Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (1420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cori3535 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Örnek hız testi atabilir misiniz acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mesaj yazmadan direk müşteri hizmetlerini arayınca yine aynı fiyatları teklif etmiyorlar mı?

• Turk Telekom müdürlüğünden 100 mbit için ilk 9 ay 519, ikinci 9 ay için 599 lira teklif vermişlerdi.

Burada yazan ttdestek twittera yazdığımda 100 mbit için ilk 9 ay 419, ikinci 9 ay için 499 lira teklif aldım. Kabul ettim.

• id_spidey İ kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. bir hafta önce x' den yazdım bir saate döndüler. Bugün yine mesaj yazdım 1 saat oldu mesaja da bir cevap gelmedi. Kendim arasam mı diye düşündüm. Demik ki onların dönmesi gerekiyor. İyi Günler.

• Haziran ayında tarife bitiyor ve vermiş oldukları tarife ne yazık ki fahiş fiyatlar.

Dün TTNet aradı babamı, Haziran ayında bitiyor yenileyelim dediler fiyatları duyunca uygulamış olduğunuz fahiş fiyatlar yüzünden Haziran ayında kapatacığımızı söyledik bakalım neler olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdiden bir paket üzerinde anlaşıp mevcut taahhütümün bitince yeni paketi başlatabilmem mümkün mü yoksa illa yeni paketi kabul edince direkt fatura ödemeye başlar mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünenadam07 -- 26 Mart 2024; 18:41:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın Telekom; dolapta çalışma yaptınız hem internet hattını hem de telefon hattını bozdunuz. İnternet geldi; çok şükür düzeldi dedik şimdi de bizim ev telefonunu başka adrese o adreste ki telefonuda bize bağlamışsınız. Vatandaş annesinin numarasını arıyor bizim tel çalıyor; bizim numarayı arayınca da karşı tarafın telefonu çalıyor. Nasıl işler bu işler; Çin işi Japon işi Telekom bozdu bu işi. Pes vallahi.TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL 

• Beni de aradılar. Sundukları 100 mbit paketin kampanya süre sonu 30 haziran görünüyormuş. Ancak fiyat değişmeme garantisi yok dedi. Bazı arkadaşlara farklı söylemişler (sosyal medya müşterisisiniz filan). Ne yapmak lazım? 2 ay süre kaldı. Şimdiden geçersem 600 TL zarar.

• Bugün itibari ile comnet'e geçtim, hızım zaten 35 mb üstü olmuyor mecburen onu tercih ettim.

Yıllık ödeme yaptım 2148 lira , arkadaş referans kampanyası ile 30 gün daha eklendi..

Şimdilik performans benzer ama tabi ilerleyen günlerde ne olur bekleyip göreceğiz..

Son olarak iki arkadaş daha kullanıyorlar pek sorun yaşamışlar.

• 2025 martta bitecek tahaahütüm için bugün ttnet aradı, 35 mbit olan hızınızı 100 mbit e çıkaralım fiyatı 160 dan 230 olsun dediler, olsun dedim

Şuan ölçüyorum 42 download 20 upload çıkıyor, nerde 100 mbit

• Deep~DarkNeSs kullanıcısına yanıt

Takip edebildiklerime istinaden: pek bir taviz vermiyorlar. Yani "kapatacağım" blöfü artık pek bir işe yaramıyor!

Taahhüt süreleri de 24 aydan 18 aya indirildi. Taahhütsüz riskine girecek olursanız alternatif ISS'lere bakınız. Altyapınız G-PON/FTTH (Fiber) ise bu alternatif ISS'lerden alacağınız internet TTNet'i aratmayacaktır.

• çaylaq kullanıcısına yanıt

Hat değerlerin neydi?

• gokbiloz kullanıcısına yanıt

Benimde durum seninkine benzer 107 liraya 35mp fiber kullaniyorum fiyatlar dehşet durumda ne yapacaz bilmiyorum

• mafaky kullanıcısına yanıt

Senin bu yazdigin mesajlari kodları okuyup anlamak icin hacker falan olmak gerekiyor bunlari kendinmi yaziyosun yoksa bi yerden mi kopyala yapistir yapiyosun

• -OFLU- kullanıcısına yanıt

35 mbit iken mi? Bakmadım son zamanlarda

• çaylaq kullanıcısına yanıt

Şuanda nedir? Belki altyapı desteklemiyordur diye sordum. 35 ile 100 arasında bir fark yok zaden, ikiside vdsl ile veriliyor, fiber olsa tüm sistemin değişirdi. Onun için altyapı değerlerin aynıdır.

• Benimde sözleşme 1 aydan az kaldı.Burada konuşulunca bende x üzerinden bana dönüş yapıp teklif yapmalarını istedim ama verdikleri teklif hiç uygun değil ilk 6 ay 459 TL son 12 ay 599 TL teklif ettiler.Ne yapacağım onu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BVBLİFE

Benimde sözleşme 1 aydan az kaldı.Burada konuşulunca bende x üzerinden bana dönüş yapıp teklif yapmalarını istedim ama verdikleri teklif hiç uygun değil ilk 6 ay 459 TL son 12 ay 599 TL teklif ettiler.Ne yapacağım onu düşünüyorum.
    Benzersiz ikna kampanyası hakkında bilgilenmek istiyorum diye eklerseniz. Daha uygun teklif verirler hocam. Farklı bir birim arıyor o zaman.

• 14 gün sonra bitecek olan kampanyanın adı Benzersiz indirim kampanyası 2. ikna imiş.

Artık ikiciye uğraşmıyorlar herhalde. kestirip atıyorlar. TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL 

• ekol71 kullanıcısına yanıt

Sadece kendi bilgim ve öngörülerimle yazıyorum.

Az da olsa bu ülkede kafası 72 yaşında da olsa çalışabilen insancıklardan birisi olarak!TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL 

Ben bir yerden copy-paste yapacak olsam da kaynak belirtirim; bu da en azından bir genel etik gereğidir.

Ayrıca hatırlatayım: Bu tür forumlarda, şahsen tanımadığınız, elini dahi sıkmamış olduğunuz kişilere "sen" diye değil "siz" diye hitap edilir. Genel bir nezaket kuralıdır...TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mafaky -- 29 Mart 2024; 10:55:12 >
  • 
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.