Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.114
Cevap
124
Favori
727.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben şunu gözlemledim arkadaşlar.. Bu ttnet sadece kendi menfaatlerini düşünen müşterisine kesinlikle gram değer vermeyen bir firma.. Ya firmada telefonla görüşüyorum adamların bir tane hareketi doğru değil bir tane hareketi mantıklı değil.. Personeli yetersiz.. Adamın daha ttnet kampanyalarından haberi yok çağrı merkezinde müşterilere cevap veriyor.. Yok arkadaş bu akk falan ne kalkar ne düzenleme geliyor.. Allah içimi biliyor gram umudum yok.. Adama telefonda diyorum ki benim taahütümün bitmesine 2 ay var şuan üst paketten yenilemek istiyorum. Bana diyor ceza ödersiniz. Bu kadar mallar daha ne diyim. Valla anlatmakla biztmez..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagturbo

quote:

Orijinalden alıntı: Knuaf

quote:

Orijinalden alıntı: yagturbo

Merhabalar , 4 ay önce yeni eve taşınmıştım , biraz internetten uzak kalmak istedim . Telefondan sadece sosyal medyaya bakıyorum. Taşındığımdan beri evde internet yoktu. Artık almanın vakti geldi . ayın 4 ünde 24 mbps'ye kadar 50 gb akk'li TT fibernet aldım. En geç bir hafta , genelde 3-4 iş gününde gelir takarlar dendi fakat yarın itibariyle 1 haftayı doldurmuş oluyor. Biraz sabırsızım da ne zamana gelir ? Telefonla aramak benim için son seçenek olacak çünkü durumunu biliyorsunuz , eğer yarın da gelmezlerse cumartesi arayacağım. şimdiden teşekkürler.

Bağlandimi fiberin? 10 kasimda bende basvurdum 10 gun oldu gelmediler.3 defa adsl baglattim 3 gunde gelmislerdi.Fiberde beklemekmi lazim :S

17 gun oldu ve melesef hala baglatilmadi Her aradigimda carsaf kadar verdikleri kagitta yazan 5.1.2 maddesini gosteriyorlardi. 15 gun de doldu simdi ise "biz not aliyoruz" teknik servise ileticez diyorlar fakat hala bir sonuc yok . sikayet edicem diyorsun "nereye edersen et" dediler. Teknik servisin numarasini verin biz arayalim dedim , onuda vermiyorlar. Beni daha üst kademedeki birine baglayin dedim , baglayamayiz dediler. Daha da aramam her aradigimda daha fazla sinir oluyorum. Soylediklerine gore gelmeden once arayip randevu aliyorlarmis su ana kadar aramadilar bile Bunlarin yapacagi ışte bu kadar. Eger birkac gun daha gelmezlerse iptal edip ADSL alicam son care bu sanirim.

İçimde bir umut var Beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar adsl 16 mbit 100gb tarifesini kullanıyorum. Geçen hafta Hipernet 50 mbit 200 gb tarifesi için telefonla başvuru yaptım ve bugün ücretsiz modem yolladılar.

Yolladıkları modem TpLink TD W9970 modeli antensiz. Ben şuan Asus Dsl N16 modelini kullanıyorum.

Sizce Hipernette bu iki modemden hangini kullanmalıyım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    Ben bugün gittim 73 TL'ye aldım paketi. Geçen haftaya oranla 2 TL zam yaptılar
    Yalnız ben hattı iptal ettirecektim, müşteriyi tutmak adına bu teklifi verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Ben bugün gittim 73 TL'ye aldım paketi. Geçen haftaya oranla 2 TL zam yaptılar
    Yalnız ben hattı iptal ettirecektim, müşteriyi tutmak adına bu teklifi verdiler.

Anladım. Bu ikna paketi o zaman. Ben yeni müşteriyim. İkna paketlerini sadece eski müşterilere veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyn__

Arkadaşlar adsl 16 mbit 100gb tarifesini kullanıyorum. Geçen hafta Hipernet 50 mbit 200 gb tarifesi için telefonla başvuru yaptım ve bugün ücretsiz modem yolladılar.

Yolladıkları modem TpLink TD W9970 modeli antensiz. Ben şuan Asus Dsl N16 modelini kullanıyorum.

Sizce Hipernette bu iki modemden hangini kullanmalıyım ?

Bence TTnet'in gönderdiğini kullan. Kendi yapısına uygun modemleri tercih ediyorlar.
    Evet ikna paketi, 5-6 senelik müşteriyim ben.
    Bir de hocam siz geçtiğiniz mi 50Mbps pakete? Geçtiyseniz hızınız kaç? Ben 45'de kalıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 22 Kasım 2016; 16:4:10 >
  • befo B kullanıcısına yanıt
    Geriye doğru mesajlara bakıyordum da bir şey dikkati mi çekti...Turk.Net ile TTNet aynı değil mi zaten? İki ayrı firma değil biliyorum ben?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KONSOLSTİCKER

Ben şunu gözlemledim arkadaşlar.. Bu ttnet sadece kendi menfaatlerini düşünen müşterisine kesinlikle gram değer vermeyen bir firma.. Ya firmada telefonla görüşüyorum adamların bir tane hareketi doğru değil bir tane hareketi mantıklı değil.. Personeli yetersiz.. Adamın daha ttnet kampanyalarından haberi yok çağrı merkezinde müşterilere cevap veriyor.. Yok arkadaş bu akk falan ne kalkar ne düzenleme geliyor.. Allah içimi biliyor gram umudum yok.. Adama telefonda diyorum ki benim taahütümün bitmesine 2 ay var şuan üst paketten yenilemek istiyorum. Bana diyor ceza ödersiniz. Bu kadar mallar daha ne diyim. Valla anlatmakla biztmez..

Bazı paketlerde böyle birşey var maalesef. Müşteri hizmetleri de yerine göre iyi yerine göre kötü. Ben Turk.net'ten transfer yapacaktım, 1 ayda transfer yapamadılar. Ama teknik anlamda bence çok iyi. Turk.net'te ben 1,5 MByte ile download zor yaparken TTnet'te 4 Mbyte ile download yapıyorum.

• quote:

Evet ikna paketi, 5-6 senelik müşteriyim ben.
    Bir de hocam siz geçtiğiniz mi 50Mbps pakete? Geçtiyseniz hızınız kaç? Ben 45'de kalıyorum.

Evet geçtim. Ama hattım 37 Mbit destekliyor. Zaten sırf kota 200 GB olsun diye geçmiştim. 4 Mbyte ile download yapıyorum.
    Hocam siz 100 TL'ye Superonline'nin AKK'siz 25Mbps paketini de alabilirdiniz aslında.
  • Arkadaşlar paket değiştirme ne zaman aktif oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morty Smith -- 22 Kasım 2016; 18:3:30 >
  • quote:

Hocam siz 100 TL'ye Superonline'nin AKK'siz 25Mbps paketini de alabilirdiniz aslında.

Fiber mi Vdsl mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oturkmen -- 22 Kasım 2016; 18:35:40 >
  • Ttnet in taahhutsuz paketi var mi?

Turknet e basvurduk da ne olur ne olmaz eger acmazlarsa ttnet e bakariz yapacak bisey yok.

16 mbps lik 15) akk li taahhutsuz bir ttnet paketi yok mu?

Ya gerci ttnet de sorunlu baglanti ucreti aktivasyon ucreti kurulum ucreti damga vergisi diye yukluyorlar faturayi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hipernet'in 35lik tarifesine yükselttim paketi 3mbit olmuş upload hızı? Eskiden 2'ydi diye hatırlıyorum.
    TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 22 Kasım 2016; 22:3:16 >
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    Yok ping aynı şuan da hızı test edemiyorum kotayı geçtiğim için, ayın başında tam hızda kullacağım, snr biraz düştü ama çok da kötü değil şuanlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Hipernet'in 35lik tarifesine yükselttim paketi 3mbit olmuş upload hızı? Eskiden 2'ydi diye hatırlıyorum.
    TÜRK TELEKOM FİBERNET/HİPERNET - ANA KONU

Bende upload hızı 4 Mbit görünüyor. Ama hız testinde max 2 Mbit alabiliyorum.

• quote:

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi

Bu kampanya sadece fiber için. Bizim buralarda ise fiber yok. 2-3 sokak ötede. Araştırdım ama 10 dairelik apartmana hiçbir zaman gelmez dediler.
    O zaman bir değişiklik olmayacak demek, çünkü benim şuan testimde de 2 çıkıyor, mantıken 3u görmem lazımdı kotayı aşmış olsam da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.