merci yok yaptırım yok onlarda zaten tahaüt istiyorlar ki AKK yi gayri resmi uygulyabilsinler şu anda bunu yapıyorlar zaten uyanık olmak lazım internet kesintileri hız düşüklüğü hallolma süreleri ni bı araştırın dediğimi anlarsınız kendilerince bahane uyduruyorlar .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ahmed13 A kullanıcısına yanıt
    o son tren çoktan kaçtı hocam. bu ülkeyi daha feriştahı gelse, birleşse kurtaramaz.önce tek adam rejimi sonra tek parti rejimiyle birlikte derebeyliğe merhaba dedi bu ülke. üzülüyor muyum? asla. ben şahsen daha da kötü, daha da acınası hale gelmemiz için dua ediyorum hep. benim ve benim gibi milyonların zaten kaybedeceği bişey yok. azdan az çoktan çok gider. en kötüsü iç savaş çıkar, fakir zenginin malına çöker. ölen ölür kalan sağlar bizimdir.

• cherami kullanıcısına yanıt

İnternet kutusundan geçmiştim. şöyle geçtiğim süre içinde genel sorun olduğu zaman 2 gün sıkıntılı çalıştı ama yine de internetsiz kaldık demiyorum. Zamlar geldikçe ve dh furyası geçiş yapınca hangisine yüklenme olursa çöküyor. Geçen sefer de internet kutusu çökmüştü onda resmen 3 gün internetsiz kaldık, sonrasında 100 lük hatta 110 mbps gördüm ama indirdiler daha sonra, internet kutusundan tutumu dolayısıyla nefret ettim faturayı 1 hafta geciktirdim diye icra avukat parası temalı mesajlar yolladılar.

Hız ve ping internet kutusuyla aynı 15 ping 80 mbps civarı hız alıyorum. şimdilik sorunlu görünmüyor, stabil çalışıyor comnet, aşırı yüklenmeyi para topladıkça yatırım yapıp çözerler. Sonuçta bu ara abone sayısı 2 katına çıkmıştır.

Geçmek isteyene ref kodu: CMT494UZW

• Yuzarsif-06 kullanıcısına yanıt

O tren hiçbirzaman kaçmaz her şey halkın elinde halk bölük ve paramparçayasa günümüzdeki durum olur

Herkez kedini düşünürse yine parçalanmaya gider iş yine bir şey değişmez

Halk çalışmazsa mış gibi yaparsa yine aynı şeyler olur

Halk hakkına sahip çıkmazsa yine aynı şeyler olur

Halk devleti yönetmezse devleti yönetenlerden medet umudetmiş olur

Atam ne güzel demiş birlik ve behaberlik için ve bunu farklı şekilde daha nice defa ve yerde söylemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.